Villarreal CF - FC Barcelona ONLINE. Czekamy na przełamanie Lewandowskiego! Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO! [27.08.2023]

FC Barcelona

4

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Villareal CF zagra w Kadyksie z tamtejszy Cadiz FC, natomiast FC Barcelona na wyjeździe podejmie Osasunę Pampeluna.

• Świetny i ofensywny mecz na Estadio de la Ceramica, Barcelona wygrywa zasłużenie, bo stworzyła sobie więcej dogodnych okazji do zdobycia bramki.

• Koniec meczu! FC Barcelona wygrywa na wyjeździe z Villareal CF 4:3!

• W odpowiedzi Brereton Diaz pokusił się o strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Fermin Lopez oddał strzał z dystansu, ale świetnie interweniował bramkarz gospodarzy.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Robert Lewandowski wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył wprost w bramkarza!

• W odpowiedzi dośrodkowanie do Alexandera Sorlotha, ale ten także nie zdołał oddać dobrego strzału.

• Także zmiana w Barcelonie. Fermin Lopez zastąpił Ilkaya Gundogana.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Brereton Diaz zmienił Daniego Parejo.

• Ilkay Gundogan dośrodkował do Ansu Fatiego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Ansu Fati popędził na bramkę gospodarzy, oddał strzał w rywala, chwilę później to samo zrobił Robert Lewandowski!

• Eric Garcia ukarany żółtą kartką.

• Matteo Gabbia z żółtą kartką.

• Ferran Torres ruszył z piłką na bramkę Villareal, ale w decydującym momencie zagrał wprost do przeciwnika.

• Natomiast w Villareal Jose Luis Morales pojawił się w miejsce Alexa Baeny.

• Zmiana w Barcelonie. Ansu Fati zmienił Lamine Yamala.

• Barcelona utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika. Teraz Duma Katalonii nie chce już stracić kontroli nad meczem jak w pierwszej połowie.

• Lamine Yamal wpadł w pole karne, oddał świetny strzał, bramkarz sparował piłkę na słupek, a ta trafiła pod nogi Roberta Lewandowskiego, który wpakował ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Robert Lewandowski wreszcie ma swoją bramkę!!!

• Natomiast Ilias Akhomach zastąpił Gerarda Moreno.

• Santi Comesana pojawił się w miejsce Ramona Terratsa

• Trzy zmiany w Villareal. Denis Suarez zmienił Etiennea Capoue

• Przypadkowa akcja Barcelony. Piłka w polu karnym gospodarzy trafiła do Gaviego, ten oddał strzał, który został zablokowany, ale piłka trafiła jeszcze do Ferrana Torresa, który już uderzył lepiej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ mecz w Villareal! Ferran Torres zdobywa bramkę!

• Świetna akcja Barcelony, piłka trafiła do Marcosa Alonso, który uderzył mocno, ale skutecznie interweniował bramkarz.

• Zmiana w Barcelonie. Ferran Torres zmienił Oriola Romeu.

• Złe dośrodkowanie Ilkaya Gundogana, bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Barcelona wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Robert Lewandowski oddał mocny strzał, ale bramkarz świetnie interweniował!

• Ramon Terrats ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Lamine Yamal dostał piłkę na linii pola karnego, oddał mocny strzał, a piłka trafiła w słupek!

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony bez zagrożenia.

• Juan Foyth wpadł z piłką w pole karne Barcelony, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Znakomity kontratak Villareal! Alfonso Pedraza ruszył z indywidualną akcją, minął rywala i zagrał do Alexa Baeny, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Alex Baena daje prowadzenie Villareal!!!

• Oriol Romeu oddał strzał z linii pola karnego, ale piłka powędrowała nad poprzeczką.

• Robert Lewandowski upadł w polu karnym gospodarzy, ale arbiter nie zdecydował się odgwizdać faulu.

• Zaczynamy drugą część rywalizacji!

• W przerwie jedna zmiana w Barcelonie. Eric Garcia zmienił Andreasa Christensena.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy remis 2:2.

• Juan Foyth także z żółtą kartką.

• Robert Lewandowski ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Zakotłowało się w polu karnym Villareal, do strzału doszedł Lamine Yamal, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zablokował jeden z rywali.

• Lamine Yamal ukarany żółtą kartką za taktyczny faul.

• Oriol Romeu oddał strzał z dystansu, ale piłka wpadła w ręce bramkarza.

• Znakomita, widowiskowa akcja Villareal. Całkowicie rozmontowali defensywę rywala i Alexander Sorloth wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Alexander Sorloth doprowadza do wyrównania!!!

• Villareal stara się uspokoić grę i rozgrywa piłkę w środku pola.

• Wrzutka z narożnika boiska w pole karne Villareal bez zagrożenia.

• Marcos Alonso popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Dobre uderzenie Alexa Baeny z rzutu wolnego, ale świetnie interweniował Marc-Andre ter Stegen!

• Villareal wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym gości.

• Koronkowa akcja gospodarzy, piłka trafiła do Gerarda Moreno, ale ten trafił wprost w rywala.

• Znakomite dośrodkowanie na głowę Juana Foytha, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Juan Foyth zdobywa kontaktową bramkę!!!

• Alfonso Pedraza popędził lewą stroną, wpadł w pole karne Barcelony i oddał mocny strzał, ale fantastyczną interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen!

• Oriol Romeu odebrał piłkę pod polem karnym rywala, ale chwilę później Robert Lewandowski nie zdołał przyjąć piłki.

• barcelona

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy bez zagrożenia.

• Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym Villareal, ale oddał strzał prosto w rywala.

• Frenkie de Jong ostro sfaulowany w środku pola, ale na razie jeszcze bez żółtej kartki.

• Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Barcelona utrzymała się przy piłce.

• Marcos Alonso mocno zagrał w pole karne gospodarzy, ale ci wybili piłkę na rzut rożny.

• Robert Lewandowski dostał piłkę pod pole karnym gospodarzy, ale Alfonso Pedraza wybił mu piłkę spod nóg, a ta trafiła do Frenkie de Jonga, który nie zawahał się skorzystać z okazji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Frenkie de Jong podwyższa na 2:0!!!

• Lamine Yamal cudownie dośrodkował wprost na głowę Gaviego, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gavi otwiera wynik meczu!

• Próba odpowiedzi Barcelona i goście wywalczyli rzut rożny.

• Kolejna fenomenalna akcja gospodarzy! Alexander Sorloth wyszedł na czystą pozycję, ale przegrał pojedynek z Marc-Andre ter Stegenem!

• Na razie Villareal ma zdecydowaną przewagę. Gospodarze atakują raz za razem.

• Kolejna znakomita okazja gospodarzy, piłka została wyłożona do Alexa Baeny, ale ten znakomitej sytuacji uderzył niecelnie!

• Znakomite prostopadłe podanie do Alexandera Sorlotha, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w bramce! Jednak arbiter zauważył minimalny spalony.

• Ponowie Frenkie de Jong zagrał w pole karne, ale tym razem podanie było znacznie gorszej jakości.

• Frenkie de Jong dośrodkował do Ilkaya Gundogana, ale ten w stuprocentowej sytuacji nie zdołał przyjąć piłki!

• Rozpoczynamy hit 3. kolejki LaLiga EA Sports!

• villarreal

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na Estadio de la Ceramica, za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Alejandro Fernandez.

• Natomiast oto zestawienie FC Barcelony:

• Tak prezentuje się skład Villareal CF na dzisiejsze spotkanie:

• W zeszłym sezonie FC Barcelona wygrała na wyjeździe z Villareal CF 1:0 po bramce Pedriego i asyście Roberta Lewandowskiego. Na Spotify Camp Nou FC Barcelona wygrała u siebie 3:0 po dwóch bramkach Roberta Lewandowskiego i trafieniu Ansu Fatiego.

• Natomiast FC Barcelona ma jeden punkt więcej od swojego dzisiejszego rywala. Duma Katalonii nie straciła bramki w tym sezonie, a przed tygodniem pokonała na własnym obiekcie Cadiz 2:0. Robert Lewandowski zaliczył asystę w poprzednim meczu, ale forma Polaka daje dużo do życzenia i na razie Lewandowski gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.

• Villareal ma trzy punkty po pierwszych dwóch kolejkach ligowych. Na inaugurację sezonu "Żółta Łódź Podwodna" przegrała u siebie z Realem Betis 1:2, a przed tygodniem wygrała w Majorce 1:0 po bramce Gerarda Moreno.

• Witamy serdecznie! W hitowym starciu 3. kolejki hiszpańskiej LaLiga EA Sports Villareal CF zmierzy się na Estadio de la Ceramica z FC Barceloną. Na relację na żywo z tej batalii zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Villarreal - Barcelona LIVE! Gavi "zabrał" gola Lewandowskiemu
1/5
przejdź do galerii

Villarreal - Barcelona LIVE! Gavi "zabrał" gola Lewandowskiemu ©Eleven Sports 1

Liga hiszpańska. Villarreal - FC Barcelona ONLINE. Podopieczni Xaviego Hernandeza po dwóch pierwszych kolejkach hiszpańskiej La Liga mają dokładnie cztery punkty. W inauguracyjnej kolejce zaliczyli drobną wpadkę z Getafe (0:0), a w ostatniej serii gier wygrali u siebie z Cadiz (2:0). Czy drużyna Roberta Lewandowskiego pewnie rozprawi się z "żółtą łodzią podwodną" w trzeciej kolejce? Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Villarreal CF - FC Barcelona w TV i internecie. Pierwszy gwizdek w niedzielę o godz. 17:30, relacja LIVE w GOL24.

La Liga. Mecz Villarreal CF - FC Barcelona ONLINE

"Duma Katalonii" od pechowego remisu rozpoczęła rozgrywki nowego sezonu hiszpańskiej ekstraklasy. Drużyna Xaviego Hernandeza zremisowała na wyjeździe 0:0 z Getafe, choć w końcówce powinna mieć rzut karny. Sędzia jednak po długiej analizie VAR rozjemca orzekł, że faul na Ronaldzie Araujo w polu karnym gospodarzy poprzedziło zagranie ręką u Gaviego.

Spotkanie obfitowało w niewiarygodne emocje w wyniku których czerwoną kartkę obejrzał w pierwszej połowie Raphinha oraz później nawet... trener Xavi Hernandez.

Z kolei w drugiej serii gier Barcelona po raz pierwsza zagrała na swoim zastępczym obiekcie, czyli Stadionie Olimpijskim na wzgórzu Montjuc. "Duma Katalonii" na czele z Lewandowskim udanie rozpoczęła rozgrywki na swoim nowym stadionie, bo od zwycięstwa 2:0 z Cadiz. Drużyna z Kadyksu próbowała, zwłaszcza w pierwszej połowie postawić się Barcelonie, lecz bezskutecznie.

Strzelcami pierwszych bramek dla Blaugrany w nowym sezonie zostali Pedri oraz Ferran Torres. Robert Lewandowski wciąż czeka na pierwsze trafienie w trwającej nowej kampanii na Półwyspie Iberyjskim.

Mistrzowie Hiszpanii z zeszłego sezonu po dwóch pierwszych kolejkach plasują się na szóstym miejscu. Liderem aktualnie jest Real Madryt, który po piątkowej rywalizacji z Celtą Vigo (1:0) jako jedyna drużyna w tym sezonie ma komplet zwycięstw. W niedzielę do "Królewskich mogą dołączyć Rayo Vallecano oraz Valencia.

Dla porównania sytuacja Villarealu jest jeszcze gorsza niż Barcelony. Pierwszy inauguracyjny mecz "żółta łódź podwodna" przegrała z Realem Betis (1:2). W ostatniej kolejce udało im się jednak zmazać plamę ze słabego początku ligi w wyjazdowym meczu z Mallorcą (1:0). Jak będzie tym razem?

Quique Setien, trener Villarrealu: Nie rywalizuję z Barceloną. Barcelona wydaje mi się być klubem z dużym prestiżem i historią. Jestem w Villarrealu od niedawna, od ośmiu czy dziewięciu miesięcy, choć cieszę się, że mogłem tam być i tego doświadczyć. To wszystko

Mecz Villarrealu z Barceloną w trzeciej kolejce poprowadzi sędzia Alejandro Hernandez.

Xavi Hernandez, trener Barcelony: Ta liga zawsze będzie trudna do wygrania. Poza kontrowersjami sędziowskimi, które zawsze będą, chciałbym słuchać sędziów, ponieważ wszystko jest otwarte. Powinniśmy móc słyszeć rozmowy sędziów, tak, jak podsłuchujemy zespoły w szatni. Chciałbym tego. W ten sposób możemy zobaczyć, co się dzieje i że gwiżdżą to, co widzą

Nie zagrają w meczu Villarreal - Barcelona:
Villarreal: Coquelin, Alberto Moreno (urazy)
Barcelona: Ronald Araujo, Pedri, Inigo Martinez [?] (urazy), Raphinha (czerwona kartka)

Villarreal CF - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Eleven Sports. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Eleven Sports. Komentuje duet Mateusz Święcicki - Marcin Gazda. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!