Toulouse FC

2

Paris Saint-Germain

4

• Koniec. Po emocjonującym meczu gdzie padło 6 bramek PSG umacnia się na pozycji lidera.

• 3 minuty doliczone

• Rabiot melduje się na boisku na ostatnie sekundy

• G o o o o l l l l l !! !!! Ibrahimović wykorzystuje rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym jednego z rywali !!!!

• Rzut wolny w samej końcówce meczu dla Paryżan

• Spotkanie zbliża się powoli do końca. Czy Tuluza zdobędzie jeden punkt chociaż w tym meczu

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy

• Ibrahimoviić przed szansą na gola ale jego dobre uderzenie broni Boucher

• G o o o o o o o o o l l l l ll ! ! ! ! ! !Wissam Ben Yedder z 5 metrów pokonuje po raz drugi bramkarza!!!!

• Didot schodzi z boiska

• Tuluza - PSGTuluza - PSG

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! !! Ibrahimović po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza gości !!!

• Pastore zmienia Lucasa

• Cabaye melduje się na boisku w miejsce Verrattiego

• Bomba Ibrahimovica z 30 metrów zostaje kapitalnie obroniona przez Zacharie Bouchera

• Sylla zmienia Akpa-Akpro

• Dalekie zagranie do napastników gospodarzy z którego jednak niewiele wynikło bo arbiter zauważył pozycję spaloną jednego z nich

• Paryżanie w natarciu. Jednak Lucas dostaje niedokładne podanie i obrońcy wybijają piłkę

• G o o o o o l l l l l l l ! ! ! !! ! ! Po ładnej akcji napastników gości obrońców udało się jeszcze zablokować Ibrahimovica ale wobec mocnego i celnego uderzenia Lavezziego byli już bezradni !! PSG znów na prowadzeniu

• Po przerwie jak do tej pory nie doczekaliśmy się zmian - liczymy jednak, że choć na kilkanaście minut na murawie pojawi się nasz Dominik Furman

• Już na początku drugiej części meczu będzie groźnie pod bramką gospodarzy po faulu na Chantome

• Druga połowa spotkania rozpoczęta!

• Arbiter kończy pierwszą połowę meczu

• Strzelec bramki za nadmierną radość ogląda żółtą kartkę

• G o o o o o o l l l l l! ! ! !! !! Wissam Ben Yedder przepięknym wolejem trafia do bramki PSG!!!!

• Uderzenie Ezequiel Lavezzi głową mija poprzeczkę bramki Bouchera

• Braithwaite miał doskonałą okazję na gola ale źle i fatalnie uderzył piłkę nie sprawiając kłopotów bramkarzowi. To była dotychczas najdogodniejsza okazja w tym meczu na bramkę

• Thiago Motta fauluje rywala i zasłużenie ogląda żółtą kartkę

• Chwilowy przestój w grze. Oba zespoły chyba próbują łapać "drugi oddech"

• Ciekawy pomysł miał przed momentem Motta, który chciał zagrać wysoką piłkę do Lucasa ale niestety dla niego uczynił to niedokładnie.

• Liderem tabeli są goście z Paryża, zespół byłego zawodnika Legii zajmuje 10 miejsce w klasyfikacji.

• Przypomnijmy, że dzisiejsze spotkanie jest rozgrywane w ramach 26. serii spotkań.

• Znów próbuje Ibrahimović podać do kolegi z drużyny Lavezziego ale ten nie jest w stanie opanować piłki i ta wychodzi na aut

• Wreszcie udało się dojść do piłki jednej z gwiazd Paryżan - Zlatan jednak z dziecinną łatwością został powstrzymany

• W początkowym fragmencie spotkania lekką przewagę mają gracze Alaina Casanovy, którzy skutecznie odcinają od podań Ibrahimovica przy okazji nieźle kontrująć

• Dobre podanie do Auriera do Didota ale efektem tylko aut dla gospodarzy.

• Błąd defensywy PSG gdy na 11 metrze przed własną bramką zgubili piłkę i bliscy jej przejęcia byli Braithwaite oraz Ben Yedder.