1

AC Milan

1

• To tyle ze Stadionu Olimpijskiego w Turynie, zapraszam na jutrzejsze relacje LIVE z Serie A. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

• Ostatni gwizdek sędziego, spotkanie kończy się rezulatatem 1:1. Dobry mecz w wykonaniu Torino, a piłkarze Milanu... zagrali na pewno lepiej, niż ostatnio z Napoli.

• W ostatnich sekundach przeważa Milan, gospodarze liczą na ostatnią szansę z kontry.

• Cztery minuty dolicza pan Andrea Gervasoni.

• Ostatnia zmiana w tym meczu - Alessio Cerci, były zawodnik Torino, jest żegnany gwizdami, zmienia go Keisuke Honda.

• Baselli świetnym dryblingiem podawał do stojącego pod bramką Glika, który uderzył bardzo niecelnie! Żółtą kartką został ukarany Diego Lopez, który upierał się, że piłka w tej akcji przekroczyła linię końcową boiska.

• Zmiana w drużynie Milanu - Juraja Kuckę zastępuje Andrea Poli.

• Alex w ostatniej chwili blokuje dośrodkowanie Maxiego Lopeza.

• Ależ zamknęli teraz gości na ich połowie piłkarze Torino! Końcówka zapowiada się emocjonująco!

• Ależ szansa dla Torino! Gospodarze wyszli z kontrą, Acquah wyśmienicie obsłużył podaniem Maxiego Lopeza, który uderzył jednak wprost w golkipera Rossonerich!

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy - Fabio Quagliarella żegnany oklaskami, zastępuje go Marco Benassi.

• Alessio Romagnoli ogląda żółtą kartkę i Torino będzie miało rzut wolny na trzydziestym metrze od bramki.

• Świetny kontratak w wykonaniu Milanu, strzał Bonaventury szybuje jednak wysoko nad bramką!

• Rozpędził się w polu karnym Juraj Kucka, a jego płaskie dośrodkowanie zostało w ostatniej chwili wybite spod nóg Carlosa Bakki.

• Cesare Bovo ogląda żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie Giacomo Bonaventury.

• Mocny strzał oddał Baselli, uderzył mocno i po krótkim słupku, Diego Lopez nie zdążył zareagować i mamy remis w Turynie!

• BRAMKA! 1:1 po strzale Daniele Basselliego, asysta Bellotiego!

• Zmiana w drużynie Torino - Zappacosta zostaje zmieniony przez Andreę Belottiego.

• Niefrasobliwe zachowanie obrońców drużyny gości, którzy długo nie wybijali piłki, a bliski jej przejęcia był Maxi Lopez. Ostatecznie sytuację wyjaśnił Diego Lopez.

• Baselli dośrodkowuje z rzutu rożnego, a uderzenie Glika zostaje zablokowane w ostatniej chwili!

• Kolejny raz w stuprocentowej sytuacji Carlos Bacca, a piłkę z linii bramkowej wybija jeden z obrońców Torino! Rozkręcają się Rossoneri!

• Kamil Glik nie zdołał zatrzymać dośrodkowanie w pole karne, Moretti odpuścił krycie Kolumbijczyka który mocnym strzałem z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOL!!! Carlos Bacca! Milan prowadzi na Stadionie Olimpijskim!

• Bacca niedokładnie zagrywa do Cerciego, od bramki rozpocznie Padelli.

• Starał się walczyć o utrzymanie piłki przy linii bocznej Afriyie Acquah, jednak... potknął się o nią i po chwili ją stracił.

• Carlos Bacca zmienia Luiza Adriano, który nie był dziś zbyt widoczny na boisku, w czym duża zasługa Kamila Glika.

• Juraj Kucka pada w polu karnym po walce bark w bark z Emiliano Morettim, nie ma mowy o jedenastce. Do wejścia gotowy jest Carlos Bacca.

• Sędzia upomina żółtą kartką Giacomo Bonaventurę.

• Techniką popisał się Luiz Adriano, podając piętą piłkę Bertolacciemu, ten jednak za mocno wystawił sobie piłkę i nie zdołał oddać strzału.

• Doskonale groźną akcję Milanu czystym wejściem przerwał Kamil Glik, akcja jego zespołu nie tworzy jednak większego zagrożenia pod bramką Diego Lopeza.

• Świetne, długie podanie do niepilnowanego Fabio Quagliarelli, jednak napastnik Torino był na minimalnym spalonym!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie doszło do jednej zmiany - Alessandro Gazziego zmienia Giuseppe Vives.

• Spotkanie stoi na średnim poziomie, niewielką przewagę zdaje się mieć AC Milan. Czekamy na drugą połowę, która już za chwilę!

• W samej końcówce stara się atakować Torino, jednak sędzia kończy już pierwsze 45 minut meczu.

• Dwie minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy.

• Strzał niespodziewanie oddaje Alex, jego uderzenie było jednak beznadziejne, piłka nie leciała nawet przez moment w kierunku bramki.

• Niezwykle ostry faul Kamila Glika i Milan będzie miał kolejną szansę na zdobycie gola z rzutu wolnego. Żółta kartka dla reprezentanta Polski.

• Afriyie Acquah ostro potraktował Riccardo Montolivo i został upomniany przez arbitra, na razie tylko słownie. Bardzo aktywny jest dziś reprezentant Włoch.

• Bertolacci pada w polu karnym, twierdzi, że Milanowi należy się jedenastka. Zawodnik gości kłóci się z sędzią, który nie odgwizdał faulu, a piłkę wybija Kamil Glik.

• Poczarował Bonaventura swoim dryblingiem w okolicach pola karnego gospodarzy, jednak świetnie piłkę wybija Zappacosta.

• Świetny strzał Bonaventury, ale tylko w boczną siatkę!

• Faulowany teraz Montolivo przez Kamila Glika i Milan będzie miał dobrą okazję na dośrodkowanie.

• Riccardo Montolivo oddaje świetny, mocny strzał po ziemi i z najwyższym trudem piłkę odbija Padelli! Doskonała interwencja bramkarza Torino!

• Afriyie Acquah złapany na spalonym - zawodnik gospodarzy prostestuje, ale sędzia Gervasoni jest nieugięty.

• Baselli ogląda żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie Cerciego.

• Riccardo Montolivo kończy akcję Milanu niecelnym strzałem z 30 metrów - piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Kolejny raz Abate stara się zagrać piłkę z pominięciem linii pomocy, i Luiz Adriano był tym razem bliski przejęcia piłki tuż pod bramką gospodarzy.

• Kamil Glik kolejny raz starł się z Luizem Adriano, kolejny raz radzi sobie kapitan drużyny gospodarzy. Inicjatywę powoli przejmuje Torino.

• Maxi Lopez popisuje się skutecznym dryblingiem w polu karnym Milanu, jednak w ostatniej chwili piłkę spod jego nóg wybija jeden z zawodników Rossonerich!

• Juraj Kucka dostaje pierwszą żółtą kartkę w tym meczu za popełnienie faulu taktycznego - przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę Torino.

• Maxi Lopez przytrzymywał Alexa w walce o piłkę, sędzia odgwizdał przewinienie Argentyńczyka.

• Dośrodkowanie Quagliarelli z prawej strony boiska, jednak bez najmniejszych problemów piłkę łapie Diego Lopez.

• Dynamiczna akcja Torino, Molinaro zagrywa prostopadle do Basseliego, którego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Podręcznikowo wykonana pułapka ofsajdowa przez zawodników gospodarzy, w polu karnym zostali sami piłkarze Milanu którzy zostali złapani na spalonym.

• Quagliarella fauluje Poliego i będziemy mieli rzut wolny dla gości na trzydziestym metrze od bramki Torino.

• Ingazio Abate ledwo przekroczył linię środkową, a już zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Torino. Radzą sobie gospodarze, jednak wciąż atakuje Milan.

• Od początku atakuje drużyna gości, jednak pojedynek z Luizem Adriano wygrywa Kamil Glik.

• Zaczęli od środka piłkarze Torino!

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Andrea Gervasoni.

• Piłkarze w asyście ekipy sędziowskiej wychodzą na murawę.

• W ostatniej kolejce Serie A Torino uległo Carpi 1:2, a Milan upokorzył się w meczu z Napoli u siebie, przegrywając aż 0:4.

• Ławka Torino: Ichazo, Castellazzi, Silva, Mantovani, Benassi, Vives, Prcic, Amauri, Martinez, Belotti.

• Ławka AC Milan: Abbiati, Donnarumma, De Sciglio, Zapata, Mexes, Calabria, Jose Mauri, De Jong, Poli, Suso, Bacca, Honda.

• Zachęcam do zapoznania się z wyjściowymi jedenastkami obu zespołów!

• Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują piąte miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy z 13 punktami na koncie. Drużyna z Mediolanu zawodzi i zajmuje dopiero jedenaste miejsce z 9 oczkami. Lideruje Fiorentina.

• Za nieco ponad godzinę rozpocznie się kolejne ciekawe spotkanie tej kolejki Serie A. Torino na Stadionie Olimpijskim podejmie AC Milan. Na to spotkanie zaprasza Państwa serdecznie Piotr Bernaciak.