UD Las Palmas

1

Real Madryt

2

• Bardzo słaba gra Realu Madryt przełożyła się na całkowitą domiację druyżyny Las Palmas w drugiej połowie tego spotkania. Gospodarze byli bliscy zdobycia w tym meczu punktu lecz zwycięstwo Realowi zagwarantował Casemiro. W końcówce mieliśmy sporo kuriozalnych sytuacji jak czerwona kartka dla Ramosa.

• Koniec meczu!!!

• Dziwne rzeczy się dzieją w końcówce tego spotkania.

• Ramos wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę!? Dziwna sytuacja gdyż wcześniej Ramos nie został ukarany żółtym kartonikiem

• Niesamowite rzeczy dzieją się na Estadio Gran Canaria. Przed chwilą bramkę zdobył Willian a już mamy prowadzenie Realu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Casemiro kierując piłkę do siatki po strzale w długi róg

• GOOOLLL!!! CASEMIRO!!! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŻ REALU!!!

• Dopięli swego piłkarze Las Palmas. Momo przepięknie podaje do Williana ten z ostrego kąta podcina piłkę a ta szybuje do bramki nad rozpaczliwie interweniującym Navasem

• GOOOLLL WILLIAN JOSE!!! MAMY REMIS!!

• Sergio Araujo wejdzie na boisko. Zastąpi Davida Garcię

• Goście przy akompaniamencie gwizdów próbują uspokoić grę. Powoli z mozołem budują atak pozycyjny

• Nieobecnego w tym spotkani Bale'a zmienia Jese, który "wraca do domu".

• Ależ cisną gospodarze. Jak tak dalej pójdzie będziemy za nie długo będziemy mieli wyrównanie.

• Jeśli piłkarze Realu się nie obudzą to z pewnością nie wywiozą z Wysp Kanaryjskich kompletu punktów

• Nie ma gola. Willian Jose próbował płaskim strzałem po bliższym słupku pokonać Navasa. Piłkę zablokował jednak Casemiro

• Viera otrzymał kartkę za nie wznawianie gry

• Sędzia zdecydował przyznać rzut wolny pośredni dla gospodarzy. Możemy mieć wyrównanie

• Mamy krótką przerwę. Sędziowie muszą się naradzić czy Navas złapał piłkę po padaniu Arbeloi czy był to jednak przypadek.

• Mamy kolejną zmianę w ekipie Las Palmas. Niliego zastąpi El Zhar

• Bramka zdecydowanie wisi w powietrzu!

• Real w poważnych tarapatach! Gospodarze dwa razu w przeciągu kilku chwil mogi strzelić wyrównującą bramkę. Za pierwszym razem gości uratował Navas z Pepe. Później okazję zmarnowali sami zawonicy Las Palmas przez niedokładne podania. Było gorąco!

• Bale minął kilku rywali i uderzył na bramkę z okolic 16 metra. Walijczyk był jednak wytrącony z równowagi i jego strzał okazał się bardzo niecelny.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od nogi Casemiro i omal nie wpadła do bramki.

• Pape w ostatnij chwili faulem ratuje kolegów. Gospodarze mogli stanąć przed doskonałą szansą za zdobycie gola

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Kovacić zmieni Isco

• Bigas również zarobił żółtą kartkę. Tym razem za przerwanie kontry Realu.

• Zaostrzyło się to spotkanie. Willian Jose powalił Pepe. Napastnikowi Kanarków musiało zrobić się gorąco gdyż sędzia mógł sięgnąć po czerwony kartonik. Jednak arbiter zlitował się nad zawodnikiem i nie pokazał mu nawet żółtej kartki

• Lemos również ukarany kartonikiem. Za doskoczenie i odepchnięcie Ramosa

• Isco przy wyskoku trafia łokciem Bigasa za co otrzymuje żółtą kartkę

• Piłkarze Las Palms co raz śmielej atakują bramkę Realu. Brakuje im jednak determinacji by stworzyć zagrożenie pod bramką Navasa.

• Pepe posyła długą piłkę do Ronaldo. Portugalczyk próbuje przerzucić jednego z obrońcow Las Palmas jednak ta sztuka mu się nie udaje i nie stanie oko w oko z Varasem.

• Na drugą połowę zamiast Garrido wyjdzie Daniel Castellano

• Gramy!

• Jesteśmy już spowrotem na Estadio Gran Canaria i czekamy na pierwszy gwizdek w grugiej odsłonie!

• Pierwsze 35 minut oglądało się bardzo przyjemnie. Wymiana ciosów sytuacje bramkowe i piękny gol Ramosa mogły zadowolić kibiców, którzy przyszli na to spotkanie. O ostatnich dziecięciu minutach pierwszej połowy lepiej zapomnieć, gdyż nic ciekawego się nie wydarzyło. Za 15 minut przekonamy się czy obraz gry się zmieni i czy zobaczymy kolejne bramki. Zostańcie z Nami

• Sędzia właśnie odgwizdał koniec pierwszej połowy!

• Goście próbowali jeszcze zagrozić bramce Varasa jednak brakuje im ostatniego podania.

• Chyba za szybko pochwaliłem to spotkanie. W ostatnich minutach tempo spadło, chyba piłkarze są myślami już w szatni

• Mecz otworzył się na dobre. Szybka wymiana ciosów to dokłądnie to czego oczekują dzisiaj wieczorem kibice zgromadzeni na stadionie w Las Palmas

• Vazquez znakomicie podaje do Isco. Pomocnik Realu wpada w pole karne jednak nie zdołał oddać celnego strzału. W ostatniej chwili został zablokowany

• Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka spada na nogę Bigasa, ale obrońca Las Palmas źle ułożył stopę i piłka nie trafia do bramki Navasa.

• Lucas znakomice urwał się defensorom Las Palmas. Odegrał od wbiegającego na 16 metr Ronaldo, a piłka po jego strzale minimalnie mija bramkę

• Podrażnione utratą bramki Kanarki ruszają do ataku, ale obrońcy Realu dobrze się spisują

• Isco dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek gdzie znakmicie odnalazł się Sergio Ramos. Kapitan Realu skierował piłkę głową po dłuższym słupku nie dając bramkarzowi żadnych szans na skuteczną interwencję

• GOOOLLL RAMOS!!!

• Modrić fenomenalnie podaje do Ronaldo. Portugalczyk ruszył na bramkę ale oddał fatalny strzał wprost w bramkarza drużyny Las Palmas.

• Rzut wolny dla Realu z okolic 35 metrów. Modrić dorrodkował na głowę Ramosa i mamy rzut rożny po interwencji jednego z obrońców

• Mamy pirwszy żółty kartonik w tym meczu. Ukarany Casemiro

• Królewscy starają się uspokoić grę budując atrak pozycyjny. Jednak doskonale ustawiają się gospodarze.

• Kolejna znakomita szansa zmarnowana przez piłkarzy Las Palmas. Piłka kierowana do Niliego trafia pod nogi Momo ten jednak nie zorientował się w porę i z bliska przestrzelił

• Willian Jose marnuje doskonała sytuację! Napastnik Las Palmas po błędzie Modricia stanął przed szansą na zdobycie gola. Jednak Keylor Navas popisał się znakomitą interwencją!

• Ronaldo próbował strzału z dystansu. Jednak zrobił to bardzo źle i piłka poszybowała wysoko nad bramką

• Gospodarze nie pozostają im dłużni, staracjąc się atakować szybką kontrą

• Goście od pierwszej minuty ruszyli do ataku, próbując zagrozić bramce Las Palmas

• Mamy pierwszy gwizdek! Zaczynamy!

• Tak preznetuje się pamiątkowa koszulka dla wybitnego gracza, którego wielu z Nas kojarzy z występami w barwach Deportivo La Coruna

• Juan Valeron właśnie otrzymuje podziękowanie od kibiców i klubu za rozegranie 400 spotkań w La Liga.

• Gracze już pojawili się na boisku, a przywitani zostali efektowną kartonadą.

• Piłkarze obu ekip pojawili się już w tunelu. Za kilka chwil wyjdą na murawę i rozpocznie się to cudowne święto dla Kanaryjczyków.

• Na wyspach panuje istny piłkarski szał. Kibice jak i turyści żyją tym spotkaniem. Nawet podniesione ceny biletów nie odstraszyły kibiców.

• Zawodnicy Las Palmas na własnym stadionie potrafią napsuć krwi nawet najlepszym. Przekonała się o tym Barcelona, która trzy tygodnie temu na Estadio Gran Canaria wymęczyła zwycięstwo 1-2.

• Dla zawdników Realu mecz z Las Palmas nie ma większego zanczenia. La Liga jest już przegrana. Na pocieszenie Królewscy mogą ewentualnie wyprzedzić Atletico.

Gospodarze natomiast walczą o ligowy byt. Cztery oczka przewagi nad Granadą nie pozawlają nawet na chwilę rozluźnienia.

• Wszystko gotowe, za kwadrans zaczynamy!