Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 3 Piast Gliwice

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Piast Gliwice

3

• Dziękuję za uwagę. Termalica okazała się słabsza w pojedynku z Piastem. Porażka była minimalna, jednak 3 punkty wędrują do Gliwic. Okazja do rewanżu za pół roku.

• Sędzia główny kończy spotkanie.

• Przepiękny gol strzelony głową przez Szczoczarza, po precyzyjnym dośrodkowaniu Jareckiego. Akcja Rezerwowych.

• GOOOOLLLLLLLLLL!!!! Co za wejście Szczoczarza. Druga bramka tego zawodnika. Już tylko 3:2 dla Piasta i kilka minut do końca spotkania.

• W miejsce Podgórskiego, Matuszek.

• Groźny strzał Ceglarza piłka przechodzi jednak obok prawego słupka.

• Szczoczarz ograł obrońcę, po czym w sytuacji "sam na sam" zachował zimną krew, pokonując pewnym, płaski strzałem Szmatułę.

• GOOOLLLLLLLLLL!!!! Joker Szczoczarz wpisuje się na listę strzelców. Honorowe trafienie dla Termaliki.

• Ostatnia zmiana w składzie gospodarzy. Za Trafarskeigo wchodzi Szczoczarz.

• Bezskuteczne ataki Termaliki. Wszystkie akcje są rozbijane przed polem karnym Piasta.

• Reakcja trenera Piasta natychmiastowa. Za aktywnego Fernandeza wchodzi Bzdęga.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Pawlusińskiego, Jarecki.

• Schodzi Biskup, w jego miejsce Marcin Szałęga.

• Pierwsi kibice miejscowych opuszczają stadion. Wiara po stracie 3 gola wyraźnie osłabła.

• Doskonale wykonany rzut wolny. Odpowiednia precyzja i siła strzału. Co za gol. Nowak bez szans. 3:0 dla Piasta!!!!

• GOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!Koniec marzeń Termaliki o zwycięstwie w tym meczu. 3:0, Podgórski!!!!!!!

• Rzut wolny dla Piasta z około 25 metrów.

• Pawlusiński próbował z rzutu wolnego, Równie mocny, jak i niecelny strzał.

• Wydawało się, że to Niecieczanie zdołają wyrównać, jednak to właśnie Piast po raz drugi pakuje piłkę do siatki. W roli głównej ponownie Fernandez, który obsłużył Urbana, który zakończył akcję sprytnym strzałem przy słupku. 2:0 dla Gliwiczan.

• GOOOOOOLLLLLL!!!!!! Rudolf Urban strzelcem bramki dla Piasta, 0:2.

• Ładne zagrania od Pawlusińskiego, jednak mikrej postury Rybski nie był w stanie przepchnąć obrońców.

• Żółta kartka dla Podgórskiego, za faul na Baranie.

• Sędzia rozpoczyna II połowę spotkania.

• Po pierwszej połowie Piast prowadzi z Niecieczą 1:0. Bramka do szatni, to poważny cios dla gospodarzy.

• Żółtą kartką ukarany Cios.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Fernanzdez wywiódł w pole 3 zawodników Niecieczy. Pozostali gracze pozostawili mu zbyt dużo miejsca. Ten skrzętnie skorzystał z okazji oddając strzał z 16 metra. Piłka po drodze otarła się jeszcze o nogi interweniującego obrońcy i zaskoczyła Nowaka.

• Goooooooollllllllllll!!!! Strzelcem bramki Fernandez. Termalica-Piast 0:1!!!!

• Nie kto inny jak Jakub Biskup wykonał dynamiczny rajd z piłką, zakończony mocnym zagraniem do partnerów. Nadbiegający Rybski uderzał jednak zbyt lekko i przewidywalnie.

• W końcówce pierwszej połowy Gliwiczanie naciskają. Po zagraniu Urbana, po raz kolejny dobrze spisuje się czujny Nowak.

• Efektowne zagranie Fernandeza przewrotką, piłkę wyłapuje pewny Nowak.

• Szarża Trafarskiego, po zagraniu w pole karne, piłkę wybijają obrońcy.

• Dobre, prostopadłe zagranie od Ceglarza, jednak niezdecydowania napastników Termaliki, zaważyło na niepowodzeniu akcji.

• Druga groźna akcja Cicmana, tym razem sytuacje ratuje Pleva, który przecina groźny strzał zawodnika Piasta.

• Piast wyraźnie postawił na grę z kontrataku. Termalica stara się rozgrywać piłkę.

• Czujny Cios, zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Termaliki, przerywając wybiciem akcję gości.

• Biskup na spalonym po zagraniu Trafarskiego.

• Rzut rożny dla Niecieczan.

• Mocne zagranie Biskupa wzdłuża linii pola karnego, Pawlusiński jednak fatalnie przestrzelił wysoko nad poprzeczką.

• Rzut wolny pośredni dla Termaliki z około 10 metrów!

• Rybski w swoim stylu, dobrze zachował się w polu karnym, do momentu oddania strzału, który został zablokowany.

• Rzut rożny dla zespołu Piasta. Piłkę broni Nowak, po strzale Kędziory.

• Biskup jest wyraźnie zmotywowany. Gra przeciwko swojej byłej drużynie. Po dośrodkowaniu Kowalskiego zbyt słabo jednak uderzał.

• Rajd Pawlusińskiego, piłka po strzale, ląduje jednak w rękach Szmatuły.

• Gospodarze w swoich tradycyjnych pomarańczowych strojach, goście na niebiesko.