Warta Poznań

1

Pogoń Szczecin

2

• Koniec meczu! Pogoń wygrywa w Poznaniu 2:1. Za uwagę dziękują Wojciech Maćczak i Piotr Bąk.

• Bramka Sotirovicia dość kuriozalna. Wydawało się, że napastnik Pogoni jest na spalonym, ale sędzia puścił grę, a Serb pokonał Szamotulskiego lekkim strzałem między nogami.

• Maksymilian Rogalski wchodzi za Kolendowicza.

• Było blisko kolejnego gola dla gości, ale tym razem Sotirović nie trafił do bramki rywala.

• GOOOL DLA POGONI!!! VUK SOTIROVIĆ!!!

• Bardzo dobry przechwyt Kolendowicza rozpoczął akcję Pogoni, która jednak szybko straciła na impecie.

• Wichtowski leży na boisku, potrzebna będzie przerwa w grze.

• Chwilowa przerwa w grze na boisku leżał Sobieraj, ale już wszystko w porządku

• Gajtkowski w idealnej sytuacji za długo przekładał piłkę z nogi na nogę, w efekcie ją stracił. A miał przynajmniej dwie okazje, by pokonać Janukiewicza!

• Zmiana w Warcie Poznań: Goliński w miejsce Reissa.

• Dobre, soczyste uderzenie Bartosz Ławy mija bramkę Warty o 2 metry

• Niezły kontratak Pogoni przerwany przez niedokładne zagranie Sotirovicia do Ediego. Chwilę wcześniej przewinienie rywala sygnalizował Kolendowicz, ale arbiter uznał, że zawodnik Pogoni nie był faulowany.

• Wichtowski bardzo dobrze przeciął podanie Kolendowicza do Sotirovicia.

• Pogoń&Legia dziękujemy za miłe słowa i polecamy się na przyszłość :)

• Do wejścia na boisko szykuje się Michał Goliński.

• Niecelne uderzenie Piotra Reissa zza pola karnego

• Asystent sędziego głównego stwierdził, że na spalonym znajduje się Gajtkowski. To chyba nie była słuszna decyzja liniowego.

• Uderzenie głową Vuka Sotirovicia ląduje na siatce bramki Warty

• Ława przewracany w polu karnym przez Wichtowskiego, ale sędzia nie użył w tej sytuacji gwizdka.

• Sędziowie dzisiejszego spotkania rzeczywiście nie mają najlepszego dnia ale czy zasłużyli aż na takie słowa? Prosimy o troszkę więcej kultury w komentarzach

• W ostatnich minutach mecz stał się bardzo jednostajny. Jak na hit kolejki to na boisku jest dość nudno.

• Trener Araszkiewicz dyryguje z ławki swoją orkiestrą. Ale ta w drugiej połowie gra słabo

• Oczywiście żartowałem, wróćmy do relacji

• Kibice Warty śpiewają: Do nas Sasal do nas Sasal, hej hej!

• Szkoleniowiec gości rzeczywiście ma mały problem, bo wejścia z boiska na trybuny są pozamykane. Może jakoś uda mu się przedostać na miejsca dla kibiców.

• Pytanie gdzie jest teraz trener Sasal? Może poszedł szukać orła?

• W miejsce Djousse na boisku pojawia się Sotirović

• Ta decyzja rozwścieczyła trenera Sasala, którego sędzia odesłał na trybuny. Szkoleniowca uspokajał przygotowany do zmiany Vuk Sotirović.

• Boisko opuszcza Ujek, w jego miejsce wchodzi Gajtkowski. Trzeba przyznać, że dziś były zawodnik m. in. GKS-u Bełchatów i Polonii Bytom zaliczył przeciętny występ.

• Dla Przemysława Pietruszki za faul na Magdziarzu

• Ujek na spalonym po zagraniu Reissa.

• W zespole z Poznania na boisku pojawi się już za chwilę Krzysztof Gajtkowski w miejsce najprawdopodobniej Ujka

• Dośrodkowanie Reissa, piłka odbiła się od Nolla, przez co sprawiła ogromne problemy Janukiewiczowi. Bramkarz Pogoni zdołał odbić piłkę, na szczęście dla gości w polu karnym nie było nikogo, kto mógł dobić to uderzenie.

• Akahoshi w miejsce Frączczaka.

• Na boisku leży Djousse, potrzebna będzie pomoc masażysty.

• Ława zachowuje się fair-play i oddaje piłkę przeciwnikom

• Kapitalna akcja Pogoni, piłka krążyła jak po sznurku i tylko zawiódł Edi strzelając zza pola karnego obok bramki

• Jasiński przez chwilę opatrywany poza boiskiem, ale już wszystko w porządku i stoper Warty wrócił do gry.

• Na boisku leży Łukasz Jasiński czy będzie w tej sytuacji potrzebna zmiana?

• Dobra akcja Roberta Kolendowicza na lewym skrzydle zakończyła się jednak słabym, anemicznym strzałem byłego zawodnika Zagłębia Lubin

• Po dośrodkowaniu Reissa Radler wygrał pojedynek główkowy z Ujkiem i wybił piłkę na rzut rożny.

• Janukiewicz bardzo dobrym wyjściem uprzedza wychodzącego do piłki Ujka

• Ujek zbyt długo zwlekał z decyzją na linii pola karnego gości, aż w końcu stracił piłkę.

• Dośrodkowanie Kosznika spada na głowę Ujka a ten w doskonałej sytuacji strzela obok bramki

• Tymczasem w drugim niedzielny meczu zakończonym przed chwilą Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała Wisłę Płock

• Hricko dobrze powstrzymał Sasina we własnym polu karnym.

• Dobrze, że bramkarz Warty od razu złapał piłkę, bo na dobitkę czaił się Frączczak.

• Uderzenie z około 30 metrów Petera Hricki broni dobrze ustawiony Szamotulski

• Djousse niecelnie podawał do Kolendowicza na jego szczęście Pogoń utrzymała się przy piłce

• Tomasz Foszmańczyka zmienia Artur Marciniak

• Zaczynamy drugą połowę meczu.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Koniec pierwszej połowy.

• Djousse faulował w ataku Sobieraja.

• Piękne, widowiskowe zagranie Ediego do jednego z partnerów. Brazylijczyk mimo 37 lat na karku nadal imponuje techniką.

• Kontrę Pogoni zakończył spalony jednego z zawodników drużyny ze Szczecina

• Warta - Pogoń trybuny

• Dośrodkowanie Magdziarza z lewej strony mija stojących w polu karnym Reissa i Ujka. Piłka zagrana zbyt wysoko i żaden z napastników nie miał szansy, by do niej dojść.

• Przypadkowe zagranie ręką Sasina zakończyło nieźle zapowiadającą się akcję Warty.

• Fatalne uderzenie niepilnowanego w polu karnym Warty Adama Frączczaka

• Głupia strata Ngamayamy w środku pola.

• A może to Pogoń zaczęła grać dużo lepiej?

• Po stracie bramki siadła totalnie gra gospodarzy, co się stało z Wartą?

• Dośrodkowanie Kolendowicza wybija Kosznik.

• Z rzutu karnego wyrównał Edi Andradina

• Żółta kartka dla bramkarza Warty, rzut karny wykona Edi.

• Drugi rzut karny w tym meczu! Szamotulski faulował Djousse!

• Niezła akcja Warty zakończona nieudanym zagraniem Ujka do Reissa.

• Wrzutka Ediego z rzutu wolnego trafia na głowę Kosznika.

• Marcin Sasal stojący przy linii bocznej ma sporo uwag do swoich zawodników

• Tomasz Foszmańczyk pospieszył się z decyzją o strzale od bramki grę rozpocznie Pogoń

• Frączczak wywrócił się biegnąc do piłki o... sędziego :)

• Ngamayama do Reissa, a tego ofiarną interwencją powstrzymuje jeden z obrońców.

• Bardzo ładne uderzenie Kosznika z prostego podbicia o metr może dwa mija bramkę Janukiewicza

• Djousse podaje do Frączczaka, a ten, stojąc na linii pola karnego Warty zagrywa do... Sasina. Spore pretensje o to zagranie mieli do gracza Pogoni koledzy z zespołu. Ciężko się dziwić, bo zmarnował tym samym niezłą akcję gości.

• Pogoń w ostatnich minutach gra bardzo nerwowo, bez pomysłu, koncepcji na kolejne akcje

• Warta - Pogoń

• Zbyt mocne podanie do Frączczaka, od rzutu piłki z autu grę wznowią gospodarze

• Jasiński wygrał pojedynek z Djousse. Po raz kolejny bardzo pewnie interweniuje obrońca Warty.

• Fatalne dośrodkowanie Ediego, co chciał w tej sytuacji zrobić Brazylijczyk? Nie znam odpowiedzi na to pytanie

• Dla Tomasza Magdziarza za bardzo ostry faul na Przemysławie Pietruszce

• Dobra interwencja Wichtowskiego na skraju pola karnego Warty, od bramki grę wznowi Szamotulski

• Z ostrego kąta na strzał zdecydował się Reiss, a piłka wylądowała w rękach Janukiewicza.

• Zbyt wysoko uniesiona noga Hricki i będzie rzut wolny dla Warty na lewej stronie boiska.

• Kontrę Warty przerywa niecelne podanie Pawła Sasina do Mariusz Ujka

• Długie dośrodkowanie Reissa z rzutu wolnego i piłka ląduje w rękach Janukiewicza.

• Kibice Warty dają dzisiaj radę, od początku wspierają głośnym dopingiem swoich ulubieńców

• Bartosz Ława źle przyjął piłkę w polu karnym Warty, dzięki czemu interweniować zdołał Sobieraj.

• Widać, że Pogoń od razu rzuciła się do ataku z chęcią odrobienia strat

• Dwie udane interwencje głową Łukasza Jasińskiego zażegnały niebezpieczeństwo pod bramką gospodarzy.

• Sporo kontrowersji przy rzucie karnym dla Warty, dyskusje na trybunie prasowej wciąż nie milkną

• Żółtą kartką ukarany Wichtowski za faul na Djousse.

• Piotr Reiss pewnie wykorzystuje bramkę z rzutu karnego i Warta prowadzi 1:0!

• Żółta kartka dla Bartosza Ławy.

• Ujek faulowany w polu karnym Pogoni i będzie "jedenastka" dla Warty!

• Niecelne uderzenie Magdziarza tuż zza pola karnego odbiło się od nogi jednego z obrońców Pogoni i gospodarze mają rzut rożny

• Bardzo dobra interwencja Sobieraja zatrzymała Djousse, który próbował wyjść na czystą pozycję.

• Coraz mocniej zaczyna nacierać Pogoń, gospodarze od kilku minut skupiają się przede wszystkim na obronie dostępu do własnej bramki

• Przed bramką Warty skiksował Djousse, przez co nie potrafił wykorzystać niezłej sytuacji. Chwilę później piłka trafiła do Ławy, ale ten uderzał niecelnie.

• Djousse faulowany w środku pola przez Ngamayamę.

• Długa piłka Ujka w kierunku Magdziarza przejęta przez Pietruszkę.

• Sporo fauli jak na razie ma po swojej stronie zespół ze Szczecina. Niedługo mogą posypać się pierwsze kartki

• Dopisała dzisiaj frekwencja, na stadionie przebywa obecnie ponad trzy tysiące kibiców. Widać mecz z liderem zmobilizował poznańskich fanów, by udać się na stadion przy Bułgarskiej i obejrzeć grę swojego zespołu.

• Z 16 metrów uderzał Sasin, trafił w trybuny.

• Faul w ataku Roberta Kolendowicza, jak na razie spokojnie zaczęły obie ekipy

• Zaczynamy!

• Obie drużyny wychodzą na boisko, wyprowadzane przez trójkę sędziowską z panem Tomaszem Kwiatkowskim na czele.

• Prosi nas jeden z fanów o komentarz odnośnie murawy więc mówimy: Wygląda jak panele, ale pozytyw jest taki, że pierwszy raz po dwóch meczach nie wygląda ona jak pastwisko

• My również życzymy wszystkiego dobrego i czujemy się zaproszeni na bankiet

• Za dwa dni swoje 34 urodziny obchodzi prezes Izabella Łukomska-Pyżalska. Z tej okazji przed chwilą na stadionie odegrano "Sto lat" dla szefowej poznańskiej Warty.

• Pozdrawiamy przy okazji Pana Szpakowskiego i chcielibyśmy z tej okazji przypomnieć: "Jak wyliczył Tygodnik Kibica- to już drugi mecz Warty z Pogonią w tym sezonie" ;)

• W końcu Pogoń ma najlepszy atak w lidze, tak więc trochę bramek powinno paść. Ciekawi mnie, jak zaprezentuje się dzisiaj doświadczony Edi Andradina, który jeszcze pół roku temu prowadził grę Korony Kielce. Liczba zdobytych przez niego bramek pokazuje, że Brazylijczyk nie wrócił do Szczecina, by odcinać kupony od dotychczasowej kariery.

• To jest szansa, że zobaczymy więcej bramek

• Pewnie tak, ale mecz powinien być bardziej wyrównany. Środowe spotkanie z Polonią toczyło się właściwie pod dyktando gospodarzy, ale dzisiaj rywal jest dużo bardziej wymagający.

• I co Wojtku będziemy dzisiaj świadkami podobnych emocji co w meczu Warty z Polonią Bytom?

• Rezerwowymi w zespole Pogoni są natomiast Fabiniak, Kucharski, Rogalski, Sotirović, Wólkiewicz, Mandrysz i Akahoshi.

• Na ławce rezerwowych Warty zasiądą dziś: Sobański, Scherfchen, Artur Marciniak, Otuszewski, Goliński, Goliński, Gajtkowski i Zawadzki.

• W okienku obok mogą już państwo zapoznać się z wyjściowymi składami obu zespołów.

• Tutaj można przeczytać zapowiedź meczu. Wbrew temu, co przewidywaliśmy przed spotkaniem, jako wysunięty napastnik w drużynie Warty nie zagra dziś Krzysztof Gajtkowski, a Mariusz Ujek.

• Witamy serdecznie, z tej strony Piotr Bąk i Wojciech Maćczak zapraszamy na relację z meczu Warta Poznań- Pogoń Szczecin prosto ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu