• Goście stracili już chyba resztki nadziei... Na boisko tymczasem wejdzie Staniszewski

• Po zdobyciu drugiej bramki gospodarze nabrali wiatru w żagle

• Czy Sandecja podniesie się po stracie drugiego gola?

• Teraz na boisko wchodzi Miklosik w miejsce Scherfchena

• Kapitalne podanie Gajtkowskiego do Iwanickiego a ten zdobywa bramkę! 2:0 dla Warty!

• Warta przez cała pierwszą połowę miała przewagę w każdym elemencie gry i ten gol był tylko kwestią czasu

• I oczywiście piłkarze Warty wykonali "kołyskę" dla Marciniaka, któremu urodziło się dziecko :)

• GOOOOOOOOOOOL! Zbigniew Zakrzewski ładnie przerzuca piłkę nad bramkarzem i wyprowadza Wartę na prowadzenie!

• Jak na razie kibiców na stadionie praktycznie nie ma jednak do jego rozpoczęcia pozostała nieco ponad godzina

• Witam serdecznie z tej strony Piotr Bąk zapraszam na relację live ze spotkania Warta Poznań- Sandecja Nowy Sącz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00