Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 0 Olimpia Elbląg

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

Olimpia Elbląg

0

• Sędzia zakończył mecz. Co za emocje w końcówce. Termalica pozostaje w grze o najwyższe cele, natomiast Olimpia, musi poczekać na lepsze dni..

• GGOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!! 3:0 Andrzej Rybski. To się nazywa mocne zakończenie. 3:0!!!!!! Goście wyraźnie odpuścili. Sędzia już chyba nie pozwoli wznowić od środka. Asystuje doskonały dziś Kubowicz, Rybski na wślizgu przecina podanie, Stodoła 3 raz wyciąga piłkę z siatki.

• Jeszcze raz Kubowicz, mogło być 3:0, co za końcówka gospodarzy.

• GOOOLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Jakub Biskup 2:0!!!!!!!!!Przewaga Niecieczan została potwierdzona, po tym ciosie goście na pewno się nie podniosą. Całą sytuację sprokurował obrońca gości, którego niezdecydowanie okazało się fatalne w skutkach. biskup przejął piłkę, i w sytuacji sam na sam pokonał Stodołę. 2:0!!!!!!!!!!

• Szczoczarz "sam na sam", ze Stodołą, ależ zmarnowana sytuacja gospodarzy, jeżeli stracą bramkę w tym spotkaniu, a w konsekwencji punkty, zawodnikowi będzie śniła się po nocach ta doskonała sytuacja. Sędzia dolicza aż 5 minut.

• Kowalski wpisał się w protokół meczu... otrzymał żółtą kartkę.

• Pierwsza akcja rezerwowego Kowalskiego. Zawodnik był jednak na spalonym, po zagraniu jedynego strzelca bramki w tym spotkaniu Biskupa.

• Za Pawlusińskiego na plac gry wkracza Kowalski.

• Prawdopodobnie kontuzja Biskupa. Upada po wykonaniu sprintu na murawę, nie było w pobliżu żadnego rywala.

• Akcja Iwana przerwana jednak, przez interweniującego wślizgiem Czerwińskiego.

• Koczon za Wojciechowskiego.

• Znów dwójkowa akcja Pawlusiński, Kubowicz. Po zagraniu tego pierwszego Kubowicz uderzał głową. Zbyt podszedł jednak pod piłkę aby akcja mogła zakończyć się powodzeniem.

• Wchodzi joker Szczoczarz, schodzi Trafarski,

• Ależ dzisiaj aktywny jest Kubowicz. Haruje w defensywie, nie oszczędza się także w atakach, kolejny raz oddał groźny strzał. Wyróżniający się zawodnik gospodarzy.

• Olimpia przejęła inicjatywę. Lyubenov w wymarzonej sytuacji do wyrównania. Strzał jednak zbyt lekki i przewidywalny. Jet to jednak dobry zwiastun dla gości, którzy wyraźnie dali sygnał do ataku.

• Gracze Olimpii zaczynają próbować długich podań w pole karne. Tam jednak górą wysocy gracze Termaliki.

• Szary zagrał do Kołodziejskiego, ten nie mógł się zdecydować czy oddać strzał, czy też próbować dryblingu. Ostatecznie stracił piłkę, która została wybita przez obrońców gospodarzy.

• Mocne uderzenie z dystansu Rybskiego. Piłka mija jednak bramkę Stodoły.

• Zmiana w Olimpii za Stańka wchodzi Dremliuk.

• Akcja Niecieczan Biskup nie zdążył jednak wślizgiem trafić w piłkę, która została zagrana wzdłuż pola karnego Stodoły, przez Kubowicza.

• Po raz kolejny Muszalik, który widać dysponuje bardzo mocny uderzeniem, gorzej z precyzją. Od bramki Nowak.

• Termalica wyraźnie przeważa, mecz toczy się praktycznie na jednej połowie. Trafarski w dryblingu wywiódł w pole 2 zawodników. Oddał piekielnie mocny strzał, jednak broni Stodoła.

• Tym razem Kubowicz pokazał się z dobrej strony w ofensywie, gdyby nie fatalne wykończenie, cieszył by się zapewne z bramki.

• Zaatakowała Olimpia, Muszalik z dystansu, bardzo niecelnie.

• Kubowicz rozgrywa doskonałe spotkanie w defensywie. Po raz kolejny ratuje swój zespół ofiarnym wślizgiem, brawa od kibiców.

• Po zagraniu Rybskiego, Pawlusiński znów "przegrzał" się w wydawałoby się, w prostej sytuacji strzeleckiej.

• Olimpia wyraźnie zmotywowana w drugiej połowie. Nie przegrywa znacząco do odrobienia tylko 1 bramka.

• Zmiana także w Olimpii. Pawlak za Bartosiaka.

• Rozpoczęcie II połowy.

• W przerwie Skołorzyński za Barana.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0 dla Termaliki.

• Co za sytuacja Pawlusińskiego. Mając przed sobą praktycznie tylko bramkę, przestrzelił obok słupka. Co za pech!!!!

• Kolejny raz Czerwiński do Biskupa, akcja powtórzona w tym spotkaniu co najmniej 4 raz. Tym razem głową wybija obrońca gości.

• Dużo szczęścia przyjezdnych. Piłka mogła wpaść do bramki po sporym zamieszaniu w polu karnym. Ostatecznie sytuację wyjaśnij Stodoła.

• Groźny strzał zza pola karnego Szarego. Piłka mija jednak bramkę. Rozpocznie Nowak.

• Długie zagranie do Iwana nie zdążył jednak opanować piłki. Gdyby zdołał, do bramki Nowaka pozostało zaledwie 30 metrów.

• Jedna z nielicznych akcji Olimpii, piłka po strzale głową jednego z zawodników, mija bramkę Nowaka.

• Żółta kartka dla Kowalskiego.

• Czerwiński dysponuje bardzo dobrym, długim zagraniem, udowodnił to w kolejnej akcji. Trafarski nie zdołał jednak opanować piłki.

• Zawodnicy obu drużyn leżą na murawie, udzielana jest im pomoc. Sędzia zaserwował nam dzisiaj iście angielski pojedynek.

• Trener gości nawołuje swoich zawodników do bardziej zdecydowanej gry z przodu.

• Biskup ma wyraźną ochotę na kolejne trafienia. Po zagraniu od Barana, szybszy od napastnika okazał się jedynie interweniujący Stodoła.

• Sędzia daje pograć zawodnikom, kilka fauli w środkowej strefie boiska, bez reakcji arbitra.

• Mecz wyraźnie nabrał tempa. Kolejne sytuacje dla podbudowanych bramką Niecieczan, w dobrej sytuacji wracający do składu po kontuzji Jakub Czerwiński, przestrzelił jednak nad bramką.

• Wcześniej żółtą kartkę ujrzał Bartosiak.

• GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!! JAKUB BISKUP. Od początku spotkania bardzo aktywny doczekał się bramki. Idealne wykończenie po ziemi Biskupa 1:0!!!!!!!!

• Kolejna akcja Termaliki, tym razem zimnej krwi nie zachował Trafarski, który miał zbyt mało miejsca na oddanie strzału.

• Aktywny od początku Biskup, otrzymał doskonałe podanie w pole karne, jednak nie zachował się najlepiej i przestrzelił wysoko nad bramką gości.

• Początek spotkania nie wskazuje na wyraźną przewagę żadnej z drużyn. Po obu stronach przeprowadzane są sporadyczne ataki.

• Od ataku zaczyna Olimpia, obrońca Termaliki wyjaśnia jednak w ostatniej chwili groźną sytuację.

• Żółta kartka dla Barana.

• Akcja lewą stroną Termaliki. Daleka wrzutka z autu Kowalskiego, ale Olimpia wyjaśniła sytuację.

• Pierwsze ataki niecieczan na razie nieskuteczne.

• Początek spotkania.

• Zawodnicy rezerwowi obu drużyn. Termalica: Martuś, Kowalski, Drozdowicz, Budka, Ceglarz, Szczoczarz. Olimpia: Dremliuk, Sierant, Koczon, Banasiak, Żuraw, Pawlak.

• Już za 30 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a Olimpią Elbląg. Wszystkich kibiców zapraszamy na relację live tego pojedynku. Obie drużyny potrzebują 3 punktów w tym spotkaniu. Termalica, walczy o jak najwyższą lokatę w I lidze, bć może nawet awans do Ekstraklasy, natomiast Olimpia Elbląg chce odbić się od ligowego dna, ponieważ w tym momencie zajmuje przedostatnie miejsce w I lidze.