Mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE. Pożegnanie roku w...

Mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE. Pożegnanie roku w Grodzisku Wielkopolskim. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 13. kolejka
2020-12-12 15:00

Warta Poznań

1

Pogoń Szczecin

2

• Warta Poznań znakomicie rozpoczęła drugą połowę - błyskawicznie bramkę kontaktową zdobył Michał Jakóbowski. Później to goście znów dominowali. Do siatki trafił Alexander Gorgon, ale gol nie został uznany ze względu na spalonego. Ostatecznie Pogoni do samego końca udało się utrzymać prowadzenie 2:1. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, zapraszamy na kolejne relacje LIVE ze spotkań PKO Ekstraklasy!

• Koniec meczu! Pogoń Szczecin wygrywa z Wartą Poznań 2:1!

• Żółta kartka także dla Kacpra Smolińskiego.

• Dośrodkowanie Kiełba prosto w ręce Stipicy.

• Adrian Benedyczak z żółtą kartką za faul na Laskowskim. Będzie jeszcze okazja dla Warty - nawet Adrian Lis w polu karnym gości!

• Trzy minuty potrwa jeszcze to spotkanie.

• Jakub Kiełb ostro faulował Sebastiana Kowalczyka i zarobił żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w drużynie Warty. Kajetan Szmyt zastępuje Jakuba Kuzdrę.

• Dośrodkowanie w pole karne do Kuzimskiego, jego strzał bez problemów wyłapuje Stipica.

• Pogoń miała okazję na kontrę, ale Lis znakomicie wyszedł daleko od własnej bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Nie ma już także Kamila Drygasa. Wchodzi Tomas Podstawski.

• Ostatnie dwie zmiany w drużynie Pogoni. Schodzi Luka Zahović, zastępuje go Adrian Benedyczak.

• Warta w ataku. Uderzenie Janickiego zablokowane, później dośrodkowanie zawodnika gospodarzy było zdecydowanie za mocne.

• Zamieszanie w polu karnym Warty, z ostrego kąta uderzał Zahović, lecz czujny na linii był Lis.

• Akcja Smolińskiego lewą stroną. Kuzdra wybił piłkę na rzut rożny.

• Uderzenie Kowalczyka ze skraju pola karnego było bardzo niecelne. Piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Kucharczyka zablokowane. Będzie korner dla Pogoni.

• Druga zmiana w zespole Warty. Gracjan Jaroch zastępuje Michała Jakóbowskiego.

• Grzesik uderzał z trudnej pozycji, ale posłał piłkę obok bramki.

• Akcja Warty prawą stroną przyniosła gospodarzom rzut rożny. Wybijał piłkę Dąbrowski.

• Wydawało się, że pressing Pogoni będzie skuteczny, ale sędzia dopatrzył się faulu Dąbrowskiego.

• Pierwsza indywidualna akcja Kowalczyka. Skończyła się tylko autem dla Pogoni.

• Alexander Gorgon już poza boiskiem. Za niego Sebastian Kowalczyk.

• Alexander Gorgon faulował rywala w środku pola. Zarobił żółtą kartkę - czwartą w tym sezonie. Przez to nie zagra w środę w zaległym meczu z Lechem.

• Pierwsza zmiana w drużynie Warty. Poza boiskiem Mateusz Czyżycki, zastępuje go Robert Janicki.

• Indywidualna akcja Kiełba lewą stroną zakończona strzałem. Broni Stipica.

• Kucharczyk dośrodkował na głowę Gorgona, lecz ten główkował niecelnie.

• Dośrodkowanie Matyni z lewej strony, będzie rzut rożny dla Pogoni.

• Kończy grę na dzisiaj także Kacper Kozłowski. Wszedł Kacper Smoliński.

• Podwójna zmiana w zespole Pogoni. Schodzi Santeri Hostikka, zastępuje go Michał Kucharczyk.

• Uderzenie Hostikki zablokowane przez Kielibę.

• Groźna odpowiedź Warty! Jakóbowski ładnie zszedł z piłką do środka, lecz tym razem uderzył niecelnie.

• Drygasa zagrał do Zahovicia, ale napastnik Pogoni w dobrej sytuacji strzelił prosto w Lisa.

• Adrian Lis wyszedł teraz za pole karne i wybił piłkę głową.

• Niewiele brakowało, aby Drygas przejął podanie Kieliby. Przy piłce jednak Warta.

• Kontra Pogoni przerwana faulem przez Jakuba Kuzdrę. Żółta kartka dla piłkarza Warty.

• Nieuznany gol dla Pogoni! Dwójkowa akcja Gorgona i Zahovicia, ale ten drugi znajdował się na niewielkim spalonym!

• Niezła akcja Pogoni lewą stroną. Hostikka zagrał do Drygasa, ten dośrodkował do Kozłowskiego, a ostatni "Portowców" z bliska posłał piłkę obok słupka.

• Dobra interwencja Benedikta Zecha, który uprzedził Kuzimskiego.

• Warta wyraźnie na fali. Gospodarzy utrzymują się przy piłce.

• Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy! Po dośrodkowaniu Łukasza Trałki z rzutu rożnego Michał Jakóbowski był niepilnowany na trzecim metrze i z bliska wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOL DLA WARTY! MICHAŁ JAKÓBOWSKI!

• Znów gramy!

• Warta od razu ruszyła do ataku. Strzał Grzesika zablokowany, będzie jeszcze rzut rożny.

• Piłkarze obu drużyn wracają na boisko. Zaraz początek drugiej połowy.

• Dominacja Pogoni Szczecin w tym meczu nie podlega wątpliwości. "Portowcy" już w pierwszym kwadransie zdobyli dwa gole. Dwie asysty zaliczył Jakub Bartkowski, który najpierw obsłużył Alexandra Gorgona, a później zgrał piłkę do Luki Zahovicia. Warta w pierwszej połowie oddała zaledwie jeden strzał, i to niecelny. Czy gospodarze obudzą się po przerwie? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy! Pogoń Szczecin prowadzi z Wartą Poznań 2:0.

• Po dośrodkowaniu Matyni niecelnie główkował Gorgon.

• Jeden z zawodników Pogoni faulowany na wysokości pola karnego. Będzie jeszcze jedna okazja dla gości.

• Sprzed pola karnego uderzył Matynia. Został jednak zablokowany.

• Pogoń wciąż w ataku pozycyjnym. Bezradna jest w pierwszej połowie Warta.

• Hubert Matynia faulował Jakóbowskiego. Obrońca Pogoni z żółtą kartką.

• Akcja Gorgona lewą stroną przyniosła Pogoni rzut rożny.

• Niedokładne zagranie Dąbrowskiego. Piłka wyszła poza boisko.

• Prostopadła piłka do Drygasa na lewą stronę boiska, ale Kamil Drygas złapany na spalonym.

• Zbyt mocne podanie Kuzdry do Laskowskiego. Pogoń zacznie grę od autu.

• Niezłe dośrodkowanie Trałki z rzutu wolnego. Dobrze w polu karnym zachował się Kuzimski, który oddał strzał mimo obecności trzech obrońców. Piłka przeszła nad poprzeczką.

• Zagranie w pole karne do Zahovicia, ten niedokładnie odgrywał jednak do Kozłowskiego.

• Z lewej strony w pole karne Pogoni dośrodkował Łukasz Trałka. Goście łatwo sobie z tym jednak poradzili.

• Na spalonym złapany Hostikka.

• Bartosz Kieliba ostro potraktował Kamila Drygasa. Zasłużył na żółtą kartkę.

• Świetne prostopadłe podanie Kozłowskiego do Bartkowskiego. Ten wpadł w pole karne z prawej strony, ale tym razem dośrodkował niedokładnie.

• Pogoń w bardzo długim ataku pozycyjnym na połowie rywala.

• Kiełb uprzedził Kozłowskiego i wybił piłkę na aut.

• Odpowiada Warta, dośrodkowanie Jakuba Kuzdry z prawej strony, ale obrońcy wybijają piłkę na aut.

• Pogoń nie zamierza odpuszczać. Tym razem strzał leciał w środek bramki, Lus bez problemu złapał piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego, Jakub Bartkowski zgrał piłkę głową do Luki Zahovicia, a napastnik Pogoni podwyższył wynik. Idealny początek "Portowców"!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA POGONI! LUKA ZAHOVIĆ!

• Dośrodkowanie Zahovicia z prawej strony. Laskowski zablokował to dogranie, jest jeszcze rzut rożny.

• Kozłowski zagrał w pole karne do Zahovicia, ten natychmiast oddał strzał, ale został zablokowany.

• Znakomity początek Pogoni! Przerzut na prawą stronę do Jakuba Bartkowskiego, ten z pierwszej piłki dograł przed pole karne do Alexandra Gorgona, a ten natychmiast uderzył i dał Pogoni prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOL DLA POGONI! ALEXANDER GORGON!

• Dobry przerzut do Kiełba na lewą stronę boiska. Ten nie najlepiej przyjął sobie piłkę - odskoczyła mu futbolówka, co skończyło się stratą.

• Pogoń w ataku pozycyjnym. Rozgrywa jednak futbolówkę przede wszystkim na własnej połowie.

• Kiełb doskoczył w środku pola o Gorgona, ale faulował piłkarza Pogoni.

• Zbyt mocne zagranie Czyżyckiego na prawą stronę do Grzesika. Od bramki zacznie Stipica.

• Od środka rozpoczęła mecz Pogoń. Goście dziś na biało, Warta w zielonych strojach.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą właśnie na boisko. Zaraz zaczynamy!

• Ostatnio oba kluby mierzyły się przede wszystkim w spotkaniach towarzyskich. Ostatnie oficjalne starcia obu drużyn to sezon 2011/2012 i rozgrywki 1 Ligi. Wówczas oba mecze 2:1 wygrywali "Portowcy".

• Celem Pogoni na ten mecz jest z pewnością wygrana i zbliżenie się do ligowego podium. W poniedziałek podopieczni Kosty Runjaica wygrali 2:0 ze Stalą Mielec po bramkach Luki Zahovicia oraz Kamila Drygasa. Tym samym przerwali serię trzech ligowych meczów bez zwycięstwa. Czy dziś znów wygrają?

• Warta Poznań to drużyna, która spisuje się najlepiej spośród tegorocznych beniaminków. Podopieczni Piotra Tworka ostatnio przegrali 3:4 z Jagiellonią Białystok oraz 0:1 z Rakowem Częstochowa. Wcześniej pokonali jednak Wisłę Kraków i Stal Mielec.

• Tak wygląda pierwsza jedenastka oraz ławka rezerwowych Pogoni Szczecin:

• Oto wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych Warty Poznań:

• Zapraszamy na relację LIVE z pierwszego sobotniego meczu 13. kolejki PKO Ekstraklasy! Warta Poznań podejmie w nim Pogoń Szczecin. Początek spotkania już o godzinie 15:00. Bądźcie z nami!

Warta - Pogoń LIVE! Pożegnanie roku w Grodzisku Wielkopolskim

Warta - Pogoń LIVE! Pożegnanie roku w Grodzisku Wielkopolskim ©Grzegorz Dembinski

Mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą zaczniemy w Grodzisku Wielkopolskim. Beniaminek spróbuje zatrzymać "Portowców". Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE

Warta wypada najlepiej spośród beniaminków. Ostatnio jednak nie wiodlo się jej najlepiej. Po porażce z Rakowem Częstochowa (0:1) nastąpił hokejowy wynik z Jagiellonią Białystok (3:4). Trener Piotr Tworek zapewnia, że problem udało się skorygować podczas treningów.

Ten rok Warta może zwieńczyć w środku stawki, co byłoby niewątpliwym sukcesem - kto wie czy nie większym niż sam awans do ekstraklasy. Przypadki Stali Mielec czy Podbeskidzia Bielsko-Biała potwierdzają bowiem, że przewodzenie w 1 lidze to coś zupełnie inne wyzwanie niż walka jak równy z równym szczebel wyżej.

W sobotę Warta trafia na Pogoń opromenioną awansem w Pucharze Polski (mecz z Wisłą Płock) i łatwą wygraną ze Stalą Mielec (2:0). W końcu na listę strzelców wpisał się Luka Zahović.

Pogoń obecnie zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 19 punktów, podczas gdy Warta jest dwunasta z 13 punktami. Do końca roku Pogoń ma do rozegrania jeden mecz więcej - z Lechem Poznan.

Mecz Warta Poznań - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Komentuje duet Robert Skrzyński – Radosław Majdan. W internecie mecz w aplikacjach Player i Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00 - zapraszamy!