0

Juventus Turyn

1

• Zapraszamy do śledzenia innych relacji w naszym serwisie. Pozdrawiam- Michał Jackowski.

• Jednak gracze Torino mogą winić przede wszystkim siebie, gdyż nie zrobili nic, aby zaskoczyć Juve. Nie stworzyli nawet zalążka dobrej akcji. To był mecz walki i na murawie rozegrano partię szachów, czyli najbardziej znienawidzony pojedynek przez kibiców.

• To był naprawdę bardzo przeciętny mecz. Juventus był lepszy, ale we Włoszech znów zacznie się dyskusja na temat pracy sędziów. Bramka dla gości absolutnie nie powinna być uznana.

• Koniec meczu. Juve po raz kolejny wygrywa Derby Turynu.

• Ostatni stały fragment gry dla Torino. Zagrana na Glika, ale Polak nie miał szans dojść do tej piłki.

• Schodzi najlepszy na boisku Tevez. na ostatnie sekundy wchodzi Quagliarella.

• Gospodarze rozpoczęli grę na "aferę". Wydaje się jednak, że jedyną aferą tego meczu było uznanie bramki dla Juve.

• Cerci zmarnował kolejną szansę z rzutu wolnego. Stałe fragmenty gry, to dziś nie jest silna strona Byków z Turynu.

• Ostatnia zmiana w torino. Wchodzi Szwed Farnerud, a boisko opuścił Vives.

• Ale to był kapitalny strzał Vucinicia. Padoin dośrodkował z prawego skrzydła, a Czarnogórzec ani sekundy się nie wahał i uderzył piłkę po koźle. Jednak bramkarz gospodarzy wykazał się wielkim refleksem.

• Stara Dama kontroluje ten mecz, choć wygrywa tylko jedną bramką i jedna głupia strata może przynieść przykre konsekwencje.

• Vucinić za Giovinco. Nie był to wybitny mecz Włocha.

• To nie jest mecz dla ludzi o słabych kościach. Vives bez respektu dla Padoina.

• Torino nie ma pomysłu jak zagrozić bramce Buffona, a żeby wyrównać trzeba chociaż próbować strzelać. Nic takiego jednak nie widzimy,

• To była ostatnia akcja Asamoah. Zastąpił go Padoin.

• Fantastyczna akcja na lewym skrzydle Asamoah. Ładnie wycofał piłkę na 13 metr do Teveza, który minimalnie pudłuje.

• Dwóch zawodników Juve leży na boisku. Zaczynamy typowe catenacio. A jeden z asystentów trenera Ventury wyleciał z ławki na trybuny.

• Meggiorini pojawia się na boisku za El Kaddouriego. Gospodarze przechodzą na system 3-4-3.

• Giovinco w kolejnej indywidualnej akcji, ale nie miał szans przedrzeć się w pole karne.

• Cóż Marchisio najpierw nie zabrał się z piłką w polu karnym, potem popędził za obrońcą i go sfaulował. Należała się żółta kartka, a to oznaczałoby koniec meczu dla zawodnika Juve.

• Mecz od początku był bardzo ostry, a wszystko wskazuje na to, że zawodnicy dopiero rozpoczęli polowanie na kości.

• Asamoah brzydko fauluje Cerciego.

• Juventus jest wyraźnie lepszym zespołem w drugiej połowie, ale jeszcze 30 minut do końca.

• Powtórki są jednak bezlitosne. Tevez był na wyraźnym spalonym. Demony Calciopoli nie śpią !

• Rozegranie rzutu rożnego i mały bilard w polu karnym Torino. Najpierw Chielini przedłużył piłkę, Tevez główkował z metra w poprzeczkę, a wszystko dobił Pogba.

• Torino - Juventus

• GOOLLLL Pogba 1-0 dla Juve !!!

• Kamil Glik zwija się z bólu. Ofiarną interwencją przypłacił stłuczonymi żebrami. Na szczęście Polak wstał.

• To powinno być 1-0 dla Starej Damy.Szybka wymiana podań, Tevez genialnie podał do Giovinco, ale ten z 12 metrówów wprost w Paddelliego. Świetna interwencja bramkarza gospodarzy.

• W wyniku tej zmiany Kamil Glik wszedł do centrum trzy osobowego bloku obronnego Toro.

• W przerwie mieliśmy jedną zmianę. Rodriguez został zastąpiony przez Masiello.

• Ależ szansa na samym początku! Tevez z 16 metrów mógł z wielkim przytupem zacząć drugie 45 minut, ale strzelił tuz nad bramką.

• Piłkarze są już na murawie i zaczynamy drugie 45 minut. Wszyscy chcemy, aby 2 połowa dała nam więcej emocji. Miejmy nadzieję, że ekipy wyregulowały silniki, w końcu jesteśmy w stolicy włoskiej motoryzacji.

• Przechwyty 8-7
  • Niestety jest to bardzo słaby mecz. Nie było ani jednej groźnej akcji i szansy na zdobycie bramki wypracowanej przez którąkolwiek ekipę. Derby Piemontu bardzo rozczarowują,

• Koniec pierwszej połowy !

• Trenerzy obu ekip muszą w przerwie bardziej zmobilizować swoich zawodników do gry.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Posiadanie piłki niemal na remis 52 %-48 % dla Juve.

• Giovinco stara się jak może, ale malutki napastnik Juventusu jest bardzo zagubiony wśród wielkich obrońców Toro.

• Ulalala mało brakowało, aby Torino grało w osłabieniu. Brzydki faul, kopnięty od tyłu Tevez i Immobile ma furę szczęścia. Oby Tevez mógł kontynuować mecz.

• Glik zdenerwował się na nieporadność swoich kolegów. Uderzył z 40 metrów, bardzoooo niecelnie. Lepiej niech zajmie się swoimi podstawowymi obowiązkami.

• Stara Dama próbuje narzucić swój styl gry. W ciągu kilkudziesięciu sekund dwa razy dość groźnie dośrodkowali z prawej strony boiska. Zabrakło tam Llorente. Ajjj no tak Bask siedzi na ławce.

• Po 30 minutach meczu bramkarze nieco się nudzą. Ofensywni zawodnicy nie sprawiają najmniejszych problemów golkiperom.

• Ależ akcja El Kaddouriego ! Przebiegł z piłką 35 metrów i Pogba ratował się faulem.

• Torino zbliża się do bramki Juve. Robi to w specyficzny sposób zdobywając rzuty wolne coraz bliżej posterunku Buffona.

• Ten mecz nie rzuca na kolana. Wczesna pora chyba sprawiła, że chłopaki są nieco zaspani.

• Marchisio ukarany żółtkiem, za zatrzymanie dobrze zapowiadającej się akcji.

• Pierwszy rożny dla Toro. Chyba wzorowany na rozpiskach trenera Motyki. Zagmatwali jednak za bardzo i skończyło się faulem w ofensywie.

• Tevez wykonywał rzut wolny z około 30 metrów. Zaskoczył wszystkich, nawet własnych kolegów, którzy spodziewali się strzału. Argentyńczyk postanowił jednak zagrać piłkę wszerz boiska i poskutkowało to stratą...

• Glik od początku meczu zaangażowany jest w rozgrywanie akcji od tyłu. Nie wygląda to źle.

• Kolejny róg dla Starej Damy, ale nie sprawił najmniejszych kłopotów graczom Torino.

• Mecz na razie toczy się w środkowej strefie boiska. Obie ekipy zaczęły z szacunkiem i respektem dla przeciwnika.

• Zapraszamy wszystkich do aktywnego komentowania. Najciekawsze wypowiedzi na pewno pojawią się w naszej relacji !

• Jednak brak Adrei Pirlo robi swoje i szansa została zaprzepaszczona w dziecinny sposób.

• Już po pierwszej akcji mamy rzut różny dla Juve !

• Paolo Mazzoleni daje sygnał do rozpoczęcia Derby della Mole!!!

• Glik wyprowadza swoich kolegów na murawę Stadio Olimpico, zostały ostatnie sekundy do meczu !

• To są 187 Derby Turynu, a gospodarze nie wygrali od 15 lat ! Ostatniego gola Juventusowi strzelili w 2002 roku. Faworyt zdaje się być oczywisty.

• Do składu Torino wraca po jednym meczu przerwy Kamil Glik. Kapitan Torino ma jednak przykre doświadczenia z meczów z Juventusem. W ostatnim sezonie w obu spotkaniach wyleciał z czerwoną kartką !

• Oficjalna strona Serie A prognozuje, że nad Turynem przejdzie burza. Oby na boisku również nie zabrakło błysku !

• Witamy wszystkich! Już niedługo zacznie się piłkarska niedziela. Niemal od rana rozpoczniemy z wielkim przytupem. Właściwie to zaczną w Turynie Wielkimi Derbami miasta Fiata, a my dla Was przeprowadzimy z tego meczu relację.