Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec meczu. Termalica zwycięża 2:0 i znów jest liderem tabeli.

• Michał Wróbel za protesty ukarany żółtym kartonikiem.

• Druga bramka dla Termaliki! Pawlusiński centrował piłkę w kierunku Trafarskiego. Piłkę zdołał odbić obrońca gości, ale ta trafiła w końcu do Drozdowicza, który ze stoickim spokojem posłał piłkę do siatki.

• Drozdowicz dośrodkował wprost na głowę Trafarskiego, a ten umieścił piłkę w bramce. Wszystko odbyło się jednak z naruszeniem zasady o spalonej pozycji, więc sędzia nie uznał bramki.

• Trafarski zmienia Rybskiego.

• Dąbrowski świetnie odczytał zamiary Pawlusińskiego i zatrzymał jego podanie do Drozdowicza.

• Kolejna zmiana w Olimpii. Schodzi zmęczony Frańczak, zastępuje go Kościukiewicz.

• Kolejna próba Pawlusińskiego. Jego strzał z ponad trzydziestu metrów szybuje ponad poprzeczką.

• Wspaniała indywidualna akcja Grischoka, który minął w polu karnym aż trzech obrońców gości. Jego silny strzał w kierunku bliższego słupka sparował Nowak.

• Frańczak brzydko fauluje Lipeckiego i zasłużenie ogląda żółtą kartkę.

• Ruszkul zmienia Białka.

• Drozdowicz przegrał pojedynek fizyczny z obrońcą gości. Znów Niecieczanie zaprezentowali ciekawy wariant stałego fragmentu.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Piątek, wchodzi Mateusz Kowalski.

• Piątek kapitalnym podaniem uruchomił szybki atak gospodarzy. Biskup wdał się w niepotrzebny drybling i Dąbrowski wybił piłkę na rzut rożny.

• Druga przerwa regeneracyjna w meczu. Piłkarze uzupełniają płyny.

• Grischok dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Piłka trafiła na głowę Dziedzica, który nieznacznie się pomylił.

• Dalibor Pleva ukarany żółtą kartka.

• Zmiana w ekipie Termaliki. Kubowicz zmienia Jareckiego, który utykając przy aplauzie widowni opuszczał boisko.

• Pawlusiński!! najpierw minął rywala efektowną "roletą" a'la Zidane, a potem miękko podał do Drozdowicza. Napastnik gości zmarnował sytuacje sam na sam z bramkarzem.

• Dobra akcja Grishoka, ale jego dośrodkowanie efektownie blokuje Pleva.

• Odpowiadamy na pytanie: dzisiaj na stadionie nie ma kibiców gości.

• Grishok strzelał z rzutu wolnego i piłka po rykoszecie minęła bramkę Nowaka.

• Pawlusiński mocno uderza z rzutu wolnego. Piłka zmierzała w środek bramki i nie sprawiła problemów golkiperowi gości.

• Wysoka centra Grishoka pada łupem Czerwińskiego. Od kilku minut obserwujemy zwiększona aktywność graczy Olimpii.

• Piątek faulowany przy próbie odbioru piłki. Ważna akcja w defensywie pomocnika Słoników.

• Silne dośrodkowanie Abramowicza pewnie wyłapuje Nowak.

• Lipecki zgrywa piłkę głową przed bramkę, ale Rybski zostaje uprzedzony przez Stańka.

• Strzał Drozdowicza blokuje Kowalski.

• Pierwsza zmiana w meczu. Grischok zmienia Cieciurę.

• Wrrracamy!

• Odpowiadamy na Wasze pytanie. Niestety nie mamy dostępu do dokładnej liczby kibiców na stadionie w Niecieczy, ale nasze nieuzbrojone oko twierdzi, że jest ich około 1500 ;)

• Obserwujemy ciekawe spotkanie w Niecieczy.Szybko strzelona bramka nie "zabiła" tego meczu i obydwie ekipy starają się mocno zmienić swój aktualny licznik bramkowy. Lepszą drużyną jest Termalica, która rozgrywa swoje akcje dużo dokładniej i szybciej. Znów wyróżniającą postacią jest Jarecki, który dobrze współpracuje z Biskupem i swoimi rajdami raz po raz rozrywa defensywę gości.Wracamy za piętnaście minut.

• Koniec pierwszej części gry.

• Były pomocnik Cracovii za to wejście został ukarany "żółtkiem".

• Kolejna przerwa w meczu. Lipecki ucierpiał w starciu z Kłusem.

• Kolejna próba zaskakującego rozegrania rzutu wolnego. Biskup zagrał jednak zbyt mocno do Pawlusińskiego.

• Piątek wrócił na boisko i kontynuuje grę.

• Karol Piątek ucierpiał w starciu z Białkiem i teraz jest opatrywany przez lekarzy Termaliki. Wygląda to na poważną kontuzję.

• Skołorzyński zbyt agresywnie próbował odebrać piłkę Frańczakowi i został ukarany żółtą kartką.

• Obrońcy Olimpii ostrzeliwują dzisiaj swoja bramkę. Tym razem bliski "szczęścia" był Dąbrowski.

• Ciekawie rozegrany rzut rożny przez Termalikę. Biskup zagrał piłkę przed pole karne, Rybski przepuścił piłkę między nogami, a Pawlusiński uderzył w kierunku bramki. Futbolówka minęła cel o kilka metrów.

• Zaskakujący strzał Stańka po dośrodkowaniu Białka. Nowak wyciągnął się jak struna i końcami palców wybił piłkę na korner.

• Pawlusinski był blisko sięgnięcia piłki po zagraniu Skołorzyńskiego.

• Kontra gospodarzy. Biskup podaje do jareckiego, a ten po raz kolejny centruje. Abramowicz zagrywa na granicy gola samobójczego i posyła piłkę tuż obok własnej bramki.

• Białek niecelnie podaje z rzutu wolnego i piłka ląduje w rękach Nowaka.

• Piątek fauluje wychodzącego z szybkim atakiem Dziedzica i ogląda żółty kartonik.

• Krótka przerwa na uzupełnienie płynów. W Niecieczy jest dzisiaj bardzo gorąco.

• Ciekawa kombinacyjna akcja Termaliki. Piłkę na jeden kontakt zagrali kolejno Lipecki, Rybski a Pawlusiński spróbował uderzenia z dwudziestu metrów. Efekt zdecydowanie gorszy, co w drugiej minucie gry i grę wznowi Nowak.

• Pawlusiński wycofuje piłkę do Skołorzyńskiego, ale jego strzał jest bardzo niecelny.

• Kolejna świetna akcja Jareckiego. Tym razem lewy obrońca świetnie dośrodkowuje z pole bramkowe, ale Drozdowicz mija się z piłką o milimetry.

• Lipecki kapitalnie podaje piłkę do Biskupa. Skrzydłowy Niecieczy przegrał jednak walkę o pozycję ze Stańkiem.

• Biskup uderza z dwudziestu metrów. Jego strzał pewnie obronił Wróbel.

• Dariusz Jarecki uczestniczy niemal w każdym ataku drużyny z Niecieczy.Tym razem znalazł się na wprost bramki rywali, ale jego szarżę w ostatniej chwili skasowali obrońcy.

• Frańczak dośrodkowuje w pole karne i piłka minimalnie mija głowę Dziedzica.

• Rybski uderza z dystansu wysoko ponad bramka.

• Ładny rajd Biskupa blisko pola karnego zatrzymuje Kowalski. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, który nie przynosi zagrożenia pod bramką.

• Obrońcy Termaliki graja dzisiaj bardzo aktywnie. Pleva zdecydowanie wygrywa pojedynek biegowy z Dziedzicem, a po chwili blokuje groźne dośrodkowanie.

• Białek z rzutu wolnego centruje piłkę wprost na głowę Kłusa, ale ten uderza nad poprzeczką.

• Dobra interwencja Czerwińskiego, który zablokował groźne prostopadłe podanie do Cieślińskiego.

• Jarecki podaje w pole karne do Drozdowicza, ale jego strzał mija bramkę gości o kilka metrów.

• Odpowiedź Olimpii. Po dobrym podaniu Cieciury przed szansą stanął Frańczak, ale jego strzał pewnie wyłapał Nowak.

• Znów bardzo aktywna lewa strona Termaliki. Płaskie dośrodkowanie Biskupa zablokował jednak Staniek.

• Gol dla Termaliki! O piłkę przy linii końcowej powalczył Jarecki, a obrońcy Olimpii wybili ja zbyt krótko. Dopadł do niej przed polem karnym Pawlusiński i potężnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Wróblowi!

• Dobra dwójkowa akcja pary Biskup-Jarecki. Piłkę w ostatniej chwili wybili sprzed bramki obrońcy Olimpii.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Piłkarze obydwu drużyn wychodzą już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

• Ostatnie 3 mecze gospodarzy to zwycięstwa z Olimpią Elbląg i KS Polkowice, oraz remis ze Sandecją. Goście natomiast zremisowali ze Sandecją, ulegli w meczu z Piastem i wygrali z Wartą Poznań.

• Obie drużyny spotkały się dotychczas jeden raz w pierwszoligowych potyczkach. Na jesieni w Grudziądzu padł remis 1:1.

• Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Kowalski, Trafarski, Szałęga, Kubowicz, Szczoczarz Olimpia: Osiecki, Ratajczak, Kościuszkiewicz, Domżalski, Grischok, Ruszkul, Sulej

• Składy obu drużyn przedstawiają się następująco: Termalica: Nowak, Skołorzyński, Czerwiński, Pleva, Jarecki, Biskup, Lipecki, Piątek, Pawlusiński, Drozdowicz, Rybski Olimpia: Wróbel, Abramowicz, Dąbrowski, Staniek, Kowalski, Frańczak, Kłus, Białek, Cieciura, Dziedzic, Cieśliński

• Spotykają się dziś lider z outsiderem. Pierwszy musi wygrać, aby utrzymać swoją pozycję. Drugi zdobyć przynajmniej punkt, by wyjść ze strefy spadkowej. Na relację NA ŻYWO z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Grudziądz zaprasza Was Paweł Marcinkowski.