VfL Wolfsburg

3

Bayer Leverkusen

1

• Koniec meczu. Wolfsburg na własnym obiekcie zasłużenie pokonuje Bayer 3:1. Za uwagę dziękuję, Bartosz Czekała.

• Doliczono trzy minuty.

• Kartka dla Olicia.

• Kiessling uderzał głową, ale obok bramki!

• Schaefer za De Bruyna.

• Kiessling dobrze obsłużył Boenisha, ten kropnął ale prosto w bramkarza!

• Oraz Donati za Sama.

• Brandt za Hilberta.

• GOOOOOOL! Uderzenie z karnego broni Leno, ale przy dobitce Rodrigueza nie miał szans!

• Karny dla gospodarzy!

• Fantastyczne uderzenie z wolnego De Bruyne, ale broni Leno!

• Bayer stara się zagrozić bramce Wolfsburga, ale ma problemy z dobrze grającą defensywą.

• Kartka dla Spahicia za ostry faul.

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Za Perisicia wszedł Caligiuri.

• Son za Hegelera.

• Świetna piłka od Olicia wzdłuż bramki, a Gustavo strzałem z 5 metrów strzela bramkę! Kopia sytuacji z pierwszej bramki.

• GOOL! 2-1!

• Tym razem żółtą kartką ukarany Reinartz.

• Kiessling zagrał do Heglera, ale ten na spalonym.

• Olić pojawia się na placu gry za Dosta.

• Rodriguez oddał strzał, ale bardzo niecelne.

• Dost zszedł do szatni z powodu kontuzji. Do wejścia na boisko szykuje się Olić.

• Żółtym kartonikiem ukarany Hilbert.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej bardzo nudnej połowy. Wracamy za 15 minut.

• Znakomite płaskie podanie Kiessling i Sam przed przerwą doprowadza do remisu!

• GOOOOOOOOL! 1-1!

• Bardzo nudny mecz w Wolfsburgu. Mało klarownych sytuacji, a piłka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Żółtą kartką za faul ukarany Castro.

• Gospodarze są bardzo dobrze poukładani taktycznie co przekłada się na słabe widowisko sportowe.

• Świetny strzał zza pola karnego Bendera, ale Banaglio świetnie interweniuje!

• Hegler oddał strzał z dystansu, ale niecelnie.

• Bayer w ostatnich minutach przejął inicjatywę, ale w dalszym ciągu brakuje klarownych sytuacji.

• Kiessling obrócił się w polu karnym, uderzył na bramkę ale minimalnie chybił!

• Kiessling domagał się rzutu karnego. Napastnik gości wskazywał, że gracz gospodarzy zagrał piłkę ręką.

• Sytuacji w dalszym ciągu jak na lekarstwo. Bramkarz gospodarzy nie ma dziś za wiele roboty. Zresztą bramkarz gości podobnie.

• Bayer stara się zagrozić bramce gospodarzy, ale bezskutecznie.

• Uderzenie De Bruyna, ale bardzo niecelne.

• Rodriguez zagrał świetnie do Perisicia, a ten wyłożył piłkę wzdłuż bramki, gdzie Dost dopełnił tylko formalności!

• GOOL! 1-0!

• Niecelne długie podanie Naldo i od autu goście.

• Na boisku wieje nudą. Ani jednej sytuacji podbramkowej. Bramkarze póki co nie mogą narzekać na nadmiar pracy.

• Na razie brak klarownych sytuacji. Bayer konstruuje atak pozycyjny.

• Boenisch nie opanował piłki, a później faulował.

• Bayer od początku meczu atakuje pressingiem rywali już na ich połowie.

• Początek meczu. Przy piłce goście.

• Piłkarze już na murawie.

• Piłkarze już w tunelu prowadzącym na murawę.

• Do rozpoczęcia meczu pozostało 10 minut. Zachęcam jeszcze do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

• Rezerwowi Bayer: Yelldell, Wollscheid, Guardado, Donati, Rolfes, Brandt, Son.

• Rezerwowi Wolfsburg: Grün, Caligiuri, Junior Malanda, Olic, Schäfer, Kutschke, Klose.

• Ta trójka poprowadzi dzisiejsze widowisko: Kinhöfer, Fischer, Schüller.

• Jeżeli Bayer Leverkusen wygra dzisiejsze spotkanie na Volkswagen-Arena z Wolfsburgiem, to na swoim koncie będzie miał 500 wygranych meczów w Bundeslidze.

• W rundzie jesiennej lepszy okazał się Bayer, który wygrał 3:1, jednak w ostatnich ośmiu pojedynkach pomiędzy tymi drużynami, aż sześciokrotnie wygrywali piłkarze z Wolfsburga.

• Gospodarze dzisiejszego meczu plasują się na piątej pozycji. Za to goście są na miejscu drugim. Kto w tym meczu wygra? A może spotkanie zakończy się podziałem punktów?

• Już za ok 25 minut hit 22 kolejki w Bundeslidze. VfL Wolfsburg na własnym stadionie podejmie Bayer Leverkusen.