Górnik Łęczna

1

• Koniec meczu!

• Bardzo groźna sytuacja gości. Strzał Szałachowskiego zablokowany, przejął piłkę Sołdecki i sam na sam nie pokonał Radlińskiego

• Goooool wyrównanie Warty! Trojanowski uderzył z kilkunastu metrów z prawej strony pola karnego i jest 1:1!

• Bardzo groźna kontra Bogdanki 4 a 2, ale goście zwolnili akcję. Dośrodkował z lewej strony Oziemczuk, a strzelał Nikitović głową, ale ponad poprzeczką.

• Zmiana w zespole gości. Wchodzi na boisko Wiązowski, który zmienia Zubera.

• Rzut wolny wykonywał Kołodziejski, ale po wrzutce piłka wybita na rożny. Na krótki słupek wrzucał Magdziarz, tam głową strzelał Jurga, ale lekko i obok bramki.

• Za Pesira wszedł Oziemczuk

• Wrzutka Magdziarza z rzutu rożnego. Bartkowiak świetnie znalazł się w polu karnym i uderzył głową kozłem, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

• Szałachowski wniósł dużo ożywienia do gry Bogdanki. Wyraźnie szarpie do przodu i stara się napędzać ataki gości.

• Szałachowski prostopadle zagrywał do Nowaka, ale ten był na spalonym.

• Po rzucie rożnym Nowak rozegrał piłkę z Szałachowskim, zagrał po ziemi, ale znowu futbolówkę wybili obrońcy.

• Groźna sytuacja Bogdanki. Po kontrze 3 na 2 Zuber wszedł w pole karne, mógł uderzać, ale zdecydował się odegrać do Szałachowskiego, a Wichtowski zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Sebastian Szałachowski zmienia Renusza, pierwsza zmiana w zespole gości.

• Czoska wchodzi za Jakóbowskiego.

• Strzał Renusza, który zszedł z lewej strony do środka i uderzył lewą nogą z dystansu. Radliński z problemami odbił piłkę siebie.

• Żółta kartka dla Wichowskiego. Mecz cały czas jest dosyć ostry.

• Silnie uderzył Giel z dystansu, ale trafił wprost w ręce bramkarza.

• Warta wyraźnie się rozochociła. Szczególne aktywny w ataku jest Magdziarz. Może coś z tego będzie.

• Atak Łęcznej lewą stroną, ale wrzuconą w pole karne przez Renusza piłkę wyłapał Radliński.

• Magdziarz popędził prawą stroną przez pół boisku, ale dośrodkował niecelnie. Po chwili znowu dośrodkował w pole karne, gdzie Trojanowski szczupakiem uderzył minimalnie nad bramką.

• Zmiana w Warcie. Jurga za Wilczyńskiego.

• Bartoszak, który wszedł na boisko po przerwie, by wzmocnić ofensywę Warty, na razie jest zupełnie niewidoczny.

• Akcja lewą strony Bogdanki, Renusz zagrał w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy

• Piękny strzał Trojanowskiego z prawej strony z około 16 metrów. Opadającą piłkę do boku sparował Socha i obrońcy wybili piłkę

• Faul na Trojanowskim. Z rzutu wolnego Magdziarz wrzucał piłkę, ale spokojnie złapał Socha.

• Od początku w ataku goście. Po rzucie wolnym strzał Kalkowskiego obił tylko obrońców.

• Od środka rozpoczęli goście.

• Piłkarze są już na boisku, za moment początek drugiej połowy.

• Zmiana w zespole Warty. Bartoszak wchodzi za Gajdę.

• Po rzucie wolnym Radliński wybija piłkę i sędzia kończy pierwszą połowę.

• Żółta kartka dla Trojanowskiego za faul na Zuberze.

• W pole karne przedarł się Zuber, próbował lobować, ale piłka wylądowała na górnej siatce.

• Cztery minuty doliczone.

• Żółta kartka dla Magdziarza za dyskusję

• Dośrodkowanie Trojanowskiego w pole karne z rzutu wolnego, ale wybili piłkę obrońcy.

• Na boisku leży Magdziarz. Potrzebna pomoc medyczna.

• Bogdanka cały czas atakuje.

• Zuber poszedł prawym skrzydłem, wrzucił piłkę na 11 metr. Przyjął ją Sołdecki, ale uderzył prawą nogą obok bramki.

• Sołdecki zagrał prostopadle do Renusza, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, podciął piłkę, ale trafił pół metra obok bramki.

• Długa piłka za obrońców. Nie trafił w nią Wichtowski, przejął Pesir, przerzucił ją nad bramkarze, ale trafił w poprzeczkę.

• Sołdecki ładnie zagrał piętą między obrońców. Tam znalazł się Renusz, ale z lewej nogi strzelił w bramkarza!

• W ataku jest Bogdanka. Bramka wyraźnie dodała im skrzydeł. Teraz wykonywała rzut rożny. Po wrzutce Nikitovicia, ale obrońcy wybili piłkę. Ponowną wrzutkę w pole karne wyłapał Radliński.

• Goooool! Kombinacyjna akcja przed polem karnym. Piłka wystawiona do Sołdeckiego, który uderzył wewnętrzną częścią buta. Po rykoszecie piłka zmyliła Radlińskiego, który stał jak wryty i musi wyciągać piłkę z bramki.

• Nie trafił w piłkę Wichtowski, przejął ją Nowak i uderzył sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• Bramkarz Bogdanki ucierpiał w tej akcji i był kilka minut opatrywany, ale gra już wznowiona.

• Bardzo groźna sytuacja Warty. Kalkowski źle wyprowadzał piłkę, przejął ją Magdziarz, zagrał do Giela prostopadle. Bramkarz rzucił się pod nogi i odbił piłkę, a dobitkę Trojanowskiego wybił Kalkowski, naprawiając swój początkowy błąd.

• Faul 20-kilka metrów od bramki po faulu Kalkowskiego na Magdziarzu. Uderzał Trojanowski nad poprzeczką.

• Rzut wolny z prawej strony dla Bogdanki, po dośrodkowaniu główkował Midzierski, ale trafił w obrońcę.

• Prawą stroną ładnie przedarł się Jakubowski, ale wchodzącego Magdziarza uprzedził obrońca.

• Warta stara się grać głównie po ziemi, z kolei goście zagrywają długie piłki. Obie taktyki nie przynoszą jak na razie zbyt dobrego efektu.

• Zółta kartka dla Kalkowskiego za faul na Jakóbowskim. Wszedł ostro wślizgiem, kartka zasłużona.

• Warta zanotowała kilka fauli w środku pola, gra dosyć wysoko. Obrona Łęcznej na razie sobie z tym jednak radzi.

• Niebezpieczne zagranie Wichtowskiego do bramkarza, niewiele brakowało żeby piłkę przejął Pesir, ale w ostatniej chwili Radliński wykopał piłkę na aut.

• Na razie gra toczy się głównie w środku pola. Oba zespoły nie rzuciły się do szaleńczych ataków i spodziewamy się, że w takim powolnym tempie będzie się toczył ten mecz. Może się pozytywnie rozczarujemy i gra nabierze rumieńców?

• Od środka rozpoczęli gospodarze. Warta w zielonych koszulkach, Bogdanka na czarno.

• Początek spotkania.

• Ławka rezerwowych GKS Bogdanka: Wiązowski, Tymosiak, Oziemczuk, Paluch, Prusak, Szałachowski, Ricardo

• Ławka rezerwowych Warty: Bartoszak, Czoska, Jurga, Kanarek, Lis i Nowosielski

• Piłkarze prowadzą już rozgrzewkę, niedługo zejdą do szatni, by przygotować się do wyjścia na mecz.

• Pogoda jest słoneczna, ogólnie jest bardzo ładnie. Mimo to ludzi na stadionie niezbut wielu, jak to w środowe popołudnie. Doliczyć się można na razie około 300 osób.

• Pewne jest, że w dzisiejszym meczu nie zobaczymy Chińczyka Yu Fei, który już pożegnał się z Wartą.

• Trzy punkty zdobyli w dotychczasowych sześciu wiosennych spotkaniach piłkarze Warty. A to tylko dlatego, że z rozgrywek pierwszoligowych wycofał się Łódzki Klub Sportowy. Na boisku „Zieloni” przegrali wszystkie pięć spotkań.

• Witamy w relacji z "Ogródka", gdzie Warta podejmie GKS Bogdankę. Dla Zielonych będzie to szansa na pierwsze punkty wywalczone wiosną na boisku. Łęcznianie nie muszą się martwić o ligowy byt, dlatego do meczu z Wartą podchodzą na spokojnie. Gospodarze powoli zbliżają się natomiast do strefy spadkowej i każde punkty są dla nich na wagę złota.