Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 Okocimski KS Brzesko

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Okocimski KS Brzesko

0

• Koniec spotkania! Termalica pokonała Okocimskiego 2:0. Zdecydowały o tym zabójcze dwie minuty niecieczan, jeszcze w pierwszej połowie.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kwieka.

• Ostatnia zmiana w meczu. Za Piotrowskiego wchodzi Rafał Kujawa.

• Teraz żółty kartonik dla Jareckiego za faul na Kwieku.

• Żółta kartka dla Bruda.

• Fryc ofiarnie przerywa kontrę gości.

• Brawami żegnany Schulmeister, za niego wchodzi Drozdowicz.

• Żołądź schodzi, wchodzi Tymiński.

• Termalica nastawia się na kontry, a grę próbuje prowadzić Okocimski.

• Zmiana w Termalice, wchodzi Kogut za Foszmańczyka.

• Zagranie na ścianę do Schulmeistera, ten odgrywa do Foszmańczyka, który jednak z 20 metrów uderza niecelnie.

• Kontra w wykonaniu gospodarzy, Foszmańczyk na prawo do Piotrowskiego, ten płasko w pole karne w kierunku Schulmeistera, ale szybszy Kuchta.

• Jarecki dośrodkował z lewej strony na głowę Schulmeistera, ale ten strzelił nad bramką.

• Kapitalny przerzut Ceglarza do Piotrowskiego na prawą stronę, ale dośrodkowanie nieudane.

• Ceglarz lewą stroną przeprowadził akcję, sprytnie podawał do Schulmeistera, ale Kuchta przeczytał to zagranie.

• Na stadionie zasiada około 400 kibiców.

• Wiek ukarany za faul na Ceglarzu.

• Wchodzi Kwiek za Cebulę.

• Za Tatarę wchodziu Dariusz Sosnowski.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec połowy.

• Żołądź ukarany żółtą kartką za przerwanie kontry. Faulowany Schulmeister.

• Zamieszanie w polu karnym Okocimskiego po wrzucie z autu Fryca, ale sprzed bramki piłkę na rzut rożny wybijają obrońcy!

• Dośrodkowanie z lewej strony, do główki skakał Schulmeister, lecz minął się z piłką. Futbolówka spadła pod nogi Piotrowskiego, a ten z 5 metrów dopełnił formalności strzałem w długi róg.

• Piotrowski strzala bramkę!

• Jarecki ze środka pola do Schulmeistera, ten w polu karnym odwraca się z piłką w kierunku bramki i płaskim strzałem pokonuje Kuchtę!

• Foszmańczyk kapitalnie uruchomił Schulmeister a, ten w sytuacji sam na sam mija bramkarza gości, ale zamiast do siatki trafia w słupek!

• Piotrowski z prawej strony wycofał przed polem karnym do Fryca, ten przepuszcza do Sołdeckiego, który za lekko w środek bramki!

• Jacek blokowany w polu karnym! Świetna okazja Piwoszy do zaskoczenia gospodarzy!

• Robi się ciemno nad stadionem, zaczyna padać i grzmieć.

• Okocimski w ostatnich minutach częściej ma piłkę, teraz Stefańskiego przy linii bocznej faulował Czerwiński.

• Gol po dośrodkowaniu z rożnego Sołdeckiego, ale odgwizdany spalony. Chwilę później podawał Ceglarz, ale Foszmańczyk zmarnował stuprocentową sytuację!

• Piotrowski z dystansu, ale broni Kuchta. Dominacja Termaliki, pachnie golem dla gospodarzy.

• Strzał Piotrowskiego, a jakże, z prawej strony pola karnego blokuje Ryś.

• Kolejny raz Fryc próbuje przedrzeć się prawą flanką, spore problemy Sobotki.

• Termalica póki co aktywnie prawą stroną boiska raz po raz nęka obronę Okocimskiego.

• Piotrowski dośrodkował do Foszmańczyka, ale jego strzał świetnie obronił Kuchta!

• Dobrą akcję zaprezentował Schulmeister, który podawal w polu karnym do Piotrowskiego, ale strzał tego ostatniego zablokowany.

• Tuż przed meczem nastąpiła zmiana, nie gra Pawlusiński, ale Kaczmarczyk.

• Zaczynają goście.

• Obie drużyny wychodzą na boisko.

• Rezerwowi Okocimski: Aleksadner Kozioł, Mateusz Wawryka, Dariusz Sosnowski, Aleksander Ślęczka, Łukasz Sosnowski, Łukasz Tymiński, David Kwiek.

• Rezerwowi Termalica: Maciej Pochroń, Kamil Moskal, Jakub Kiełb, Krzysztof Kaczmarczyk, Emil Drozdowicz, Szczepan Kogut.

• Witamy na meczu w Niecieczy. Pogoda póki co rozpieszcza kibiców, na termometrach około 15 stopni, a wiatr rozwiał chmury.