Warta Poznań 6 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

6

3 1 połowa

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

1

• Koniec meczu! Pogrom na Bułgarskiej. Warta wygrywa z KSZO aż 6:1, choć mecz zaczął się od gola dla gości.

• Pavlović zmienia Damiana Nawrocika.

• Samba Ba próbował z dużej odległości, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Tempo meczu troszkę siadło. Przy takim wyniku trudno się temu dziwić.

• Białożyt zmienia Reissa.

• Z boisk schodzi jeden z bohaterów Warty - Artur Marciniak. W jego miejsce Marcin Wojciechowski

• Vahan Gevorgyan od razu po wejściu na boisko starał się zaskoczyć Bledzewskiego, ale uderzenie z rzutu wolnego obronił bramkarz Warty.

• Gevorgyan zmienia Bzdęgę.

• Drugi gol Krzysztofa Gajtkowskiego! Gajtek zwiódł w polu karnym kilku obrońców i trafił precyzyjnie. Jest 6:1. Pogrom!

• Iwanicki za Ciarkowskiego.

• Skórnicki zmienia Mąkę.

• Dobra interwencja Samba By, który zażegnał kolejne niebezpieczeństwo pod bramką KSZO.

• 15 tysięcy fanów nie może żałować przyjścia na ten mecz. Na trybunach - meksykańska fala.

• Po dośrodkowaniu Reissa, w polu karnym KSZO nie znalazł się odważny do wybicia piłki. Skończyło się zatem piątym golem dla Warty!

• Piotr Kieruzel strzela piątą bramkę dla Zielonych!

• Festiwal strzelecki sprzed przerwy jeszcze się nie skończył. Drugą piękną bramkę zdobył Artur Marciniak, strzelając mocno zza pola karnego. Warta prowadzi 4:1.

• Artur Marciniak strzela czwartą bramkę dla Warty!

• Zaczynamy drugą połowę meczu w Poznaniu.

• Koniec pierwszej połowy. Warta zrobiła swoje w ostatnich sześciu minutach. Piłkarze gości muszą być zszokowani takim obrotem sprawy, bo prowadzili 1:0.

• Gajtkowski! Ale finisz Warty

• piękny kontratak Warty. Prostopadłe podanie do Marciniaka, a ten technicznym lobem w efektowny sposób pokonał Tomasza Dymanowskiego.

• Artur Marciniak! Warta jest już na prowadzeniu

• Reiss dośrodkowywał w pole karne KSZO. Piłka jeszcze się od kogoś odbiła i wpadła do siatki.

• Nikola Kolarov

• Dobrze rozegrali wrzut z autu gości. po dośrodkowaniu Nawrocika, Bledzewskiego strzałem głową pokonał niewysoki przecież Wolański.

• Janusz Wolański! 1:0 dla KSZO

• Z ostrego kąta strzelał z pola karnego Reiss, ale to nie mogło zaskoczyć Dymanowskiego. Mimo wszystko brawa dla Zielonych za tą akcję.

• Mocna bomba Samba Ba z rzutu wolnego. Miał kłopoty Bledzewski.

• Znów strzela "Gajtek" ale nie może dziś wstrzelić się w światło bramki.

• Aktywny Mąka uderzał na bramkę Warty z lewej strony.

• Efektowny strzał Gajtkowskiego sprzed pola karnego niecelny.

• Teraz Andrzej Bledzewski ratuje Warciarzy, po dobrej akcji i dośrodkowaniu w jego pole karne. Gdyby nie interwencja bramkarza, Kanarski pewnie strzeliłby pierwszego gola.

• Niecelny strzał z dystansu Mateusza Mąki. Goście zaczynają coraz częściej grać w piłkę.

• Gospodarze zmarnowali rzut rożny. Kiepsko dogrywał piłkę Piotr Reiss.

• Odpowiedź gości, niezła akcja, ale strzał Kanarskiego niecelny.

• Podbramkową akcję znów wyjaśnił Tomasz Dymanowski, który złapał piłkę. Warta w ataku, ale na razie nie potrafi oddać groźnego strzału na bramkę KSZO.

• Pierwszy celny strzał w tym meczu - autorem Krzysztof Gajtkowski.

• Pierwsza akcja duetu Zakrzewski - Reiss. Ten ostatni zepsuł jednak akcję.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już składy obu drużyn. Początek spotkania za około 5 minut.

• Nie ma już dziś darmowych kiełbasek i szalików na mecz, ale mimo to tłumy fanów przyciągnął mecz Warty.