Villarreal CF

2

Sevilla FC

1

• Sędzia kończy ten, ogólnie rzecz biorąc, nudny mecz. W pierwszej połowie nie działo się absolutnie nic, w drugiej nieco się wszystko ruszyło, ale bez szału. Villarreal raczej zasłużenie wygrał ten mecz. To tyle, Adam Wielgosiński, dobrego wieczoru.

• Kartka dla Ruiza za przepychanki w polu karnym.

• Areola ratuje Villarreal!!!

• Doliczony czas gry to napór Villarrealu. Ciężko będzie gościom o dobry wynik.

• Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Sevilla jeszcze próbuje rzucić się do ataku, by wyrwać jedno oczko.

• Długa piłka do Soldado, ale Hiszpan na spalonym.

• Konplianka z kartką. Fatalny mecz Ukraińca mimo asysty przy trafieniu Llorente.

• Daniele Bonera zmienia kontuzjowanego Erica Bailly'ego. Stoper gospodarzy opuścił boisko na noszach.

• Jaume Costa z kartką.

• Kapitalne uderzenie Denisa Suareza! Sergio Rico ratuje poprzeczka!

• Rajd lewą stroną, wrzutka i wysoki Llorente głową zdobywa bramkę.

• Bramka Llorente!!! Gol kontaktowy! 2-1!

• Kevin Gameiro opatrywany poza boiskiem. Chyba jest to kontuzja natury mięśniowej, a Sevilla wykorzystała już wszystkie zmiany.

• Matias Nahuel zmienia Cedrica Bakambu.

• Grzegorz Krychowiak miał świetnie podaną piłkę, ale posłał ją ponad poprzeczką.

• Próba prostopadłego podania Krychowiaka do Llorente, ale w porę z bramki wychodzi Areola.

• Fernando Llorente zmienia Iborrę.

• Ten gol nie spowolnił Villarrealu. Żółta Łódź dalej w natarciu.

• Steven N'Zonzi wchodzi za Coke.

• Tomas Pina zmienia Manu Triguerosa.

• Mariano Ferreira wchodzi za Michaela Krohn-Dehliego.

• Kartka dla Adila Ramiego.

• Gaspar szedł prawą stroną, dośrodkował, piłka minęła pole karne, akcję zamykał Suarez, który wypatrzył Bakambu.

• Cedric Bakambu!!! 2-0 dla Villarrealu!!!

• Szykuje się podwójna zmiana w Sevilli. Zobaczymy, kto za kogo wejdzie. Jak na razie Villarreal w ataku.

• Wejście lewą stroną Bruno, dośrodkowuje mocno po ziemi, Rico z problemami wyłapuje piłkę.

• Kapitalny rajd Jaume Costy zatrzymany przez wejście Coke. Wydaje się, że Hiszpan faulował przy tym odbiorze, ale według arbitra wszystko w granicach przepisów.

• Trigueros rozrzuca piłkę na prawą stronę do dos Santosa, ten wrzuca, ale Rico dobrze wyłapuje centrę na przedpolu.

• Niesamowicie ostry mecz nam się zrobił. Sporo fauli, mało płynnej gry.

• Soldado, tak samo jak Bailly, nie zagra za tydzień w meczu z Barceloną.

• Żółta kartka dla Roberto Soldado.

• Znakomity odbiór Grzegorza Krychowiaka, który zatrzymał wbieagjącego w pole karne dos Santosa.

• Od pierwszych minut Sevilla w natarciu. W końcu.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Arbiter kończy pierwszą połowę meczu. Wieje nudą na kilometr, Villarreal dobrze się broni, a Sevilla nie jest w stanie się przebić przez ten mur. Wracamy za kwadrans.

• Przerzut Coke poza boisko. Totalne dno gra dziś Sevilla.

• Jewhen Konoplianka stara się przejść Mario Gaspara, lecz po raz kolejny górą obrońca gospodarzy. Bardzo słaby występ jak na razie Ukraińca.

• Wrzutka Coke w pole karne, jednak akcja przerwana po faulu w ataku Kevina Gameiro.

• Obrońcę Sevilli zaatakował Jonathan dos Santos, pivot Villarrealu.

• Przerwa w grze, Tremoulinas zwija się z bólu na murawie.

• Sevilla notuje kolejną stratę. Kołodziejczak próbował posłać ofensywną piłkę z pominięciem linii pomocy. Nie udało się.

• Cedric Bakambu sfaulował Coke i otrzymało za to należytą nagrodę.

• Fatalnie wygląda Sevilla w ofensywie. Drużyna Unaia Emery'ego nie jest w stanie przebić się przez żółty mur, jaki ustawił Marcelino.

• Vicente Iborra z kartką.

• Sevilla nie jest w stanie nic zdziałać w ataku. Dobrze ustawiają się gracze Villarrealu. Andaluzyjczycy nie mogą wejść z piłką na połowę rywala.

• Zamieszanie w polu karnym, piłka mota się graczom Sevilli między nogami, Gaspar dziubnął futbolówkę w stronę bramki i strzelił gola.

• Mario Gaspar!!! 1-0 dla Villarrealu!!!

• Kolejny, już piąty rzut rożny dla ekipy Marcelino.

• Jonathan dos Santos wstrzeliwuje piłkę pod bramkę Rico, defensywa Sevilli wybija piłkę poza boisko.

• Centra Suareza, głową odbił piłkę Mario Gaspar, futbolówka trafia w boczną siatkę.

• Kevin Gameiro pada w polu karnym rywala, ale arbiter nie odgwizduje 'jedenastki".

• Arbiter bardzo często używa gwizdka, czym nieco psuje to widowisko. Zauważmy, że jest to debiut w La Lidze Camposa Salinasa.

• Sevilla w natarciu, ale te akcje kończą się niecelnymi dośrodkowaniami.

• Ostre wejście Grześka Krychowiaka, obyło się bez kartonika.

• Eric Bailly z powodu kartek nie zagra z FC Barceloną w następnej kolejce.

• Pierwsza kartka dla Erica Baillyego za faul na Gameiro. Wydaje się, że nieco przesadzona.

• Sevilla uspokoiła grę. Rami z Kołodziejczakiem rozpoczynają akcję od linii obronnej.

• Ofensywne wejście Mario Gaspara na prawej flance, dośrodkowanie bardzo niecelne.

• Rajd Vitolo zakończony interwencją Victora Ruiza.

• Bardzo aktywny od początku Jaume Costa, lewy obrońca Villarrealu. Często wyrywa się pod pole karne Sevilli.

• Piłkę głową zgrywa Trigueros, w pole karnym jest stoper Żółtej Łodzi Podwodnej, Eric Bailly, który posyła piłkę wysoko w trybuny.

• Kapitalny wolej Bruno Soriano, broni Sergio Rico!

• Denis Suarez wywalczył pierwszy rzut rożny dla Villarrealu.

• Zaczynamy!!!

• Ławka rezerwowych Villarrealu: Nahuel, Pina, Samuel, Castillejo, Rukavina, Bonera, Barbosa. Ławka rezerwowych Sevilli: Soria, Reyes, N'Zonzi, Andreoli, Escudero, Llorente, Ferreira.

• Piłkarze Sevilli około godziny 17 zameldowali się na El Madrigal.

• Ostatnie pięć starć między tymi ekipami to aż 4 zwycięstwa Sevilli i jeden remis. W golach 9-3 dla Andaluzyjczyków.

• W zgoła innej sytuacji jest Sevilla. Po nie najlepszym początku ligi ekipa Unaia Emery'ego w końcu weszła na właściwe tory. W ostatnich czterech meczach wygrali trzykrotnie i raz zremisowali. Ostatnią porażkę zanotowali ponad miesiąc temu w starciu z Las Palmas.

• Gospodarze dzisiejszego meczu nie są w najlepszej formie. W ostatnich trzech meczach zdobyli zaledwie jeden punkt. Po porażce z ostatnim w tabeli Levantei przegranej ze znakomitą Celtą Vigo drużyna Marcelinozremisowała tydzień temu z beniaminkiem ligi, Las Palmas.

• Rozpoczynamy relację z najciekawszego spotkania tej kolejki gier w La Lidze. Za pół godziny Villarreal podejmie na El Madrigal Sevillę.