Valencia CF

0

Atletico Madryt

1

• Koniec spotkania! Atletico ponownie pokonało Valencię i pewnie awansowało do finału Ligi Europejskiej!

• 3 minuty doliczone.

• Indywidualna akcja Salvio, który minął kilku zawodników i uderzył w sam środek. Bez problemu złapał futbolówkę Diego Alves.

• Kibice gospodarzy mają już dość i zaczynają opuszczać stadion.

• Cofa się po piłkę na własną połowę Falcao, a Atletico już za kilka minut zacznie świętować.

• Aduriz zbyt ostro walczył o górną piłkę. Obejrzał jeszcze kartkę.

• Doskonały półwolej Tino Costy, do boku sparował Courtois!

• Ostatnia zmiana. Koke wchodzi za Diego.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Barragana, który już nie pierwszy raz źle dogrywał piłkę.

• Kartonik dla Jordiego Alby.

• Jak pokazały powtórki, w polu karnym zagrywał piłkę ręką Tino Costa. Więc suma sumarum arbiter podjął za drugim razem właściwą decyzję.

• Niezwykła niekonsekwencja sędziego ze Słowenii, który najpierw podjął decyzję o rzucie karnym, a następnie odwołał ją i zdecydował, że rozpocznie grę Atletico. Niepotrzebnie sprowokował swoim zachowaniem zawodnikiem obu zespołów.

• Żółta dla Soldado.

• Czerwona kartka dla Tiago za kopnięcie rywala!

• Sędzia gwizdnął za zagranie ręką w polu karnym, a na boisku niemal bijatyka! Jaką decyzję podejmie arbiter?

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka minęła wszystkich w polu karnym Atletico. Czy gospodarzy stać na zdobycie choćby jednej bramki?

• Druga zmiana w Atletico. Eduardo Salvio wchodzi w miejsce Ardy Turana.

• Diego wskoczył na plecy Albeldzie, arbiter ze Słowenii odgwizdał faul.

• Przekładał futbolówkę Tino Costa, starał się uderzać "z miejsca", z 25 metrów, ale bardzo niedokładnie.

• Coraz więcej z gry mają goście, którzy po nawałnicy Valencii w pierwszej połowie, zaczynają dyktować warunku gry.

• Tino Costa zmienia Parejo.

• Celne uderzenie Falcao i... nie ma gola!

• Na trybunach słychać tylko 2,5 tys. fanów z Madrytu.

• Raz jeszcze zagrywał na prawą flankę Diego, piłkę otrzymał Turan i uderzył mocno z dość ostrego kąta. Z najwyższym trudem sparował uderzenie golkiper Valencii.

• Wyraźnie podłamani gospodarze łatwo tracą piłkę. Chyba nie wierzą podopieczni Emeriego w odwrócenie losów tego dwumeczu.

• Wydaje się, że Atletico może być już praktycznie pewne gry w finale.

• Niespodzianka na Mestalla! Diego idealnie przerzucił do Adriana, który przyjął piłkę na klatkę i posłał petardę pod poprzeczkę. Bez szans Diego Lopez.

• GOOOOLLLLLL!!! 1:0 dla Atletico!!! Adrian Lopez!!!

• Pół godziny do końca. Czy Valencia zdoła strzelić dwie bramki?

• Uraz Canalesa okazał się poważniejszy. W jego miejsce wchodzi już Jeremy Mathieu.

• Trzeci raz w polu karnym przewrócił się Canales. Mamy przerwę w grze, bowiem młody skrzydłowy musi skorzystać z pomocy medycznej.

• Aritz Aduriz wchodzi na boisko w miejsce niewidocznego Jonasa.

• Jedna z nielicznych akcji gości. Diego starał się odszukać w polu karnym osamotnionego Falcao, ale uprzedził go Rami.

• Dla odmiany beznadziejne zagranie Barragana.

• Wszystkie piłki przechodzą przez Jordiego Albę i większość z nich zagrywana jest w pole karne właśnie przez lewego obrońcę Valencii. Jak na razie bezapelacyjnie gracza meczu.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy, dośrodkowanie jednak posłane prosto w ręce golkipera przyjezdnych.

• Mnóstwo niedokładności i strat jak na razie na boisku. Trzeba przyznać, że niezbyt ciekawe spotkanie oglądamy dzisiaj na Estadio Mestalla.

• Zbyt nerwowo, prosto na aut wykopał piłkę Diego Alves.

• Dużo walki w środkowej strefie boiska, dokładnie tak jak na początku pierwszej połowy.

• Spotkanie wznowione po przerwie.

• Na zmianę zdecydował się Diego Simeone. Gabi wchodzi w miejsce Mario Suareza.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie na Mestalla nie oglądaliśmy goli. Miejmy nadzieję, że zobaczymy je po przerwie.

• Zablokowany na linii pola karnego Miranda, który szykował się do strzału.

• Atletico zamknięte całym zespołem na własnej połowie.

• Mogła być zabójcza kontra Atletico, ale w ostatniej chwili Diego Alves przeciął piłkę zmierzającą pod nogi Falcao.

• Alba do Canalesa i broni strzał z ostrego kąta Coutrois!

• Miażdżąca przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki, z której jak na razie niewiele wynika.

• Mądra gra Atletico, które na niewiele pozwala Valencii.

• Młody belgijski bramkarz Atletico ogląda żółtą kartkę za celebrowanie wznowienia piłki do gry.

• Zbyt długo składał się do uderzenia z 17 metrów Canales.

• W ostatniej chwili Godin ściągnął piłkę z głowy Soldado.

• Dośrodkowanie Barragana, leciutkie strącenie Soldado i zabrakło centymetrów by piłka zatrzepotała w siatce!

• Atletico znakomicie neutralizuje linię ataku Valencii. Nie mogą złapać właściwego rytmu ani Jonas, ani Soldado.

• Idealnie wyprowadził piłkę Alba, dograł do Feghouliego, który uderzył bardzo nieprecyzyjnie. Piłka przeszła daleko obok słupka.

• Lekka wrzutka Jordiego Alby w kierunku Soldado, raz jeszcze wybita przez obrońców rywala.

• Canales przekombinował w polu karnym i niepotrzebnie rozciągnął akcję na lewo. Rośnie przewaga Valencii.

• Natychmiastowe uderzenie Soldado sprzed pola karnego. Pewnie Courtois.

• Kolejna znakomita okazja Valencii! Soldado na wślizgu uprzedził Mirandę w polu karnym, ale uderzył nad poprzeczką.

• Ależ okazja!! Po uderzeniu Feghouliego lekko piłkę trącił Jonas i słupek! Za sekundę dobitka Brazylijczyka prosto z bramkarza!

• Dość przypadkowo piłka trafiła do Canalesa w pole karnym, ten błyskawicznie starał się wstrzelić piłkę tuż przed bramkę, ale jeden z obrońców Atletico wybił na korner.

• Nic nie wyszło jednak z rzutu rożnego.

• Zablokowane dośrodkowanie z prawej strony Antonio Barragana. Wzmaga się doping na Mestalla.

• Valencia próbuje narzucić swoje tempo, ale kłopoty zaczynają się pod polem karnym Atletico. Goście ustawieni coraz bardziej defensywnie, starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

• Kropnął potężnie z 25 metrów Arda Turan, ale nie przymierzył Turek.

• Padł w polu karnym Sergio Canales, ale nie ma mowy o przyznaniu rzutu karnego.

• Ciężko powiedzieć o przewadze jednego z zespołów. Spotkanie niezwykle wyrównane.

• Dobiegł do bardzo mocno zagranej piłki Jordi Alba, wycofał ją do tyłu do Davida Albeldy, który niedokładnie zagrywał w szesnastkę.

• Filipe Luis faulowany przez Soldado, który dodatkowo reklamował, że został uderzony w twarz przez lewego obrońcę Atletico.

• Thibaut Courtois faulowany w powietrzu przy wysokim dośrodkowaniu ze strony miejscowych.

• Anemiczny strzał z dystansu Diego łapie Diego Alves.

• Uważna walka i ścisłe krycie z obu stron. Gra toczy się nieustannie w środku pola. Nikt nie jest w stanie jak na razie przedostać się w pole karne rywala.

• Faulowany w środku pola szybki Sofiane Feghouli.

• Dryblował przy bocznej linii Juanfran, ale poradzili sobie ostatecznie obrońcy Nietoperzy.

• Zbyt długie krzyżowe zagranie na prawą stronę do Daniego Parejo.

• Rozpoczęli gospodarze!

• Zawodnicy obu zespołów wychodzą na murawę stadionu w Walencji, za chwilę hymn Ligi Europejskiej.

• Ławka rezerwowych Atletico: Salvio, Gabi, Dominguez, Koke, Perea, Asenjo, Pedro Martin.

• Ławka rezerwowych Valencii: Maduro, Aduriz, Guaita, Piatti, Victor Ruiz, Mathieu, Tino Costa.

• W pierwszym meczu zespół z Madrytu pokonał Nietoperze 4:2. Wynik jest niewątpliwie korzystny dla Atletico, ale dwie bramki strzelone przez Valencię na wyjeździe sprawiają, że piłkarze Unaia Emery'ego mają jeszcze realne szanse na awans.

• Witamy w relacji na żywo z rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Europejskiej. Na Estadio Mestalla, miejscowa Valencia podejmuje Atletico Madryt.