Warta Poznań

1

Sandecja Nowy Sącz

2

• Sandecja po dość słabym meczu zdobywa trzy punkty w Poznaniu. Zwycięstwo gości jak najbardziej zasłużone, ale całe widowisko ciężko ocenić pozytywnie. Za uwagę dziękują państwu Piotr Bąk i Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

• Koniec meczu!

• Rzut rożny dla Warty, Radliński wędruje w pole karne gości!

• Reiss z rzutu wolnego trafia w mur.

• Na spalonym Aleksander.

• O cztery minuty przedłużona została druga połowa spotkania.

• Zmiana w drużynie gości: Szeliga w miejsce Woźniaka.

• Opuszcza boisko strzelec dwóch bramek Wiśniewski, zastępuje go Aleksander.

• I właśnie Janić ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

• Zmiana w zespole Sandecji: Janić zastępuje Trochima.

• Drugą żółtą kartką ukarany Jasiński, przez co środkowy obrońca Warty musi opuścić boisko.

• Kibice na meczu Warta - Sandecja Kibice gospodarzy nie mają powodów do radości.

• Bramka wpadła w dość kuriozalnej sytuacji. Wydawało się, że z akcji Sandecji już nic nie wyjdzie, a Wiśniewski zdołał nie tylko oddać skuteczny strzał. Trzeba przyznać, że w dzisiejszym meczu bramki padają z niczego.

• GOOOL!!! Sandecja ponownie obejmuje prowadzenie! Znów Bartosz Wiśniewski!

• Ostatnia zmiana w zespole Warty: Klatt w miejsce Giela.

• Widać chwila, w której padły obie bramki, była wyjątkiem potwierdzającym regułę. Z boiska znów wieje nudą.

• Lekki strzał Bereszyńskiego trafia wprost w stojącego na linii bramkowej Różalskiego.

• Kibice na meczu Warta - Sandecja W sektorze kibiców gości cały czas kilkudziesięciu kibiców.

• Widać piłkarze obu drużyn wysłuchali naszych narzekań na temat braku emocji w dzisiejszym meczu. Najpierw Wiśniewski oddał lekki, niesygnalizowany strzał z szesnastu metrów, który kompletnie zaskoczył Radlińskiego. Chwilę po wznowieniu gry bramkę zdobył Jakóbowski. Piłkę po jego strzale próbował wybić jeden z obrońców, a dobijał Bereszyński. Jednak to po strzale tego pierwszego piłka minęła linię bramkową.

• ALEŻ ODPOWIEDŹ WARTY!!! Michał Jakóbowski doprowadza do wyrównania!

• GOOOL! Sandecja obejmuje prowadzenie! Strzelcem bramki Bartosz Wiśniewski!

• Zmiana w Warcie: Foszmańczyk za Ngamayamę.

• Długi rajd Majkowskiego przerwany faulem przez Jakóbowskiego.

• Żółtą kartką za faul ukarany Jasiński.

• Początek drugiej połowy do złudzenia przypomina pierwszą część meczu, czyli bardzo nudne widowisko. Wygląda to trochę tak, jakby oba zespoły traktowały dzisiejszą potyczkę jak sparing, a nie mecz o punkty.

• Długie dośrodkowanie jednego z graczy gości, piłka ląduje w rękach Radlińskiego.

• W przerwie nastąpiła zmiana w zespole Warty: miejsce Ciarkowskiego zajął Bereszyński.

• Początek drugiej połowy.

• Do przerwy w Poznaniu oglądany nudny mecz. Stroną przeważającą jest Sandecja, co jakiś czas atakująca rywala. Zrywy gości trwały jednak krótko, dużo częściej na boisku nie działo się kompletnie nic ciekawego. Może w drugiej połowie będzie więcej emocji.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kosznik wyłożył piłkę Reissowi, a ten uderza niecelnie.

• Po dośrodkowaniu Reissa z rzutu rożnego strzał Mysiaka blokuje... Sobieraj.

• Kąśliwe uderzenie Reissa z trudem broni Różalski.

• W ostatnich minutach zdecydowanie przeważa Sandecja. Podopieczni Roberta Moskala co chwilę próbują strzelać na bramkę Radlińskiego. Jak tak dalej pójdzie, to prędzej czy później goście obejmą prowadzenie.

• Wrzutka ze stałego fragmentu gry trafia na głowę Sobieraja, który wybija ją poza boisko.

• Po dośrodkowaniu Niechciała piłkę na rzut rożny wybija Jasiński.

• Po raz drugi próbował Trochim i znów górą bramkarz Warty.

• Po raz kolejny do wysiłku zmuszony bramkarz Warty, tym razem odbił piłkę po strzale Trochima..

• Strzał Majkowskiego w środek bramki, piłkę łapie Radliński.

• Kontratak Sandecji mógł się skończyć bardzo źle dla poznaniaków. Ostateczni ni to strzał, ni dośrodkowanie Woźniaka mija bramkę Radlińskiego.

• Podanie Reissa do Ngamayamy przechwycone przez Woźniaka.

• Chwila przestoju na boisku, gra toczy się w środku pola, a żaden z zespołów nie potrafi skonstruować skutecznej akcji.

• Kibice Warty Frekwencja na meczach Warty nie powala na kolana.

• Jakóbowski miał niezłą okazję do oddania strzału, ale zamiast tego próbował podawać do Ngamayamy. Zagranie kompletnie nieudane.

• I znów wrzutka Reissa, tym razem zakończona skuteczną interwencją Makucha.

• Po dośrodkowaniu Reissa niecelnie uderzał Jasiński.

• Uderzenie Ngamayamy dobrze broni Różalski, dobitka Jakóbowskiego odbija się od nóg rywali i wychodzi poza boisko

• Niecelne podanie Jakóbowskiego do Ngamayamy, piłka ląduje w rękach Różalskiego.

• Akcję Warty najpierw niepotrzebnie spowolnił Ngamayama, a później piłkę w dość prosty sposób stracił Mysiak.

• Kolejna próba w wykonaniu gości, tym razem po uderzeniu Gawęckiego skutecznie interweniował Radliński.

• Mocny strzał Wiśniewskiego, piłka mija jednak bramkę Warty.

• Brzydki faul Jakóbowskiego na Szczepańskim.

• Kibice Sandecji na meczu Warty W sektorze kibiców gości kilkudziesięciu fanów Sandecji.

• Kolejny rzut wolny dla Warty i ponownie zbyt głębokie dośrodkowanie Reissa. Coś nie wychodzą dziś stałe fragmenty gry byłemu zawodnikowi Lecha.

• Zbyt mocne prostopadłe podanie Ngamayamy do Giela, były zawodnik Ruchu Radzionków nie miał szans dojść do piłki.

• Kosznik faulował Trochima w środku pola, na razie obyło się bez kartek.

• Dośrodkowanie Ciarkowskiego z prawej strony i nieudany strzał Giela głową.

• Warta miała bardzo dobrą okazję z rzutu wolnego, jednak dośrodkowanie Piotra Reissa pozostawia wiele do życzenia

• Aut na wysokości pola karnego Warty, po którym atakować próbowała Sandecja. Akcja jednak nieudana, sytuację wyjaśnili obrońcy gospodarzy.

• Z rzutu wolnego z boku boiska dośrodkowywał Trochim. Nieudana wrzutka przerodziła się w strzał, który omal nie zaskoczył Radlińskiego. Bramkarz Warty zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny.

• Początek meczu.

• Wafel- kibiców gości jest około 30-40

• Kibiców na stadionie niestety jak na lekarstwo...

• Oba zespoły wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy!

• Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Zlatohlavy, Leśniak, Szeliga, Petran, Janic, Aleksander.

• Ławka rezerwowych Warty: Słowik, Otuszewski, Foszmańczyk, Bereszyński, Grzeszczyk, Klatt, Piceluk.

• W pierwszym meczu obu ekip w tym sezonie Warta wygrała na wyjeździe z Sandecją 3:0

• Dziesięć minut pozostało do rozpoczęcia meczu Warty Poznań z Sandecją Nowy Sącz. Ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu witają państwa Piotr Bąk i Wojciech Maćczak.