Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 2 Pogoń Szczecin

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Pogoń Szczecin

2

• Koniec spotkania. Termalica odnosi porażkę komplikując sobie sytuację w tabeli.

• Ostatnie chwile meczu, czy Termalica zdoła wyrównać? Atakują Portowcy.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Rzut rożny dla zawodników Bruk Betu, po raz kolejny zabrakło szczęścia dobry strzał głową Ciosa.

• Doskonały kros na prawą stronę, po dośrodkowaniu Pawlusińskiego nikt nie zdołał jednak zamknąć całej akcji.

• Niecieczanie całym zespołem na połowie rywala, utrzymują się przy piłce.

• Budka wypuszcza piłkę po dośrodkowaniu. Hrymowicz nie wykorzystuje jednak błędu golkipera.

• Zawodnicy mobilizują się nawzajem, pierwsi kibice opuszczają stadion.

• Pietruszka ostemplował słupek bramki strzeżonej przez Budkę. Duże szczęście Termalici.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości Matuszczyk za strzelca bramki Kolendowicza,

• Dramatyczne wykonanie rzutu wolnego, piłka wędruje wysoko nad poprzeczką.

• Faulowany aktywny Kubowicz, żółta kartka dla Rogalskiego.

• Niecieczanie nerwowo spoglądają na zegar, każda minuta może okazać się na wagę punktu.

• Ależ sytuacja dla Kubowicza. Doskonałe dośrodkowanie Mysony, po strzale głową piłka mija nieznacznie bramkę.

• Daleki wykop Fabiniaka.

• Zmiana w ekipie gospodarzy boisko opuszcza Bartłomiej Piszczek, za niego doświadczony Artur Prokop.

• Trafarski zakłada siatkę obrońcy Pogoni, żółta kartka dla Łuszkiewicza.

• Rzut wolny dla Pogoni, wykonawcą Akahoshi.

• Okres gry, w którym wyraźnie siadło tempo spotkania.

• Kolejna zmiana, tym razem w zespole gospodarzy schodzi Szczoczarz wchodzi Piotr Trafarski.

• Zmiana w ekipie gości za Lebedyńskiego wchodzi były zawodnik m.in Legii Warszawa Marcin Klatt.

• Zablokowany piekielny strzał Rogalskiego, rzut rożny dla Pogoni.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Szałęge wchodzi Kubowicz.

• GOOOOLLLLLLLLL! Identyczny początek Pogoni. Po atomowym dośrodkowaniu do bramki trafia Kolendowicz.

• Strzał Lipeckiego z dystansu, mija bramkę Fabiniaka.

• Dużo niedokładności i strat z obu stron.

• Rzut wolny dla Pogoni, 35 metrów do bramki, nikt nie zdołał zamknąć akcji Portowców.

• Groźny faul Lipeckiego, od rzutu wolnego Pogoń.

• Rozpoczynają walczący o utrzymanie Niecieczanie.

• Zawodnicy gości pierwsi wyszli na murawę.

• Koniec pierwszej połowy. Nieciecza remisuje z Pogonią 1:1.

• Sędzia doliczył jedna minutę do regulaminowego czasu gry.

• Żółta kartka dla Dymkowskiego, za dyskusje z arbitrem.

• Dobra podanie Pawlusińskiego do Szczoczarza, obrońca Pogoni ratuje się wślizgiem.

• Czysta sytuacja dla Szałęgi, zostaje jednak zablokowany.

• Groźny strzał Pawlusińskiego, sytuacje opanowuje Fabiniak.

• Przed doskonałą sytuacją Szczoczarz, sędzia odgwizduje jednak spalonego.

• GOOOOLLLLLLL! W 32 minucie spotkania wyrównuje Jan Cios, ależ forma tego zawodnika. Dośrodkowywał Pawlusiński. Niecieczanie wracaja do gry!

• Po raz trzeci w tym spotkaniu piłka zagrana zbyt głęboko, wszystko wyłapuje pewny Fabiniak.

• Ależ by to była bramka!!!! Niesamowity strzał Szczoczarza, mija o centymetry bramkę przelobowanego Fabiniaka.

• Niecieczanie cały czas próbują jednak wyraźnie brakuje im pomysłu na przeprowadzenie skutecznego ataku.

• W ostatniej chwili Niecieczanie ratują się od utraty gola, strzelał Frączczak po przypadkowym minięciu bramkarza

• Przejęcie po błędzie, jednak piłka wychodzi na aut, rozpoczną gracze Pogoni.

• Dośrodkowanie wprost w ręce Fabiniaka.

• Aut na wysokości pola karnego Pogoni.

• Piłka mija 20 centymetrów bramkę po strzale Akahoshiego.

• Dobra sytuacja dla Pogoni rzut wolny z 20 metra. przy piłce Akahoshi

• Faul na strzelcu bramki Lebedyńskim, żółta kartka dla Piszczka.

• Pogoń w natarciu, sędzia odgwizduje spalonego.

• Wzmaga się doping gospodarzy.

• Pogoń kontratakuje, w ostatniej chwili Kowalski, rzut rożny do Pogonii.

• Z rzutu wolnego Nieciecza.

• Nieciecza w wyraźnej defensywie, rzut wony z boku szesnastki dla Pogoni ponownie Pietruszka wykonuje stały fragment.

• Pogoń wyraźnie dominuje rozgrywa akcje na połowie gospodarzy.

• GOOOOOOLLLLLLLL!!!! Po zamieszaniu w polu karnym piłkę z najbliższej odległości pakuje do bramki Lebedyński. 6 minuta spotkania, trudne zadanie przed Niecieczą.

• Rzut rożny dla Pogoni, piłkę zagrywać będzie Pietruszka.

• Aut blisko pola karnego dla Niecieczy.

• Pogoń rozgrywka spokojnie piłkę od tyłu.

• Od początku widoczna nerwowość w poczynaniach obu zespołów.

• Rozpoczynają goście.

• Zawodnicy zostali właśnie wyprowadzeni przez sędziów. Przywitanie, losowanie i zaczynamy mecz.

• Zawodnicy zeszli do szatni, niebawem rozpocznie się mecz, kibice Termalici są pełni nadziei. Liczą na zwycięstwo, nikt jednak nie chce powtórki sprzed tygodnia, gdzie zawodnicy do końca trzymali swoich fanów w niepewności ostatecznie remisując w ostatnich minutach spotkania 2:2 z miejscową Flotą.

• Ławki rezerwowych dzisiejszego spotkania prezentują się następująco: Termalica: Towarnicki, Kubowicz, Metz, Cygnar, Trafarski, Prokop. Pogoń: Janukiewicz, Klatt, Łuszkiewicz, Szałek, Wólkiewicz, Zawadzki, Matuszczyk.

• Witamy wszystkich bardzo serdecznie ze stadionu Niecieczy. Pogoda dopisała, pomimo obfitych nocnych opadów, murawa wydaje się być dobrze przygotowana. Zawodnicy wyszli właśnie na rozgrzewkę, trybuny coraz szybciej są zapełniane przez kibiców miejscowych, zapowiada się doskonałe widowisko.