Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 2 Warta Poznań

• Koniec meczu. Po bardzo ciekawym spotkaniu Termalica remisuje z Wartą.

• Czerwiński zniesiony na noszach, Wygląda to na powazny uraz.

• Czerwiński agresywnie zaatakował piłkę wślizgiem i teraz cierpi na boisku.

• Ceglarz zmienia zmęczonego Pawlusińskiego.

• Remis! Mysiak wykorzystuje swoje świetne warunki fizyczne i z kilku metrów piekna główką pokonuje Nowaka.znakomity comeback w wykonaniu poznaniaków.

• Jasiński przedłużył rzut z autu w wykonaniu Otuszewskiego, ale żaden z jego partnerów nie zamknął akcji.

• Mateusz Kowalski zmienia Szałęgę. Trener Radolsky stara się zabezpieczyć tyły na ostatnie minuty meczu.

• Rybski w znakomitym stylu ograł rywala i podał do Szałęgi. Strzał tego ostatniego poszybował wysoko nad bramką Słowika.

• Pierwsza zmiana w Termalice. Szczoczarz zmienia Drozdowicza.

• Drozdowicz wraca na boisko.

• Drozdowicz do końca walczył z Jasińskim i był blisko przejęcia piłki. Ambitną walkę okupił kontuzją.

• Dobry kontratak Termaliki kończy się niedokładnym dośrodkowaniem Pawlusińskiego do Rybskiego. Piłka w rękach Słowika.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Piceluk zmienia Giela.

• Kolejna kapitalna interwencja Nowaka! Grzegorz Bartczak główkował z około pięciu metrów, ale golkiper Termaliki wykazał sie znakomitym refleksem.

• Dośrodkowanie Grzeszczyka dobrze wybija Czerwiński. Dobry mecz młodego obrońcy Termaliki.

• Czerwiński umiejętnie blokuje Giela i pozwala piłce opuścić boisko. Chwila oddechu dla graczy obydwu druzyn.

• Kontaktowy gol dla Warty. Grzeszczyk otrzymuje świetne podanie i znajduje się tuz przed Nowakiem. Strzał pomocnika Warty ląduje w górnym rogu bramki Nowaka.Będzie jeszcze wiele emocji w Niecieczy!

• Druga bramka dla Niecieczy! Pawlusiński przejmuje zbyt krótko wybitą piłkę przez obrońców Warty i potężnym,plasowanym strzałem nie daje szans Słowikowi. To 7. gol byłego gracza Cracovii dla Termaliki w tym sezonie.

• Zmiana w drużynie gości. Artur Marciniak zmienia Bartkowiaka.

• Dośrodkowanie Szałęgi minimalnie minęło bramkę Słowika.

• Znów zakotłowało się pod bramką poznaniaków. Tym razem Czerwiński zagrywał głową do Rybskiego, ale dobrze tym razem spisali się defensorzy gości.

• centra Szałęgi z rzutu rożnego zakończyła swój lot na głowie niepilnowanego Jareckiego. Uderzenie popularnego Jarego minęło lewy słupek bramki Warty.

• Nieporozumienie między Czerwińskim a Baranem niemal skutkowało dobrą sytuacją dla Warty.

• Kowalski główkował po rzucie rożnym, ale uczynił to niedokładnie i piłka nieznacznie minęła bramkę Słowika. Pachnie drugą bramką dla gospodarzy.

• Nieciecza w natarciu! Pawlusiński przebiegł z piłka kilkanaście metrów i uderzył kąśliwie na bramkę. Słowik końcami palców sparował piłkę do boku.

• Gol dla Niecieczy! Lipecki wywalczył piłke przed polem karnym i świetnie prostopadle podał do Rybskiego, a ten kapitalnym uderzeniem po poprzeczkę nie dał szans Słowikowi.

• Grzeszczyk wyprowadza Szybki atak i niedokładnie zagrywa do Magdziarza.

• Po długim podaniu Magdziarza sam na sam z Nowakiem znalazł się Giel. Uderzył jednak nieczysto i Nowak nie miał problemów z tym uderzeniem.

• Sporo niedokładności na początku drugiej połowy. Dominuje walka w środku boiska.

• Zmiana w zespole gości. Bereszyński zmienia Jakóbowskiego.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Ciekawy mecz w Niecieczy. Obydwie ekipy grają z dużym zaangażowaniem i na boisku gotuje się od emocji. Wybrednemu widzowi brakuje tylko goli. Nieznaczną przewagę w środku pola osiągnęła Termalica, ale to Warta zdawała się stwarzać groźniejsze sytuacje bramkowe. Szykuje się nam bardzo interesująca druga połowa. Zapraszamy za 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy.

• Nieporozumienie w linii obronnej Warty i podanie głową Jasińskiego sprawiło bardzo dużo problemów Słowikowi. Byliśmy blisko oglądania samobójczego trafienia.

• Rzut wolny dla Termaliki z odległości trzydziestu metrów. Strzał Pawlusińskiego mija o kilka metrów bramkę Słowika.

• Dobra kombinacyjna akcja tercetu Pawlusiński-Lipecki-Rybski. W ostatniej chwili skutecznie interweniuje Sobieraj.

• Nieudana próba Giela z ponad dwudziestu metrów.

• Dobre dośrodkowanie Jareckiego w pole karne, ale Otuszewski uprzedził Drozdowicza i wybił piłkę.

• Palusiński zbyt mocno podaje na wolne pole do Drozdowicza.

• Świetna akcja Termaliki. Kowalski z Rybskim znakomicie wymienili kilka podań na prawej stronie. Finalnym efektem tej serii było podanie przed pole karne do nieobstawionego Lipeckiego. Potężny strzał pomocnika Niecieczy poszybował wysoko ponad bramką.

• Krzysztof Lipecki doznał kontuzji i przez chwilę nie podnosił się z boiska. Szybko powrócił do pełnej sprawności i jest znowu na boisku.

• Ciekawie zapowiadający się kontratak Warty znakomitym przechwytem kasuje Kowalski. Wcześniej zagraniem rodem z Brazylii popisał sie Grzeszczyk, który pietą odegrał do niepilnowanego Giela.

• Po dobrym podaniu z prawego skrzydła w doskonałej pozycji znalazł sie Giel, ale jego kąśliwy strzał w świetnym stylu sparował Nowak.

• Fragment interesującej walki w środku pola. Jak na razie żaden z zespołów nie zdołał zdominować rywala w tym sektorze boiska.

• Pawlusiński dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłka odbija się od Rybskiego i znacznie mija bramkę.

• Pawlusiński niedokładnie centruje z prawej strony pola karnego i kończy świetnie zapowiadający się atak szybki.

• Bartczak miękko podaje piłkę ponad głowami obrońców Słoników do Mysiaka. Mocny strzał gracza Warty pewnie broni Nowak.

• Lipecki wydawał sie byc faulowany na linii pola karnego, ale sędzia uznał to za próbę wymuszenia rzutu wolnego i ukarał pomocnika gospodarzy żółtą kartką.

• Mocne dosrodkowanie Otuszewskiego z lewej strony z wysokości pola karnego, ale Giel przegrywa walkę o piłkę z Czerwińskim.

• Lipecki ambitnie walczył o górna piłkę w polu karnym Warty, ale jego główka minęła słupek bramki Słowika.

• Magdziarz faulowany na połowie Termaliki. Kolejna centrę Grzeszczyka nie bez problemów wyłapał Nowak.

• Kolejny korner dla Termaliki. Dobre dośrodkowanie Szałęgi i aktywny Drozdowicz główkuje minimalnie nad poprzeczka.

• Dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu rożnego i pewne piąstkowanie Nowaka. Po chwili piłka wróciła w pole karne i przed doskonałą szansą stanął Jasiński, ale jego strzał świetnie obronił Nowak.

• Dobre zagranie Pawlusińskiego do Drozdowicza, ale ten w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę.

• Rzut rozny dla Niecieczy i pierwsza kontrowersja w meczu. Po głowce Jareckiego piłka trafiła w rękę obrońcy Warty, ale sędzia nie odgwizdał karnego.

• Bardzo intensywny początek, piłkarze obydwu ekip próbują szybko przejąć inicjatywę na boisku.

• Pierwszy gwizdek sędziego Mirosława Góreckiego. Rozpoczęła Warta.

• Rezerwowi: Termalica: Budka,Ceglarz,Mateusz Kowalski,Kubowicz,Metz, Skołorzyński,Szczoczarz. Warta: Radliński,Kosznik,Reiss,Ciarkowski,Marciniak,Bereszyński,Piceluk

• Gospodarze meczu, drużyna Termaliki, plasuje się na drugiej pozycji ze stratą jednego punktu do liderującej Pogoni Szczecin. W poprzedniej kolejce pokonali bezpośredniego rywala do awansu na wyjeździe i dzisiaj to oni występują w roli zdecydowanego faworyta. Drużyna gości przechodziła w ubiegłym tygodniu lekkie zawirowania personalne i z tego powodu w kadrze na dzisiejsze spotkanie zabraknie m.in. Marcina Klatta. Pozycja w tabeli z pewnością nie odzwierciedla ambicji włodarzy poznańskiego klubu, wiec dzisiaj powinniśmy spodziewać się nowego oblicza klubu z Wielkopolski.

• Witam i zapraszam na relację z meczu Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Wartą Poznań prosto ze stadionu w Niecieczy. Skład gospodarzy: Nowak - Kowalski,Pleva,Czerwiński,Jarecki - Szałęga,Baran,Lipecki,Pawlusiński - Drozdowicz, Rybski. Zestawienie gości: Słowik - Bartczak, Jasiński, Sobieraj,Otuszewski - Mysiak,Bartkowski,Magdziarz,Grzeszczyk,Jakóbowski - Giel.