TSG 1899 Hoffenheim 1 - 3 Borussia Dortmund

3

• Ostatni gwizdek sędziego. BVB po słabym spotkaniu wygrywa 3:1. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

• 2 minuty sędzia dolicza do regulaminowych 90

• Ostatnia zmiana w zespole BVB

• Miejmy nadzieję, że arbiter nie będzie długo męczył kibiców i szybko zakończy to spotkanie.

• Ostatnie 5 minut meczu w 2012 roku BVB w Bundeslidze.

• Kirch za Reusa

• Nuda....na boisku, cisza na trybunach. Zupełnie nie czuć atmosfery meczu piłkarskiego

• Marco Reus pada w polu karnym ale sędzia nie reaguje

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Hummels strzela głową wprost w bramkarza.

• Ładna dwójkowa akcje Reusa z Gundoganem ale zagranie piętą tego pierwszego jest niedokładne

• Kwadrans do zakończenia meczu. W tym spotkaniu już niewiele się zmieni. Borussia kontroluje to spotkanie i z całą pewnością nie pozwoli sobie wydrzeć zwycięstwa. Na boisku natomiast nie dzieje się wiele

• Perisić zmienia Grosskreutza

• Firmino zmienia Weisa

• Borussia na 22 minuty przed końcem już gra niezwykle spokojnie. Przewaga 2 bramek wydaje się wystarczająca

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Wreszcie przełamał się Lewandowski. Polski napastnik świetnie uwolnił się na linii pola karnego od rywala, minął bramkarza i lewą nogą z ostrego kąta pewnie po raz 10 w tym sezonie w rozgrywkach Bundesligi trafił do siatki !!!

• Nie radzi sobie jak do tej pory Lewandowski z twardo grającymi dziś obrońcami

• Ochs za Vollanda

• Joselu za Schipplocka

• Kolejne dośrodkowanie Reusa i Lewandowski uderza głową minimalnie obok bramki

• Słaby dziś Lewandowski nie przyjmuje dogodnej piłki podanej znów od Reusa

• G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Grosskreutz dostał piłkę od Reusa i skierował ją do pustej bramki !!

• Sven Schipplock przeprowadził piękną akcję ogrywając Subotica i Hummelsa dograł przed pole karne do kolegi z drużyny, który jednak futbolówkę stracił

• Fenomenalna interwencja bramkarza gospodarzy po strzale z 20 metrów Hummelsa po zagraniu Lewandowskiego

• Weis fauluje Leitnera i otrzymuje kartkę

• Reus zmarnował 100% okazję trafiając w bramkarza po zagraniu Piszczka

• Borussia ma ogromne problemy z przedostaniem się pod pole karne rywali. Widać zmęczenie sezonem po zawodnikach Jurgena Kloppa

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, piłkarze Borussii reklamują rękę w polu karnym ale sędzia pozostaje niewzruszony

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Reusa Neven Subotic fauluje rywala.

• Pierwsza akcja gospodarzy jednak bez zagrożenia bramki BVB

• Gospodarze zaczynają 2 połowę

• Słabo prezentuje się BVB w ostatnich meczach w Bundeslidze. A gospodarze grają na tyle na ile potrafią. Biegają, starają się i z pewnością ten 1 punkt ich w pełni zadowoli

• Koniec 1 połowy. Zapraszam po przerwie. Po pierwszej połowie mamy 1:1. Gole dla gości to piękne uderzenie Goetzego a wyrównanie to chyba błąd obrony BVB.

• Casteels dobrze broni strzał Reusa

• Piszczek w akcji prawą stroną boiska jednak skutecznie zatrzymany przez rywala. Bardzo dużo błędów z obu stron oglądamy w tym fragmencie

• No i po golu na 1:1 mamy chwilę spokojnej gry z obu stron. Kolejny raz minimalizm BVB został ukarany

• Gundoganowi upiekło się tym razem, że nie zobaczył żółtek kartki ponieważ faulem taktycznym powstrzymał Weisa

• G o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Schipplock z bliska mimo asysty dwóch rywali pokonuje bramkarz Borussii i mamy remis !!!

• Stephan Schröck wypada po szybkiej akcji poza końcową linię boiska i od bramki zaczynają goście

• Volland zatrzymany przez Subotica w polu karnym BVB. Dobre zawody rozgrywa dziś defensor Borussi

• Po pięknej indywidualnej akcji Reusa do piłki dopada Lewandowski ale lepszy okazuje się golkiper gospodarzy

• Pół godziny gry za nami. BVB osiągnęła to co chciała czyli prowadzi 1:0. Poziom gry jednak nie powala na kolana

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Goetze uderzył kapitalnie z narożnika pola karnego i Casteels musiał skapitulować !!!