Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 Polonia Bytom

0

• Koniec spotkania. Termalica wygrywa 1-0 i wraca na fotel vice lidera.

• Gospodarze bronią się prawie całym zespołem.

• Sędzia doliczył 3. minuty do regulaminowego czasu gry.

• Spieszy się gościom. Kolejna akcja oskrzydlająca i kolejna dobra interwencja bramkarza Termalici.

• Dobra akcja Polonii. Z prawej strony dośrodkował WIlczyński, jednak wprost w ręce Nowaka.

• Na boisku melduje się również Trafarski, wchodzi w miejsce Rybskiego.

• Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wchodzi Mateusz Kowalski w miejsce Drozdowicza.

• Na lewą obronę wędruje Karol Piątek.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Jarecki, który nabawił się urazu. Za niego Szczoczarz.

• Hermes fauluje, a musi uważać bo ma już na koncie żółtą kartkę

• Sporo dzieje się na stadionie w Niecieczy.

• Groźny strzał Mąki minimalnie obok słupka.

• Od razu groźnie strzelał Wojtków, ale dobrze broni Nowak.

• Ostatnia zmiana w zespole Polonii. Z boiska schodzi Paulista, w jego miejsce Wojtków.

• Żółta kartka dla Jareckiego.

• Mąka znalazł się w sytuacji "oko w oko" z Nowakiem, oddał strzał, ale był na spalonym.

• Groźnie sprzed szesnastki strzelał Piątek, który chwilę wcześniej wrócił na boisko.

• Na boisku leży Karol Piątek.

• Pawlusiński dośrodkował w taki sposób, że niewiele zabrakło by pokonał Cabaja.

• Zmiana w zespol gości. Z boiska schodzi Szkatuła, wchodzi Białkowski.

• Znakomite dośrodkowanie Kowalskiego, strzela głową Rybski, ale Cabaj wykazuje się niesamowitymi umiejętnościami.

• Hermes ukarany żółtą kartką.

• Coraz aktywniejszy Biskup. Zszedł do środka i uderzył, piłka jednak poszybowała ponad poprzeczką.

• Dobra akcja Termalici, płasko dośrodkowywał Jarecki, został jednak zablokowany.

• Dobra akcja gospodarzy. Rybski dośrodkował do Biskupa, ten zagrał przed pole karne do Lipeckiego, który uderzył obok bramki.

• Podkręcili tempo zawodnicy gości.

• Dobre dośrodkowanie z wolnego Pawlusińskiego, Czerwiński groźnie strzela głową.

• Dobra akcja gości. Paulista zagrał na skrzydło do Mąki, ten dobrze dośrodkował ale do piłki nie dostał Trytko.

• W zaspole gości zmiana. Trytko za Ancelewicza.

• Rozpoczęła się druga połowa

• Punktem zwrotnym pierwszej połowy była bramka. Przed nią lepiej grali gospodarze. Polonia jednak po stracie przejęła inicjatywę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Jedną minute dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Zółta kartka dla Barana za faul na Drozdowiczu.

• Kolejna dobra akcja gości, dośrodkowanie Wilczyńskiego zostało jednak przecięte.

• Drozdowicz strzela groźnie, trafia jednak w Rybskiego i piłka wychodzi poza linię bramkową.

• Pawlusiński schodzi do środka i uderza na bramkę, jednak Cabaj był na miejscu.

• Mąka dostał piłkę za linię obrony. Błąd popełnił Czerwiński, ale dobra interwencja po strzale Nowaka.

• Po raz kolejny groźnie pod bramką gospodarzy, piłka jednak wybita z pola karnego.

• Znakomite dośrodkowanie Pawlusińskiego z wolnego. Z piłką mija się Cabaj i reszta zawodników w polu karnym. Piłka mija jednak słupek.

• Groźna strata Termalici w obronie. Mąka wychodzi sam na sam z Nowakiem i niecelnie zagrywa do Paulisty. Zmarnowana znakomita okazja.

• Groźny strzał Pawlusińskiego, minimalnie obok bramki Cabaja.

• Kobylik z autu do Paulisty, z tym jednak radzą sobie stoperzy gospodarzy.

• Dobre zagranie Lipeckiego w pole karne, na spalonym Kowalski.

• Z rożnego Biskup. Piłka wybita przed pole karne. Dobitka Jareckiego zablokowana.

• Pawelusiński dobrze dośrodkował, głową strzelał Piątek. Znakomita interwencja Cabaja.

• Kobylik z rzutu wolnego, pewnie broni Nowak.

• Drozdowicz otrzymał podanie z lewej strony boiska i strzałem z pierwszej piłki nie dał szans Cabajowi,

• Gol! Drozdowicz.

• Paulista zamieszał w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał oddać strzału.

• Dośrodkowanie z prawej strony Pawluśińskiego bardzo niecelne.

• Dużo przerw w grze w tej fazie gry.

• Drozdowicz na spalonym.

• Kobylik z rzutu wolnego, zamieszanie w polu karnym ostatecznie zakończone.

• Składna akcja gości, jednak dośrodkowanie Mąki nie znalazło Adresata.

• Groźnie pod polem karnym Polonii. Niepewna interwencja Barana, ratuje go Cabaj.

• Pawluśiński z wolnego, jednak piłka wybita z pola karnego.

• Faul blisko pola karnego Polonii. Faulowany Drozdowicz.

• Termalica na połowie Polonii.

• Pierwszy gwizdek zabrzmiał na stadionie w Niecieczy. Rozpoczynają goście.

• Arbiter spotkania, Pan Marcin Szrek wyprowadza piłkarzy na murawę. Początek spotkania już za moment.

• Początek spotkania już za moment.

• Ławki: Termalica: Budka, Ceglarz, Kowalski, Trafarski, Szałęga, Skołorzyński, Szczoczarz Polonia: Mika, Białkowski, Dubra, Gmala, Maliszewski, Trytko, Wojtków

• Składy obu drużyn prezentują się następująco: Termalica: Sebastian Nowak; Łukasz Kowalski(C), Jakub Czerwiński, Dalibor Pleva, Dariusz Jarecki; Jakub Biskup, Krzysztof Lipecki, Karol Piątek, Dariusz Pawlusiński; Emil Drozdrowicz, Andrzej Rybski Polonia: Marcin Cabaaj, Wojciech Wilczyński, Piotr Kulapka, Martin Baran, Krzysztof Michalak; Daniel Mąka(C), Hermes, Paweł Ancelewicz, Dawid Kobylik, Przemysław Szkatuła, Jean Paulista

• Dziś spotkanie Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Polonia Bytom. Gospodarze będą chcieli zrewanżować się za nieudaną inaugurację w Gdyni i dogonić czołówkę, która w tej kolejce pogubiła punkty. Polonia chce wydostać się ze strefy spadkowej. Nadzieje na to daje wygrany mecz z Sandecją. Ze stadionu w Niecieczy wita Państwa Paweł Marcinkowski.