VfL Wolfsburg

0

Bayern Monachium

2

• Koniec meczu. Bayern po dość średnim meczu zwycięzca na boisku VFL. Za wspólne spędzone 90 minut dziękuję Bartosz Czekała.

• Świetne zagranie Muellera do Robbena który sam na sam nie daję szans golkiperowi gospodarzy!

• 0-2!!

• Doliczone 3 minuty. Czy gospodarze jeszcze się poderwą na te ostatnie minuty?

• Dośrodkowanie Schaefera w pole karne! Neuer pewnie piąstkuje!

• Robben na spalonym.

• Ostatnia zmiana w Bayernie. Za strzelca bramki, Mandzukicia wchodzi Mario Gomez.

• Wolfsburg - BayernWolfsburg - Bayern

• Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Naldo za faul taktyczny.

• I schodzi Kroos, a wchodzi Tymoshchuk.

• Schodzi Ribery, a na murawie melduje się Robben.

• Świetne uderzenie Diego z rzutu wolnego! Na miejscu Neuer!

• Dante ukarany żółta kartką.

• Fagner za Traescha.

• Helmes za Vieirinhe.

• Hasebe ukarany żółtym kartonikiem.

• Znowu okres spokojniejszej gry.

• Gustavo kropnął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Za Olicia wchodzi były gracz Borussi Dortmund - Perisić.

• VFL próbuje zagrozić bramce Bayernu, ale jak na razie bezskutecznie.

• Polak z dystansu obok bramki.

• Ribery ukarany zółtą kartką za faul.

• Madlung blokuje niezły strzał Muellera.

• Uderzenie Diego z dystansu zablokowane.

• Mandzukić wpadł w pole karne, chciał podawać do kolegi z zespołu, ale Polak przejmuje piłkę.

• Bardzo niecelnie Vieirinha.

• Bayern nie gra dzisiaj nic nadzwyczajnego. Gdyby nie ta bramka Mandzukicia mogło by być bardzo ciężko gościom w tym spotkaniu. VFL gra dość konsekwentnie.

• Mogło być 0-2! Lahm z prawej strony podawał do jednego z zawodników Bayernu który oddał strzał który zatrzymał się na nogach graczy VFL.

• Początek drugiej połowy dosyć spokojny.

• Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce Wilki które muszą gonić wynik. Czy uda im się chociaż zremisować?

• Piłkarze już wracają na murawę.

• Koniec 1 połowy. Wracamy za 15 minut.

• Zółta kartka dla Dosta.

• Doliczono 1 minute.

• Mandzukić w kierunku Kroosa, Polak przecina to podanie.

• Diego z rzutu rożnego. Polak zamykał akcję, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Jedni i drudzy wyczekują już ostatniego gwizdka w tej połowie.

• Bayern cały czas w natarciu.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne VFL. Schweinsteiger odegrał piłkę głową do Mandzukicia który ala nożycami nie daję szans bramkarzowi!

• GOOL! 0-1!

• Vieirinha ukarany żółtym kartonikiem.

• Bardzo niecelna wrzutka Hasebe ze skrzydła. Piłka daleko za boiskiem.

• Ribery z rzutu rożnego, ale za krótko i piłkę oddalili gospodarze.

• Ribery lewym skrzydłem, Hasebe wybija na korner.

• Diego dorzuca piłkę w pole karne, ale ponownie nie ma kto zakończyć tej akcji.

• Diego pada w polu karnym gości! Sędzia ani drgnął..

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Bayernu, ale nikt nie zamknął tej akcji!

• Ribery zakręcił Hasebe, ale w efekcie stracił piłkę.

• Za faul na Mandzukiciu Madlung ukarany żółtą kartką.

• Lahm na spalonym.

• Tempo meczu jest szybkie, ale brakuje klarownych sytuacji.

• Kroos dośrodkowywał w pole karne, ale defensorzy Wilków wybili piłkę pod nogi Mandzukicia - jego strzał niecelny.

• Ribery z lewej strony podawał do Muellera, ale ten się zaplątał i stracił piłkę.

• Sytuacji jak na razie jak na lekarstwo. Bardzo dużo walki oglądamy póki co.

• Vierinha z dystansu obok bramki

• Gospodarze nie wystraszyli się Bayernu i od początku całkiem nieźle sobie poczynają.

• Przed szansą Dost ! Po podaniu z lewej strony Dost minął się z piłką! Gdyby trafił w piłkę mogłoby być 1-0 dla Wilków!

• Bardzo dobra akcja! Mandzukić popędził prawą stroną, dorzucał piłkę w pole karne na głowę Mueller który minimalnie spudłował!

• Początek meczu bardzo spokojny po obu stronach.

• I zaczynamy pierwszy mecz 22 kolejki Bundesligi. Przy piłce Bayern.

• Arbiter tego spotkania wyprowadza już oba zespoły na murawę.

• Piłkarze obu zespołów już w tunelu.

• W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania!

• Wilki, w odróżnieniu od pewnych siebie Bawarczyków, są w tym sezonie zwyczajnie słabe. Po 21 spotkaniach zajmują dopiero 12. pozycję z 26 punktami w dorobku i nic nie zapowiada tego, żeby ta suma miała się zmienić w najbliższych godzinach.

• Bawarczycy w tym sezonie grają z równie dużą skutecznością, jak niszczące wszystko na swojej drodze tornado. Podopieczni Juppa Heynckesa na dobre usadowili się w fotelu lidera, a chętnych na jego odbicie nie widać. Bayern miażdży wszystko i wszystkich na swojej drodze do mistrzostwa Niemiec. Po 21 spotkaniach Bundesligi przegrał tylko raz, a trzy razy dzielił się punktami z rywalami.

• Ławka rezerwowych Bayernu: Tom Starke, Rafinha, Jerome Boateng, Arjen Robben, Xherdan Shaqiri, Anatoliy Tymoschuk i Mario Gomez.

• Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowa Wolfsburga: Marvin Hitz, Fagner, Ricardo Rodriguez, Simon Kjaer, Josue, Ivan Perisic i Patrick Helmes.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 22. kolejki Bundesligi pomiędzy Wolfsburgiem, a Bayernem Monachium. Już za pół godziny pierwszy gwizdek sędziego.