Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 0 Puszcza Niepołomice

• Koniec meczu! Termalica remisuje z Puszczą 0-0.

• Okrzyk radości, bo piłka zatrzepotała w siatce, ale odgwizdany spalony Soldeckiego

• Faul taktyczny Strózika i sędzia odsyła go szatni!

• Strzał w poprzeczkę, ale odgwizdana pozycja spalona Strózika.

• Tym razem kocioł pod bramką gości, ale nikt nie zakończył akcji strzałem.

• Po zamieszaniu w polu karnym Nowak uderza tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Nowaka!

• Zszedł aktywny Drozdowicz, wszedł Piekarski.

• W końcu jakaś akcja Puszczy, z dystansu uderza Nowak.

• Kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Kaczmarczyka.

• Jarecki z rożnego, piłkę pewnie łapie Sobieszczyk.

• Ostatnia zmiana w Puszczy, Biel zastępuje Staronia.

• Schodzi Biskup, wchodzi Piotrowski.

• Foszmańczyka zastępuje Kujawa.

• Wielbłąd obrońcy Puszczy! Odważnym wyjściem jednak zażegnuje niebezpieczenńtwo Sobieszczyk!

• Za faul na Stróziku żółtą kartkę ogląda Foszmańczyk.

• Na 30 metrze od wlasnej bramki interweniuje Nowak.

• Druga zmiana w Puszczy. Schodzi Zaremba, wchodzi Kiełtyka.

• Znowu błąd Czerwińskiego, tym razem Cholewiak przejał piłkę, ale szybki powrót obrońcy.

• Słońce skryło się za chmurami, robi się coraz chłodniej w Niecieczy.

• Wrzutka Fryca z prawej strony, bramkarz mija się z piłką, ale Drozdowicz nie zdążył dołożyć głowy!

• Akcje Puszczy neutralizowane są w środku pola.

• Kaczmarczyk z ostrego kąta! Tuż nad bramką!

• Świetna akcja Drozdowicza, ale jego dośrodkowanie nie dochodzi do żadnego z kolegów.

• 'My chcemy gola! Nieciecza my chcemy gola!' Niesie się po stadionie. My też chcemy w końcu oglądnać jakiegoś gola...

• Strata Czerwińskiego w środku pola, ale jego błąd naprawili koledzy z obrony.

• Obie drużyny wyszły na boisko bez zmian w skladach.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę meczu.

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie.

• 1350 - taka liczba widzów ogląda mecz na stadionie w Niecieczy.

• Gwizdek, sędzia zaprasza zawodników na przerwę.

• Ostatnia akcja, głową strzela Jarecki, ale do koszyczka łapie Sobieszczyk.

• Sędzia Rokosz dolicza jedną minutę.

• Piłka przez 30 sekund krąźyła w polu karnym Puszczy, zabrakło jednak kogoś, kto by ją wepchnął do bramki. Od kilkunastu minut tylko gospodarze kreują sobie sytuacje.

• Obrońcy Niecieczy już kolejny raz umiejętnie wypychają atakujących Puszczy z dala od swojej bramki.

• Foszmańczyk w 18 metrów tuż obok spojenia bramki!

• Znowu w roli glównej Drozdowicz! Mija dwóch obrońców w polu karnym, jego strzał blokuje Wełna! Pachnie bramką...

• Ceglarz lewą stroną przeprowadził rajd, dośrodkowanie w ostatniej chwili przecina Wallace!

• Indywidualna akcja Drozdowicza, w środku pola minał trzech rywali, czwarty jednak faulował napastnika gospodarzy.

• Akcje obu drużyn nabierają tempa, napierw Cholewiak wychodził sam na sam, jednak był na minimalnym spalonym. Później Nieciecza skontrowała, ale piłka minęła lewy slupek bramki Sobieszczyka o metr po strzale Biskupa.

• Z wolnego dośrodkowuje Biskup, piłka trafia do Sołdeckiego i obrońcy Puszczy wybijają pilkę z linii bramkowej!

• Jakby na zaprzeczenie poprzednich słów piłkarze gospodarzy przeprowadzili piękną akcję lewą stroną, wymieniając piłkę w trójkącie. Akcja zakończona faulem i karą indywidualną.

• Póki co składniejsze akcje konstruuje Puszcza, ale wynik wciąż remisowy.

• Strzał z dystansu Jareckiego blokuje Wallace. Piłkarz leźy na boisku, jednak po chwili jest gotowy do gry.

• Doskonała sytuacja dla Puszczy! Dwa razy sam na sam przed Nowakiem stanął Zaręba, ale raz piłkę wygarnąl mu obrońca, a później zamiast strzelać, to podawaj do...nikogo.

• Ręką piłkę w środku pola zatrzymuje Strózik, przerywając kontrę piłkarzy Termaliki.

• Pierwszy groźny strzał Moskwika, jednak piłkę wślizgiem blokuje Kopacz.

• Wydawało się, źe będzie rzut wolny z dobrej odległości za faul na Jareckim, jednak gwizdek sędziego milczał.

• Pierwszy rzut rożny dla Niecieczy, jednak goście oddalili niebezpieczeństwo.

• Kibice obu drużyn głośno wpierają swoich piłkarzy.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Prawym skrzydłem pomknął Ceglarz i dorzucił piłkę na głowę Drozdowicz. Strzał nad bramką.

• Gwizdek sędziego, zaczynają grający w niebieskich koszulkach goście.

• Piłkarze wychodzą na boisko przy muzyce 'Piratów z Karaibów'

• Spiker aktualnie podaje składy, podając informację, źe grający z numerem 27 Dariusz Jarecki obchodzi 33 urodziny.

• Witamy na meczu w Niecieczy, gdzie lokalna Termalica zmierzy się z przyjezdnymi z Niepołomic. Jest słonecznie, pogoda sprzyja dobrej grze i liczymy na duźe emocje w derbach małopolski.