Villarreal CF

1

Real Madryt

1

• Na El Madrigal Real traci cenne punkty i już ma tylko 6. oczek przewagi nad Barceloną! Ciekawe będą ostatnie kolejki Primera Division. Villarreal zaś zdobywa jakże cenny punkt, który podtrzymuje nadzieje tego klubu na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywek Hiszpanii. Na ławce trenerskiej gospodarzy sprawdził się nowy szkoleniowiec, który dał nadzieję kibicom na wygrywanie i przełamanie się w lidze

• Koniec spotkania!!!

• Jeszcze kartka dla Higuaina. Juą po gwizdku kończącym spotkanie

• Ostatnia szansa Realu, ale po rzucie rożnym wybija piłkę Lopez!

• Arbeloa zagrywa ręką obok własnego pola karnego, ale sędzia jest innego zdania i piłka dla "Los Blancos"

• "Młyn" w polu karnym Villarreal. Kończy się faulem Khediry na Sennie

• Cztery minuty dolicza sędzia Paradas Romero

• Czy gospodarze wykorzystają tą wielką szansę na pokonanie Realu? Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry!

• Tymczasem Khedira dostał żółtą kartkę

• Cóż za emocje w końcówce!!! Asystent Mourinho na ławce Realu burzy się i nie zgadza z decyzją. Sędzia go tylko upomina

• Jednak Real w 9!!! Druga żółta kartka również dla Ozila!

• Sergio Ramos druga żółta kartka za brutalny faul i "Królewscy" w dziesiątkę!

• Mourinho "uciekł"do szatani. Nie wiadomo czy sam się tam wybrał, czy nakazał mu to sędzia

• Senna!!! GOOOOOOOOOOL!!!! 1:1 remis na El Madrigal. Kibice oszaleli!!!

• Rzut wolny dla Villarreal. Tuz za polem karnym Realu! Altintop fauluje zawodnika gospodarzy i będzie groxnie pod bramka Casillasa. Uderzał będzie Senna!

• Od strzelenia 100. gola w barwach Realu przez Portugalczyka tempo gry spadło

• Męczy się Real, ale mimo wszystko coraz śmielej sobie poczyna pod bramką Lopeza. Gospodarze muszą wymyślić coś naprawdę zaskakującego, aby myśleć o remisie w tym spotkaniu i o pokonaniu Casillasa.

• Korner dla Realu, ale Zapata uprzedza Ozila

• Ronaldo GOOOOOOOOL!!! Piękna asysta Ozila i mamy 0:1!!! Świetna kombinacja portugalsko-niemiecka!!!

• Oraz de Guzman za Rubena

• Camunas za Caniego

• Faul Caniego na Ozilu i z boku piłkę uderzał Xabi Alonso, ale minimalnie pudłuje nad bramką gospodarzy!

• W końcu Khedira strzelił na bramkę Lopeza, ale obok słupka!!

• Zaczyna Real!

• Za moment druga połowa meczu na El Madrigal!

• Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. W prawdzie było parę okazji strzeleckich dla obydwu ekip, nawet więcej klarownych i w światło bramki zawodników "Żółtej łodzi podwodnej", ale 100% akcji, ładnych zagrań i to do czego przyzwyczaił nas Real nie wiedzieliśmy w ogóle. Dużo walki, faulów i stałych fragmentów gry. Miejmy nadzieję na więcej emocji w drugiej odsłonie spotkania, na która już teraz serdecznie zapraszam. Zapraszam również na forum i komentowanie poczynań zawodników na El Madrigal!

• Koniec pierwszej połowy!

• Kontrowersyjna sytuacja, Pepe nie faulował, a jednak obejrzał żółty kartonik

• Minutę dolicza sędzia Romero

• Faul Ronaldo na Zapacie w polu karnym gospodarzy

• Callejon bardzo niecelnie i wysoko nad poprzeczką Villarreal

• Benzema!! Z lewej strony, ale tylko w boczną siatkę!

• Mnóstwo rzutów wolnych i przerw w grze. Ulubieńcy publiczności często słyszą brawa za naprawdę bardzo dobrą grę przeciwko silnemu rywalowi

• Faul na połowie gospodarzy

• Słabo wykonany stały fragment gry przez "Żółte łodzie podwodne" i futbolówka mija słupek golkipera gości

• Kolejna kartka dla gracza gości, a ukarany Xabi Alonso

• Z rzutu wolnego Benzema wprost na głowę Pepe, ale ten po raz kolejny w środek bramki i broni Lopez!

• Szykuje się wymuszona zmiana w Realu

• Senna! Obok bramki Casillasa!!! Fatalna postawa obrońców gości! Nikt nie przeciął wspaniałego podania do Senny i ten uderzył piłkę tuż zza pola karnego i minimalnie się myli!

• W odpowiedzi ekipa z Santiago Bernabeu, ale Marcelo uderzył nad bramką Lopeza

• Cani!! Świetny strzał i mogło być prowadzenie Villarreal, ale minimalnie przestrzelił obok prawego słupka Casillasa!

• Po rzucie wolnym dla "Królewskich" blisko pola karnego gospodarzy nad poprzeczką piłkę uderza Sergio Ramos

• Nie było spalonego i Casillas pewnie interweniuje we własnym polu karnym!

• Rozpoczęli gospodarze!

• Piłkarze już na murawie i za moment zaczynamy spotkanie!

• Dziś w ekipie "Królewskich"nie wystąpią Ricardo Carvalho, Angel di Maria oraz Raul Albiol. Wszyscy zawodnicy są kontuzjowani.

• Real oprócz ostatniego remisu z Malagą zanotował niezłe występy w tym miesiącu. Na pięć spotkań w trzech odnieśli zwycięstwo, a dwa zremisowali. Natomiast fatalna passa "El Submarino Amarillo" trwa, co pokazują ostatnie wyniki: pięć porażek i jeden remis nie zachwycają. Los Blancos po wczorajszej wygranej Dumy Katalonii z Granadą 5:3 będą chcieli utrzymać bezpieczną przewagę ośmiu oczek pokonując słaby Villareal.

• Przed ekipą "Żółtej łodzi podwodnej" bardzo trudne zadanie. I choć Real stracił ostatnio punkty z Malagą, to dalej zdecydowanie prowadzi w rozgrywkach. Podopieczni Jose Mourinho zachowują bezpieczny dystans do drugiej w tabeli FC Barcelony ośmiu punktów. Dodatkowo Villarreal będzie rozgrywał to spotkanie pod wodzą trzeciego już w tym sezonie szkoleniowca- Miguela Angela Lotiny. Trener ten doprowadził już w poprzednim sezonie do spadku Deportivo La Coruna. Włodarze klubu zdecydowali się jednak na pomoc Baska w związku ze słabymi wynikami drużyny, która zajmuje obecnie 17., spadkową pozycję w Primera Divison

• Dobry wieczór Państwu! Dziś w ramach 29. kolejki hiszpańskiej Primera Division na El Madrigal Villarreal CF będzie podejmował lidera hiszpańskiej ekstraklasy- Real Madryt. Na śledzenie relacji LIVE zaprasza Tomasz Kozimala.