Warta Poznań

2

MKS Kluczbork

1

• Koniec meczu. Warta nadal najlepszą drużyną wiosny, sytuacja MKS natomiast mocno się skomplikowała.

• Cztery minuty doliczone.

• Warta strzela gola rzutem na taśmę! Paweł Iwanicki zdobywa bramkę na 2:1. Doskonała zmiana.

• Dwa rzuty rożne dla MKS, który próbuje odwrócić losy meczu, nie przyniosły efektu.

• Ostatnia zmiana w MKS. Kazimierowicz za Nitkiewicza.

• Warta idzie za ciosem. Strzał Iwanickiego jednak bardzo niecelny!

• Jest wyrównanie! Reiss posyła piłkę pod nogami Stodoły!

• Kolejna dobra okazja Warty. Stodoła jednak na posterunku. Dobitka Reissa niecelna.

• Magdziarz ukarany kartką za faul niedługo po wejściu na boisko.

• Warta desperacko dąży do wyrównania. Kilka strzałów na bramkę MKS nie znalazło drogi do celu, na koniec Scherfen trafił w słupek!

• Ostatnia zmiana w Warcie. Magdziarz za Zakrzewskiego.

• Zakrzewski oddał strzał głową, ale zbyt lekki by mógł zagrozić Stodole.

• Rzut wolny dla Warty z 35 metrów. Wrzutka w pole karne, jednak za mocna i bez zagrożenia pod bramką gości.

• Warta atakuje. Dwa rzuty rożne nie przyniosły jednak efektu.

• Druga zmiana w MKS. Góral w miejsce Hobera

• Zmiana także w zespole gości. Kaczmarek za Ulatowskiego.

• Warta stanęła. Bogusław Baniak próbuje reagować na sytuację na boisku przeprowadzając kolejne zmiany. Z boiska zszedł Marciniak, w jego miejsce Wojciechowski.

• Niziołek stanął przed kolejną dogodną sytuacją, ale uderzył niecelnie.

• Uskrzydleni bramką piłkarze MKS dominują na boisko. Warta musi się otrząsnąć.

• Natychmiastowa zmiana w Warcie. Za Białożyta Iwanicki.

• Duża zasługę przy bramce ma Tuszyński, który wypracował świetną sytuację dla Niziołka. Nic nie zapowiadało tego gola. Dzisiejsze mecze pokazują jednak, że zespoły walczące o utrzymanie włączyły piąty bieg.

• I jest bramka dla MKS! Niziołek wyprowadza gości na prowadzenie.

• Ucierpiał w starciu Ngamayama i konieczna był interwencja masażystów.

• Warta atakuje coraz śmielej. MKS zepchnięty do obrony. Piłkarze z Kluczborka muszą walczyć o punkty bo w pozostałych trwających meczach rywale w walce o utrzymanie prowadzą.

• Kolejna szansa gospodarzy, jednak tym razem Gajtkowski nie był w stanie oddać celnego strzału. Piłka odbiła mu się od nogi.

• Od razu akcja Warty. Ngamayama jednak trafia w Stodołę. Uderzył niedokładnie, ale nie miał dogodnej pozycji.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Na razie mecz jest bezbarwny. Warta rozgrywa piłkę na własnej połowie, co powoduje gwizdy kibiców.

• Atak MKS zakończył się bardzo niecelnym strzałem Hobera.

• Rozkręciło się spotkanie. Trwa wymiana ciosów.

• W dobrej sytuacji Nitkiewicz przestrzelił o dwa metry.

• Zakrzewski zbyt długo dryblował w polu karny, jednak stracił piłkę.

• Żółtą kartką upomniany Scherfen.

• Żółta kartka dla Ulatowskiego za faul.

• Po kolejnym rzucie rożnym niecelnie strzelał Białożyt.

• Dośrodkowywał Reiss, piłka spadła pod nogi Zakrzewskiego, ale jego strzał został zablokowany.

• Rzut rożny dla Warty.

• Jasiński brutalnie faulowany przez Ulatwoskiego. Nie ma jednak kartki.

• Gajtkowski główkował dwa metry od bramki.

• Rzut rożny dla Kluczborka, jednak bez efektu.

• Poza boiskiem opatrywany był Jasiński, jednak już wrócił do gry.

• Sytuacji sam na sam z Radlińskim nie wykorzystał Tuszyński

• Było groźnie pod bramką Warty. Dośrodkowanie Tuszyńskiego w porę przeciął jednak Ngamayama.

• Groźnie zapowiadająca się akcja Warty zakończyła się zamieszaniem przed polem karnym.

• Gajtkowski popisał się niezłym dośrodkowaniem, jednak już zza linii końcowej.

• Groźną akcję MKS przerwał Marciniak. Został tylko upomniany.

• Warta od początku rzuciła się do ataku. Na razie wywalczyła jednak tylko rzut z autu.

• Początek pierwszej połowy.

• Warta jest najlepszym zespołem rundy wiosennej w pierwszej lidze. MKS natomiast w tej rundzie wyraźnie dołuje. W efekcie musi walczyć o ważne punkty w każdym spotkaniu, ponieważ dystans do zespołów strefy spadkowej jest w tej chwili niewielki.

• Witamy w relacji ze spotkania Warty Poznań z walczącym o utrzymanie MKS Kluczbork.