2

Olympique Lyon

1

• Ja się już żegnam. Zapraszam na kolejne relacje, na Ekstraklasa.net. Dobranoc

• Spotkanie nie było bardzo ciekawe. Za to 3 piękne bramki zrekompensowały brak wielu sytuacji. Lyon dwie bramki dostaje do szatni, po rzucie wolnym. Gareth Bale bohaterem północnego Londynu.

• KONIEC Nie zdążą już wznowić goście

• Drugie świetne uderzenie Walijczyka z rzutu wolnego. Goście przegrywają na własne życzenie po głupim faulu przed polem karnym.

• GOOOOOOOL!!! BALE PO RAZ DRUGI

• Ostatnia zmiana u gospodarzy. Za Parkera pojawia się Livermore

• Dobre uderzenie Bale' a lewą nogą i ładnie broni Vercoutre

• 3 minuty doliczone do podstawowego czasu gry

• Spotkanie w ostatnich minutach trochę siadło. Wygląda na to, że obie ekipy są usatysfakcjonowane remisem, w perspektywie rewanżu

• Kolejna zmiana w Lyonie. Za Lopeza wchodzi Ghezzal

• Źle teraz spadł Umtiti, po walce o piłkę w powietrzu. Groźnie to wyglądało, ale jednak opuszcza boisko o własnych siłach. Za chwilę pewnie na nie powróci.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Na murawie melduje się Grenier, a zmienia Malbranque'a

• Niezłą sytację miał Tottenham. Holtby prostopadle podawał do Bale'a, ale Walijczyk nie zorientował się w zamiarach swojego kolegi i piłkę łapie Vercoutre

• Żółtą kartką ukarany Fofana, za protesty

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Lennona zastępuje Sigurdsson.

• Po ciekawym początku drugiej połowy, ostatnie minuty mniej emocjonujące. Goście dobrze zorganizowani w obronie i nie atakują już z takim rozmachem, jak jeszcze kilka minut temu

• Teraz spokojnie Lyon kontroluje wydarzenia na murawie.

• Dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowywał Walker, nabiegał Adebayor, ale minął się z piłką. Mimo to udało się jednak wywalczyć corner

• Mamy zmianę. Za Dempseya wchodzi Holtby

• Inicjatywę na chwilę przejęli Londyńczycy. Oni naciskają

• Tym razem niezła sytuacja gospodarzy. W polu karnym Dembel, piłkę wślizgiem wybija mu Lovren. Belg protestuje, ale nie ma mowy o jedenastce

• Ładnie przedarł się środkiem boiska Lacazette. Friedel wybija jego strzał ponad bramką. Rzut rożny dla gości.

• Lyon cały czas w natarciu. Po bramce nabrali wiatru w żagle

• Lyon zamknął gospodarzy na ich połowie. Dośrodkowanie wybite, przez jednego z obrońców przed pole karne. Tam nabiegał Umtiti, nie zastanawiając się, huknął z całej siły i zdjął pajęczynę. Brad Friedel bez szans

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!! BALE

• "Koguty" rozgrywają atak pozycyjny. ok. 30 metrów do bramki Lyonu faulowany Dembele.

• Wygląda na to, że Belg za chwilę jednak wróci na boisko

• Leży na boisku Malbranque. Zderzył się kolanami z Adebayorem. Poważnie to wygląda

• Dobrą akcję teraz rozegrał Lyon. Z ok. 18 metrów, lewą nogą, obok bramki uderza Gomis

• Świetnie prawą stroną do akcji włączył się Walker. Podał po ziemii, na pustą bramkę do Bale, ten jednak źle przyłożył nogę i piłkę łapie Vercoutre. Nici ze świetnej akcji Tottenhamu

• Tym razem akcja gości. Długie podanie do Adebayora, ale ten przegrywa pojedynek z obrońcą

• Akcja gości, jednak nie potrafili zakończyć jej strzałem i przejmuje Tottenham

• Faulowany Gonalons w środku boiska, długo leżał na boisku. Z rzutu wolnego rozpoczyna Lyon.

• Kolejna akcja gospodarzy. Uderzał z woleja Bale, ale strzelił wysoko nad bramką

• Dobra akcja gospodarzy. Z pierwszej piłki rozegrana akcja. Assou - Ekotto dośrodkowywał po ziemii, ale obrońca Lyonu wybija piłkę na rzut rożny.

• "Koguty" narazie wymieniają piłkę. Mają rzut wolny z prawej strony pola karnego. Stały fragment zakończony jednak niepowodzeniem

• Rozpoczyna się mecz

• Obie ekipy już na boisku, zaraz zabrzmi pierwszy gwizdek portugalskiego sędziego, którego z ramienia UEFA obserwuje polski delegat, Kazimierz Oleszek.

• To jest sprawdzian dla mojego zespołu, czy jest w stanie walczyć już o najwyższe laury - powiedział przed spotkaniem Andre Villas - Boas

• Gospodarze w tym roku nie przegrali jeszcze meczu w lidze i są zdecydowanymi faworytami tej konfrontacji. Za to Olympique przegrał 2 ostatnie ligowe spotkania

• Ławki rezerwowych obu ekip: Tottenham: Lloris, Dawson, Naughton, Sigurdsson, Livermore, Caulker, Holtby Lyon: Lopes, Kone, Grenier, Ferri, Dabo, Benzia, Ghezzal

• Dobry wieczór. Zapraszam na relację live ze spotkania 1/16 finału Ligi Europejskiej. Na White Hart Lane zmierzą się Tottenham i Olympique Lyon.