TSG 1899 Hoffenheim 2 - 2 Borussia Dortmund

• Koniec spotkania! Hoffenheim - Borussia Dortmund 2:2.

• Za Rudego na boisku pojawia się Strobl

• Piłka meczowa dla gości! Schieber obok bramki 5 metrów!

• Zmiana. Za Reusa Schieber.

• A jednak mogło być 3:2! Firmino uderza obok słupka. Po chwili odpowiedź Dortmund- Reus również uderza niecelnie.

• Wydaje się, że nic już się nie zmeini w tym meczu. Obie drużyny nie kwapią się do ataków.

• Seria żółtych kartek- dostaje ją tym razem Sahin.

• "Żółtko" dla Polanskiego.

• Salihović groźnie strzela z kilkunastu metrów, broni Langerak.

• Żółta kartka dla Friedricha.

• Lewandowski strzelał z 10.metrów, bramkarz paruje piłkę na słupek. Ależ szansa "Lewego"!

• Piszczek ma ochotę na drugą bramkę w tym meczu.Tym razem jego strzał zablokowany przez Polanskiego.

• Jeszcze jedna roszada. W miejsce Herdlinga Johnson.

• Zmiana. Za Schipplocka wchodzi Salihović

• Goooooooooool! Piszczek!

• Zmiana. Za Błaszczykowskiego wchodzi Mkhitaryan

• Fantastyczna obrona bramkarza po strzale Aubameyanga! To powinno być 3:1!

• Znów dużo gry w środkowej strefie boiska. Niezbyt ciekawie na boisku...

• Dobre uderzenie Reusa z rzutu wolnego- piłka przeszła niewiele obok słupka bramki Hoffenheim.

• Nudny ten początek drugiej połowy. Borussia stara się atakować, nic z tego nie wychodzi. Hoffenheim strzeże wyniku.

• Bardzo nieudany strzał z dystansu Reusa. Od bramki gospodarze.

• Volland pada przed polem karnym, nie było jednak faulu. Borussia przy piłce.

• Strata piłki Reusa, kontra gospodarzy nieudana.

• Borussia nastawiona na atak, Hoffenheim będzie broniło wyniku. Tak to chyba będzie wyglądało w drugiej połwoie.

• Uderzenie Vestergaarda z 10 metrów niecelne. Od bramki Langerak.

• Zaczynamy II połowę!

• Koniec I połowy! Hoffenheim - Borussia Dortmund 2:1.

• Po ogromnym błędzie Grahla, Aubameyang umieszcza piłkę w siatce. Mamy 2:1! Będą jeszcze emocje w tym meczu!

• Mamy gola kontaktowego dla Borussii! Aubameyang!

• Zapowiada się czwarta porażka Borussii w pięciu ostatnich spotkaniach. Co się dzieje z wicemistrzami Niemiec?

• Zawodnik Hoffenheim otrzymał piłkę w polu karnym i pewnym uderzeniem lewą nogą podwyższa prowadzenia gospodarzy, Sensacja!

• 2:0 dla Hoffenheimu! Volland!

• Duże problemy z przedarciem się w pole karne rywala mają goście. Dlatego też decydują się na uderzenia z dystansu. Teraz próbował Sahin. Efekt mizerny.

• Niecelny strzał Kehla po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Od bramki rozpocznie Grahl.

• Momentami aż trudno uwierzyć, że drużyna grająca w żółto-czarnych strojach to Borussia Dortmund. Słabo grają podopieczni Juergena Kloppa.

• Lewandowski pada w polu karnym po kontakcie z bramkarzem. Gwizdek sędziego milczy, nie ma karnego.

• Mogło być 2:0! Fantastyczne uderzenie z dystansu Polanskiego, piłka ląduje na poprzeczce.

• Próbują odgryzać się również piłkarze Hoffenheim, lewą stroną pędził Rudy, jednak wybiegł z piłką poza linie końcową.

• Borussia podrażniona utratą gola ruszyła do ataku, lae póki co bardzo dobrze spisują się defensorzy "Wieśniaków".

• Bardzo szybki kontratak gospodarzy, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Shipplock i zdobywa bramkę! 1-0!

• Goooooooooooooooooooooooool! Schipplock!

• Kolejny raz piłka w siatce! Lewandowski dograł do Reusa, który umieścił futbolówkę między słupkami. Niemiec był jednak na spalonym...

• Kolejna żółta kartka- tym razem ukarany Reus.

• Ostro od tyłu faulowany Lewandowski. Herdling otrzymuje ostrzeżenie.

• Żółta kartka dla Vollanda.

• Niedokładne zagranie Piszczka do Kehla mogła zakończyć się groźną kontrą- Dortmundczycy przerywają jednak akcje Hoffenheim.

• Reus umieścił piłkę w siatce rywala, jednak bramka nieuznana. Lewandowksi utrudniał interwencję bramkarzowi.

• Korner dla Hoffenheim. Schipplock sprytnie obił Piszczka.

• Pierwsze uderzenie w meczu Dortmundczyków. Na strzał zdecydował się Lewandowski, jednak bez problemu chwyta piłkę Grahl.

• Uderzenie z dystansu Firmino. Pewnie broni bramkarz przyjezdnych.

• Przewaga w posiadaniu piłki należy do gości, którzy próbują skonstruować atak pozycyjny.

• Uderzenie Volanda, broni Langerak. Zawodnik gospodarzy był jednak na spalonym.

• Nieudany przerzut Błaszczykowskiego, od autu Hoffenheim.

• Zaczynamy!

• Rezerwowi Borussia: Weidenfeller, Großkreutz, Günter, Kirch, Mkhitaryan, Hofmann, Schieber

• Rezerwowi Hoffenheim: Casteels – Strobl, Elyounoussi, Johnson, Abraham, Salihović, Modeste

• Obie jedenastki są już na murawie wraz z arbitrem. Za chwilę początek spotkania.

• 10 minut zostało do rozpoczęcia spotkania Hoffenheim - Borussia Dortmund. Na relację live z tego spotkania zaprasza Michał Kopciński.