3

AS Monaco

1

• Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relację live. Już jutro polskie kluby będą walczyły o Ligę Europejską. Dobranoc.

• Pan Mark Clattenburg kończy mecz. Valencia na własnym boisku po dobrym meczu pokonuje AS Monaco 3:1. Jest to dla nich bardzo dobry wynik przed meczem rewanżowym.

• Żółtą kartkę otrzymuje także Feghouli.

• Żółta kartka dla Raggiego za wślizg.

• Martial strzela zza pola karnego, ale jego strzał zostaje zablokowany.

• Rodrigo próbował samotnej akcji, ale obrońcy Monaco pokrzyżowali mu plany.

• 90 minuta i sędzia przedłuża mecz o 4 minuty.

• Bahlouli posyła dośrodkowanie z rzutu rożnego. Obrona Valencii jednak solidnie czyści atak przeciwnika.

• Żółta kartka dla Daniela Parejo za wejście wślizgiem.

• Sofiane Feghouli odbiera odbitą piłkę z krawędzi pola karnego, oddaje mocny strzał w lewy dolny róg i jest 3:1 dla Valencii!!!.

• GOOOOOOL!!!!!!! FEGHOULI I JEST 3:1 DLA GOSPODARZY!!!!!!!!!

• Wysokie podanie w pole karne wykonuje Daniel Parejo. Obrońcy Monaco wybijają jednak piłkę Piłka jest poza boiskiem.i mamy rzut rożny.

• Na tym etapie meczu, posiadanie piłki wygląda następująco: Valencia 51% - 49% Monaco.

• Ostatnią zmianę wykorzystuje trener Leonardo Jardim. Na boisko wejdzie sprowadzony tego lata do Monaco, Stephan El Shaarawy. Zastąpi Bernardo Silvę.

• Mustafi otrzymuje żółtą kartkę za swoje zagranie.

• W drużynie gospodarzy także zmiana. Alvaro Negredo wejdzie za Enzo Pereza.

• Zmiana w zespole Monaco. Mario Pasalić zostaje zmieniony przez Faresa Bahlouliego.

• Parejo dostał znakomite podanie od Feghouliego, ale posyła piłkę ponad poprzeczkę!

• Bernardo Silva ładnie zagrywa z rzutu rożnego, ale obrońca gospodarzy przejmuje piłkę.

• Pasalić po dośrodkowaniu przedostał się do piłki, którą uderzył głową w kierunku bramki. Bramkarz Valencii jednak broni strzał skierowany w kierunku prawego słupka!

• Kolejna zmiana w drużynie Valencii. Javi Fuego zastępuje Paco.

• Dirar otrzymuje żółtą kartkę za faul na rywalu.

• Feghouli posyła piłkę z boku pola karnego, ale jeden z obrońców Monaco krzyżuje mu plany. Piłka opuszcza boisko i rzut z autu dla gospodarzy.

• Zmiana w ekipie Monaco, za Cavaleiro wejdzie Nabil Dirar.

• Daniel Parejo dostaje piłkę od Piattiego, posyła piłkę w stronę bramki i pokonuje bramkarza AS Monaco po rykoszecie. 2:1 i czekamy na odzew ze strony "Czerwono - Białych".

• GOOOOOOOOL DLA VALENCII !!!!!!! PAREJO I JEST 2:1!!!!!!

• Pasalić za przewrócenie rywala otrzymuje żółtą kartkę.

• Pierwsza zmiana w drużynie Valencii. De Paula zastępuje Pablo Piatti.

• Cavaliero zahacza jednego z rywali i arbiter odgwizduje faul.

• Zawodnik Monaco wstał i jest gotowy do kontynuowania gry!

• Pasalić przeżywa teraz ciężkie chwile. Zaraz zobaczymy czy zawodnik będzie mógł kontynuować grę.

• Zawodnik AS Monaco przejmuje odbitą piłkę i strzela z bliskiej odległości! Szybka bramka na początku tej drugiej połowy i mamy 1:1!

• GOOOOOL!!!!!!!!! MARIO PASALIĆ!!!!!!

• Feghouli ogrywa rywala wślizgiem. Pan Clattenburg sygnalizuje faul, zatrzymuje grę i ostrzega piłkarza Valencii.

• Czas rozpocząć drugą połowę meczu. Gwizdek sędziego i zaczyna zespół Monaco!

• W międzyczasie zapraszamy do komentowania wydarzeń na boisku, oraz głosowania na zawodnika dzisiejszego meczu.

• Monaco jeszcze próbuje zaatakować, ale nieudanie. Arbiter kończy pierwszą połowę, a na tablicy wyników rezultat 1:0. Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie!

• Sędzie dolicza 1 minutę do pierwszej części gry.

• Raggi posyła wysoką piłkę na pole karne, ale Ryan jest na posterunku.

• Silva podaje do Martiala, ale akcja zostaje przerwana.

• Gol dla Monaco? Nie, sędzia pokazuje pozycję spaloną i nie ma mowy o wyrównaniu wyniku.

• Cavaleiro posyła futbolówkę w pole karne z boku boiska, dośrodkowanie jednak zablokowane i mamy rzut rożny dla AS Monaco.

• Rodrigo dośrodkowuje, ale podanie odważnie przecina bramkarz Monaco, Subasić.

• Toulalan posyła piłkę w pole karne, ale bramkarz gospodarzy łapie piłkę.

• Silva odbiera podanie w polu karnym i szybko oddaje strzał...piłka obija słupek! Ależ było blisko wyrównania!

• Feghouli dośrodkowuje, jednak za wysoko by któryś z graczy Valencii mógł sięgnąć piłkę

• Mustafi miał trochę miejsca do oddania strzału, ale posyła piłkę w trybuny. Od bramki zacznie bramkarz Monaco.

• Rodrigo wykonuje rzut rożny. Obrońcy Valencii wybijają jednak piłkę.

• Elderson próbował dalekiego dośrodkowania w pole karne, ale Ryan przechwycił piłkę.

• Rodrigo otrzymuje podanie, ale asystent boczny podnosi chorągiewkę, bo zawodnik był na spalonym.

• Fabinho oddaje strzał z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką. Od własnej bramki zaczną gospodarze.

• Starał wypracować sobie okazje Martial, ale obrońcy Valencii zatrzymują gracza. Sędzia dyktuje jednak faul i mamy rzut wolny dla Monaco.

• Monaco próbuje rozmontować obronę przeciwników krótkimi podaniami, ale póki co im się to nie udaje.

• De Paul biegnie w kierunku bramki ale obrońca zatrzymuje piłkarza. Sędzia główny i asystent, wskazują rzut rożny. Drużyna Valencii będzie miała szansę by zagrozić bramce przeciwnika.

• Elderson próbował stworzyć atak, ale zbyt silnie wykonał podanie górą. Piłka za linią i od własnej bramki zacznie Valencia.

• Raggi dośrodkowuje piłkę w pole karne ale bramkarz Valencii łapie piłkę.

• Bernardo Silva zagrywa z rzutu wolnego, ale nie udaje mu się dograć do żadnego z piłkarzy swojego zespołu.

• Feghouli dosięga piłkę na polu karnym i główkuje wzdłuż bramki, a tam Rodrigo kieruje futbolówkę do siatki i mamy 1:0 dla gospodarzy!

• GOOOL!!!!!!!!! Rodrigo !!!!!!!!!!! 1:0 Valencia

• Początek meczu i już pierwsza żółtka kartka za faul dla Bernardo Silvy.

• Stadion Valencii wypełniony do ostatniego miejsca. Zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczęli ze środka gospodarze!

• Mark Clattenburg będzie sędziował dzisiejsze spotkanie.

• Ławka rezerwowych Valencii: Cancelo, Fuego, Mina, Negredo, Orban, Piatti, Rodriguez.

• Ławka rezerwowych Monaco: Bahlouli, Bakayoko, Carillo, Dirar, El Shaarawy, Nardi, Toure.

• Wyjściowe składy obu drużyn można już zobaczyć w panelu obok.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Za 30 minut zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego!

• Valencia - AS Monaco LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Hitowe starcie w walce o Ligę Mistrzów

Dziś o 20:45 na Estadio Mestalla Valencia podejmować będzie AS Monaco. Spotkanie niewątpliwie jest jednym z hitów IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów.