Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz

• Koniec spotkania! Dziękuję za uwagę!

• Lipecki uderza głową z trzech metrów, ale Różalski dobrze ustawiony.

• Strzelał Petran, ale bardzo niecelnie.

• Schodzi z boiska Dariusz Pawlusiński, w jego miejsce Piotr Ceglarz.

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Trochim ponownie z dystansu, tym razem Nowak musiał sparować piłkę na rzut rożny.

• Trochim z rzutu wolnego chciał zaskoczyć Nowaka, piła poszybowała jednak ponad bramkę.

• Mocne uderzenie Gawęckiego spokojnie wyłapuje Nowak.

• Kontuzjowany Jan Frolich nie może kontynuować gry. Za niego Petran.

• Schodzi także Burkhardt, w jego miejsce Majkowski.

• Schodzi właśnie Szeliga, za niego Zinyak.

• Burkhardt zagrywa do Szeligi, z piłką mija się Jarecki. Szeliga strzela groźnie ale niecelnie.

• Strzelał Szeliga, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

• Zmiana w zepsole gospodarzy. Boisko opuszcza Szczoczarz, za niego Szałęga.

• Ależ groźnie! Burkhardt strzela na bramkę Termalici, Nowak odbija piłkę przed siebie, dopada do niej Wiśniewski i kieruje ją do bramki. Był jednak na spalonym.

• Lipecki w pole karne do Rybskiego, ten klatką piersiową przyjmuje piłkę i strzela. Fenomenalna interwencja Różalskiego!

• W ostatnich minutach grę prowadzą goście.

• Sandecja raz po raz strzela z dystansu. Na razie jednak bardzo miernie.

• Żywy początek drugiej połowy.

• Trochim zagrywa do Wiśniewskiego, ten z ostrego kąta groźnie uderza na długi słupek. Piła minimalnie obok!

• Piłka odbita od muru ląduje pod nogami Jareckiego. Ten gorszą, prawą nogą strzela minimalnie ponad bramką.

• Gawęcki fauluje Drozdowicza blisko pola karnego. Do piłki podchodzi Pawlusiński.

• Wiśniewski fauluj Jareckiego.

• Szeliga faulował Jareckiego, ale skończyło się tylko na słownym upomnieniu.

• Burkhardt dośrodkował z rzutu wolnego, piłka jednak nie nalazła adresata.

• Rybski groźnie strzelał ale ofiarnie interweniował Midzierski.

• Druga połowa rozpoczęta! Zaczęła Sandecja.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pawlusiński dobrze strzela z rzutu wolnego, Różalski na rzut rożny.

• Jedna minuta doliczona do pierwszej części gry.

• Bardzo ładna akcja Sadnecji wykończona strzałem Trochima. Nowak tylko odprowadził piłkę wzrokiem, ale ta przeleciała obok słupka!

• Szczoczarz bez chwili wahania uderza na bramkę Sandecji, piła przelatuje obok prawego słupka.

• Burkhardt strzela z narożnika pola karnego, bez problemu broni Sebastian Nowak.

• Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul na pomocniku Sandecji. Poszkodowany Burkhardt wraca już na boisko.

• Makuch uderzył z dystansu na bramkę Nowaka. Piłka uderzona kąśliwie, ale bramkarz Termalici kontrolował jej lot.

• Drozdowicz ograł Midzierskiego i zagrał do Szczoczarza, ten ostatni był jednak na spalonym.

• Pawlusiński uderzał z rzutu wolnego ze znacznej odległości. Piłka mocno uderzona szybuje ponad bramką.

• Burkhardt dobrze dośrodkował z lewej strony, na miejscu był jednakże Pleva.

• Szczoczarz dobrze dośrodkowuje z rzutu rożnego, główka Kowalskiego jednak niecelna.

• Fauluje Rybski, jednak daleko od swojej bramki.

• Wysoko teraz podchodzą zawodnicy gości i utrudniają atak pozycyjny Niecieczanom.

• Pawlusiński dobrze dośrodkował z lewej strony z rzutu wolnego, ale nikt nie zamykał akcji.

• Kolejna żółta kartka dla zawodnika Sandecji. Upomniany Marcin Makuch.

• Drozdowicz sam na sam z bramkarzem Sandecji i przegrywa ten pojedynek!

• Szczoczarz zagrywa przed pole karne do Lipeckiego, ten jednak strzela niedokładnie!

• Zółta kartka dla Frolicha za faul na Pawlusiński.

• Dobrze od początku spotkania funkcjonuje lewa strona Termalici, Jarecki faulowany na przedłużeniu pola bramkowego.

• Dobrze rozegrany rzut rożny przez Sandecję, dobrze także zachował się Sebastian Nowak. Gospodarze wyprowadzili kontratak zakończony niecelnym strzałem Drozdowicza.

• Pleva fauluje Wiśniewskiego blisko pola karnego Termalici.

• Złe wybicie Makucha, piłkę przed polem karnym przejął Lipecki, oddał strzał, piłka jeszcze po rykoszecie nie mogła zaskoczyć Różalskiego.

• Pawlusiński na głowę Czerwińskiego z rzutu wolnego.

• Pierwszy rzut rożny dla Sandecji. Bez efektu.

• Drozdowicz zagrywał na wolne pole do Szczoczarza, ten jednak nie zdążył za piłką.

• Sędzia Tomasz Wajda zagwizdał po raz pierwszy! Rozpoczęli gospodarze.

• Już za moment pierwszy gwizdek!

• Pogoda do gry jest dziś niemal idealna. Brak słońca, 12st. i lekki wiatr. Miejmy nadzieje, że te warunki pomogą w stworzeniu świetnego widowiska!

• Frekwencja na trybunach na niecałe 15. minut przed meczem niestety nie powala na kolana. Brak też kibiców gości.

• Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Kowalski, Kubowicz, Metz, Skołorzyński, Szałęga Sandecja:Bieszczad, Fechner, Janic, Majkowski, Petran, Zinyak, Aleksander

• Chciałbym dziś zachęcić Was do małej zabawy. Wpisuje pytania jakie chcielibyście zadać danemu zawodnikowi. Najciekawsze z nich zostanie zadane w pomeczowym wywiadzie. Takie wpisy poprzedzajcie zwrotem "PYTANIE". Oczywiście warunkiem udziału jest kulturalna dyskusja na forum. Zachęcam do zabawy!

• Składy obu drużyn prezentują się następująco. Termalica: Nowak, Kowalski, Czerwiński, Pleva, Jarecki, Szczoczarz, Lipecki, Baran, Pawlusiński, Rybski, Drozdowicz Sandecja: Różalski, Makuch, Frolich, Midzierski, Niechciał, Szeliga, Gawęcki, Trochim, Kosiorowski, Burkhardt, Wiśniewski

• Do tej pory w 1. lidze obie drużyny zmierzyły się ze sobą 3 razy. Dwa razy lepsza była Sandecja, ale oba te spotkania wygrała na własnym stadionie. W Niecieczy zaś poległa 0:1.

• Już o 16:30 rozpocznie się wielkie wydarzenie dla kibiców w Małopolsce. W derbowym pojedynku zmierzą się dziś Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz. Gospodarze pragną umocnić się na pozycji lidera, na którą awansowali... po dwóch remisach. Sandecja nie przyjechała do Niecieczy także aby przegrać. Zawodnicy z Nowego Sącza niewątpliwie będą chcieli zdobyć pełną pulę. Wielkie emocje już za pół godziny, a na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Państwa Paweł Marcinkowski.