1

Borussia Dortmund

3

• Koniec. BVB pokonuje Wolfsburg i przed środowym meczem z Bayernem ma 3 punkty przewagi. Za śledzenie relacji live dziękuje Szura Bartłomiej,

• Drugi gol w tym meczu Lewandowskiego!! Wpadł w pole karne i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy!!

• ..i ostatnia zmiana w tym meczu

• Mało mamy składnej gry w tym fragmencie

• Kehl także zobaczył kartkę

• Za uderzenie rywala łokciem

• ..także w zespole BVB

• Mamy zmiany...

• Mandzukić kopnął w glowę Schmelzera ale gracz gości już się pozbierał i gramy dalej.

• Kevin Grosskreutz znów na spalonym po podaniu od Kagawy

• Aj...Kagawa w pełnym biegu minimalnie obok słupa posyła piłkę będąc 8 metrów od bramki

• Chwila spokoju. Żadna z ekip nie może stworzyć sytuacji bramkowych

• Pierwsza zmiana w drużynie BVB

• Ależ zamieszanie w polu karnym gości. Najpierw Kagawa potem Lewandowski padają w polu karnym ale arbiter pozostaje niewzruszony

• Dortmund przez chwilę zamknięty na swojej połowie boiska. Wolfsburg po zdobyciu bramki kontaktowej "złapał wiatr w żagle"

• Mario Mandzukić trafia do siatki głową po wrzutce Dejagaha. Mamy bramkę kontaktową

• Szansę na drugą asystę miał Perisić - jednak po jego podaniu Błaszczykowski trafia...w poprzeczkę.

• Dejagah zagrywa wzdłuż bramki i Piszczek wybija piłkę na rzut rożny.

• A kibice BVB świetnie bawią się na stadionie w Wolfsburgu

• Magath szuka wyjścia z tej nie najlepszej dla swojej drużyny sytuacji

• Robert Lewandowski kolejny raz na pozycji spalonej

• Przepiękny gol!! Wszystko rozpoczęło się od akcji Kuby, który wpadł w pole karne i próbował wymusić rzut karny. Sędzia jednak nie dał się nabrać, piłka trafiła do Gundogana, który z 16 metrów technicznym uderzeniem pokonał bramkarza gospodarzy!!

• Mamy kolejną kartkę w tym meczu

• Goll!!!! Otworzył akcję Kagawa, do Polaka zagrał Perisić. Robert Lewandowski z bliska pokonał pewnie bramkarza!!

• Ashkan Dejagah faulowany przez Ivana Persica. Może byćgroźnie

• ...i tym razem Lewandowski na spalonym. Aktywny jest dziś polski snajper

• Hummels podaje do Lewandowskiego ale w pojedynku biegowym szybszy Benaglio

• Rykoszet po dośrodkowaniu z lewej strony pomocnika gospodarzy. Piłka wychodzi na rzut rożny

• Akcja Polaków ale Błaszczykowski źle podaje do Lewandowskiego otrzymując podanie od Piszczka z własnej połowy. W odpowiedzi kontra Wolfsburga ale także bez efektów

• Gospodarze w jasnozielonych strojach, goście w swoim tradycyjnym komplecie

• Zespoły w świąteczną sobotę wychodzą już na murawę. Za moment zaczynamy!!

• Zgodnie z oczekiwaniami na boisku od pierwszych minut pojawi się Ilkay Gundogan. Tak jak przypuszczano za słabo spisującego się Kevina Groskreutza do składu wszedł Ivan Perisić.

• Jeżeli Borussia chce utrzymać przewagę nad najgroźniejszym rywalem to musi dziś wygrać, ponieważ Bayern gra z 14 w tabeli Augsburgiem i niespodzianką byłoby gdyby gospodarze stracili punkty

• Składy już znamy, za 30 minut początek meczu. Zapraszam na relację live

• Dla gości mecz w Wielką Sobotę z Wolfsburgiem to przetarcie przed hitowym spotkaniem z Bayernem Monachium.