Warta Poznań

1

Kolejarz Stróże

3

• Jeszcze rzut rożny dla Kolejarza a po nim koniec meczu. Kolejarz utrzymał się w 1 lidze!

• Żółta kartka dla Iwanickiego za faul.

• Mocny strzał Scherfena wprost w bramkarza.

• Doliczone trzy minuty.

• Kominiak za Gryźlaka.

• Strzelec dwóch bramek dla Kolejarza, Mariusz Mężyk zmieniony przez Jarosiewicza.

• Powinno być 2:3. Reiss dośrodkowywał z rożnego, Zakrzewski głową uderzył w poprzeczkę, później dobijał nogą kompletnie niecelnie.

• Reiss strzela koło lewego słupka. Honorowa bramka.

• Rzut karny dla Warty po faulu na Zakrzewskim.

• Kibice opuszczają stadion, mają dość marnego widowiska. Warta w słabym stylu żegna się z fanami w tym sezonie. Za oglądanie takiej gry w przyszłym sezonie kibice mogą nie chcieć płacić.

• Próbowała zaatakować Warta ale po kolejnym złym podaniu przechwycił Staniek.

• Niecelny strzał Otuszewskiego sprzed pola karnego.

• Gajtkowski ładnie do Zakrzewkiego, jednak ten źle przyjął piłkę na linii pola karnego.

• Żółta kartka dla Gajtkowskiego za wybicie piłki po gwizdku.

• Strzał Jasińskiego z 30 metrów, ale niecelny.

• Zmiana w Warcie. Zszedł Kosznik, w jego miejsce Miklosik.

• Mężyk jak w masło wszedł w pole karne i przy biernej postawie obrony zdobył bramkę na 3:0. Kolejarz prawie utrzymany!

• Żółta kartka dla Jasińskiego za faul.

• Dośrodkowywał Gryźlak, a głową strzelał Ciećko, jednak Radliński złapał piłkę.

• Scherfen na prawą stroną do Magdziarza, ten wrzuca w pole karne, ale to dośrodkowanie było jak gra Warty w tym meczu - słabe.

• Jasiński leżał na boisku. Jest opatrywany z boku boiska, ale już wraca do gry.

• Zmiania w Kolejarzu. Za Zawiślana wszedł Ciećko.

• Senne spotkanie przy Bułgarskiej. Warcie dziś nie chce się wyraźnie o nic grać. A Kolejarz robi swoje, teraz zadowolony z wyniku zwolnił grę. Inne spotkania też układają się nieźle dla podopiecznych Janusza Kubota.

• Zmiana w Warcie. Za Wojciechowskiego wszedł Ciarkowski.

• Szarżował po lewej stronie boiska Zawiślan, jednak piłkę wybił mu spod nóg jeden z obrońców.

• Strzał Cichego z rzutu wolnego z 35 metrów na rzut rożny odbija Radliński.

• Drugą połowę od środka rozpoczęła Warta.

• Koniec pierwszej połowy. Warta gra na razie bardzo słabo, a Kolejarz zasłużenie prowadzi.

• Minuta doliczona.

• 2:0 dla Kolejarza. Z lewej strony boiska uderzył Mężyk. Piłka poszła w krótki róg bramki, Radliński już miał ją w rękach, jednak puścił ją pod nogami. Bardzo słaby mecz bramkarza Warty.

• Reiss strzelał głową po dośrodkowaniu Kosznika. Tuż nad bramką.

• Zawiślan zagrywa z lewej strony do Basty, ale powstrzymują go obrońcy Warty.

• Szarżę Iwanickiego w polu karnym Kolejarza powstrzymuje Staniek.

• Kosznik zagrał do Reissa, ten odegrał na linii pola karnego do Gajtkowskiego, który strzelił za słabo i złapał Zarychta.

• Gajtkowski wypuścił Kosznika lewą stroną, jednak ten na spalonym.

• Trener Baniak niezadowolony z obrotu spraw decyduje się na szybką zmianę. Otuszewski za Kieruzela.

• Powinno być 2:0. Madejski dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, do piłki doszedł Stefanik i uderzył tuż nad poprzeczką. Źle zachował się w tej sytuacji Radliński.

• Z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Reiss, ale bramkarz pewnie łapie.

• Kolejarz zasłużył na tę bramkę! Wyraźna przewaga gości w ostatnich minutach.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Madejskiego na bramkę ładnym strzałem głową zamienił Staniek. Bardzo ładna bramka w okienko. Radliński nie dał rady mimo interwencji.

• Strzał Walęciaka z około 30 metrów obok bramki. W ostatnim czasie Kolejarz przeważa. Widać, że walczy o życie.

• Z prawej strony dośrodkowywał Iwanicki, jednak Niane przeciął dobre podanie. Reiss znalazłby się w dobrej sytuacji.

• Faul taktyczny Walęciaka na Reisie i żółta kartka.

• Brzydki faul Kieruzela na Walęciaku, jednak bez kartki. Z rzutu wolnego dośrodkował Madejski, ale Radliński piąstkuje.

• Sprytny strzał Madejskiego, który próbował lobować wychodzącego Radlińskiego, jednak zrobił to zbyt mocno i piłka minęła bramkę.

• Dośrodkowanie Walęciaka z lewej strony, Zawiślan zgrał do Gryźlaka, a ten strzela, jednak Radliński instynktownie obronił.

• Rzut rożny dla Warty po akcji Gajtkowskiego. Po dośrodkowaniu Magdziarza główkował Gajtkowski, ale bramkarz złapał piłkę.

• Dobre zagranie z lewej strony Walenciaka do Mężyka, ten podszedł pod pole karne, ale nie poradził sobie z obrońcami.

• Dogranie Reisa do Zakrzewskiego, ale ten dobrze powstrzymany przez Walenciaka.

• Dogranie ze środka pola do Basty, ale dobrze wychodzi Radliński i przecina podanie.

• Mężyk zszedł do środka, ale z 20 metrów strzelił prosto w Radlińskiego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Radliński minął się z piłką, ale akcji nie dał rady zamknąć Niane.

• Warta rozgrywała piłkę pod polem karnym, skończyło się to dośrodkowaniem Magdziarza z prawej strony, główkował Zakrzewski, ale wprost w Zarychtę.

• Strzał Zawiślana z około 30 metrów bardzo niecelny.

• Podanie ze środka pola do Zakrzewskiego przechwycone przez obrońców.

• Od początku spotkania stadion żyje. Małe grupki kibiców na zmianę prowadzą doping.