Tottenham Hotspur 1 - 1 Manchester United

Tottenham Hotspur

1

Manchester United

1

• Koniec meczu! Tottenham remisuje z Manchesterem United 1-1. Remis należał się zespołowi gospodarzy którzy zagrali bardzo dobre spotkanie. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Ostatnia akcja meczu!!!! Dempsey z pierwszej piłki doprowadza do remisu!!!!!!!!

• Dempsey!!!!!!!!!!!!!!

• Doliczono 3 minuty.

• Uderzenie Bale po nogach jednego z obrońców United i piłka poleciała obok bramki Manchesteru.

• Ulewa w Londynie nie ułatwia gry jednym jak i drugim.

• Koguty mają 4 minuty na strzelenie wyrównującej bramki. Uda im się?

• Strzał Dembele bardzo niecelny.

• Strzał Defoe z 18 metrów broni de Gea.

• Huddlestone wchodzi za Parkera.

• Rooney ukarany żółtą kartką.

• Jaka szansa! To musiało wpaść!!! Lennon do Defoe na 5 metr, a jego strzał blokuje Ferdinand!

• Rafael da Silva ukarany żółtym kartonikiem.

• Schodzi Cleverley, a na boisku melduje się Valencia.

• Van Persie znowu na spalonym.

• Za mocne podanie do Welbecka.

• Najpierw strzelał Defoe, potem Dempsey i tylko korner dla gospodarzy z którego nic nie wynikło.

• Pierwsza zmiana także w zespole gospodarzy. Za Naughtona wszedł Ekotto.

• Tottenham Hotspur - Manchester United

• Rooney wszedł za Kagawe.

• Dempsey z dystansu prosto w bramkarza.

• Sytuajci podbramkowych oglądamy dzisiaj mało. Dominuje głównie walka w środku pola.

• Tottenham bardzo dobrze rozpoczął drugą część gry. Czy Koguty strzelą bramkę wyrównująca?

• Ale szansa dla gospodarzy!! Dempsey z 5 metrów, ale de Gea czubkami palców obok bramki!

• Tottenham od początku drugiej połowy atakuje i dąży do wyrównania!

• Kolejna akcja Kogutów, ale nikt nie zamknął wrzutki z lewej strony.

• Od razu pierwsza akcja gospodarzy i strzał Defoe obok bramki!

• Zaczynamy drugą połowę! Manchester od środka.

• Koniec pierwszej połowy. Manchester do przerwy prowadzi 1-0 po bramce Van Persiego.

• Doliczono 2 minuty.

• Evra ukarany żółtą kartką.

• Van Persie ponownie na spalonym.

• Ping pong pod bramką Manchesteru. Obrońcy United nareszcie wybili piłkę!

• Defoe upadł w polu karnym. Sędzia nie odgwizdał rzutu karnego!

• Jak na razie sytuacji podbramkowych jest na lekarstwo.

• Tottenham stara się zaatakować bramkę Manchesteru. Czerwone Diabły groźnie kontrują.

• Żółtą kartką ukarany Dawson.

• Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć, ale strzał Defoe broni bramkarz United!

• Świetne dośrodkowanie w pole karne Kogutów i Van Persie strzałem głową zdobył pierwszą bramkę w tym meczu.

• Van Persie!!!!!

• Żółtym kartonikiem ukarany Carrick za faul.

• Ładne zagranie do Bale'a, ale ten nie opanował piłki.

• Van Persie na spalonym.

• Mało sytuacji jak na razie w tym spotkaniu.

• Lenno uderzył mocno, bramkarz Manchesteru który sparował piłkę w bok do niej doszedł Defoe, ale był na spalonym.

• Strzał Parkera z dystansu bardzo niecelny.

• Póki co oglądamy dość ostre spotkanie po obu stornach.

• Niezła akcja Phil Jonesa, ale pogubił się w ataku i zgubił piłkę.

• Faul Vidicia na Lennonie.

• Pierwsza wrzutka w pole karne Manchesteru, ale jeden z defensorów United wyjaśnił sytuację.

• Bardzo dużo niedokładności od początku tego meczu. Jedna jak i druga drużyna popełnia dużo błędów..

• Początek meczu. Rozpoczął Tottenham.

• Zawodnicy już witają się na środku boiska. Za chwilę sędzia da pierwszy znak do rozpoczęcia tego meczu.

• Piłkarze czekają już w tunelu. Za chwilę wyjdą na środek boiska by rozpocząć mecz.

• Czerwone Diabły w tabeli zajmują pierwszą lokatę, za to gospodarze dzisiejszego meczu są na pozycji czwartej.

• Mecz się rozpocznie za ok. 15 minut. Przed nami masa emocji!

• Witam serdecznie na relacji live z meczu 23 kolejki gdzie na własnym boisku Tottenham Hotspur podejmie Manchester United.