Warta Poznań 2 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu. W Poznaniu remis 2:2

• Lipecki za Biskupa.

• Żółta kartka dla Biskupa.

• Piłka w siatce Warty, jednak sędzia bramki nie uznał dopatrując się spalonego.

• Siedem minut doliczonych.

• Okazja dla Warty, jednak Białożyt uderzył niecelnie.

• Termalica w końcówce cały czas w ataku. Nie zdziwimy się, jeśli zdoła zdobyć zwycięską bramkę.

• Rzut wolny dla Termaliki z lewej strony pola karnego, wrzucił piłkę Pawlusiński ale nikt nie zamknął dośrodkowania.

• Warta próbowała się odgryźć. Białożyt niecelnie z rzutu wolnego.

• W ataku ciągle goście, którzy wyraźnie "wyczuli krew". Ranna Warta nie bardzo ma pomysł jak teraz zaatakować. Może wejście Ujka coś zmieni.

• Zmiana w Warcie. Za Reissa Mariusz Ujek.

• Po rzucie rożnym Mateusz Kowalski wyrównuje strzałem głową. Obrońcy Warty zaspali, zostawili Kowalskiego niekrytego i nawet nie musiał skakać do piłki.

• Ożywiła się Termalica, która dąży teraz do wyrównania. Dużo do gry wnieśli Drozdowicz i Ceglarz, którzy poderwali kolegów i teraz większość akcji niecieczanie budują prawą stroną.

• Ceglarz próbował zaskoczyć Sobańskiego, ale ten na raty obronił jego strzał z 20 metrów.

• Białożyt za Bereszyńskiego.

• Żółta kartka dla Łukasza Kowalskiego za faul.

• Zakotłowało się w polu karnym Warty. Sasin przypadkowo dostał piłką w głowę, Rybski przejął piłkę i podał do Pawlusińskiego a ten z bliska umieścił piłkę w bramce.

• Dariusz Pawlusiński zdobywa kontaktową bramkę!

• Rzut rożny dla Termaliki. Wrzutka, jednak dobrze obrońcy wyjaśniają sytuację.

• Magdziarz za Gajtkowskiego.

• Kontra Termaliki, Pawlusiński z 20 metrów próbował zaskoczyć Sobańskiego, ale nie trafił.

• Akcja Warty. Gajtkowski wszedł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zablokowane.

• Drozdowicz za Kubowicza.

• Za Martusia wszedł Ceglarz.

• Warta po bramce zaczęła żywiej atakować. Z Termaliki uszło natomiast powietrze.

• I jest 2:0 dla Warty! Krzysztof Gajtkowski głową po dośrodkowaniu Reissa z rzutu rożnego.

• Reiss do Bereszyńskiego, jednak ten stracił piłkę. Tymczasem na boisku leży kolejny z zawodników Termaliki, tym razem Baran.

• Leży na boisku Cios, faulowany przez Klatta. Szybko jednak podniósł się obrońca gości.

• Jedna z nielicznych akcji Termaliki przerwana przez Sasina.

• Bereszyński wychodził z kontrą lewą stroną ale został sfaulowany. Żółta kartka dla Barana.

• Nowak wrócił do gry, nie potrzebna była zmiana.

• Odpowiadając na prośby - zdjęcia będą po meczu, nie mamy możliwości zrobić go teraz z trybuny prasowej z braku aparatu. A pytanie trenerowi Płatkowi o wizytę w Szczecinie postaramy się zadać.

• Bereszyński zderzył się na skraju pola karnego z Nowakiem. Bramkarz Termaliki ciągle leży na boisku.

• Warta weszła w pole karne Termaliki, dwa dośrodkowania, jednak obrońcy wybili piłkę.

• Początek drugiej połowy.

• Pytaliście o stan murawy na stadionie! Musimy przyznać, że ekipa odnawiającą ją po zawodach Red Bull X-Fighters wykonała kawał dobrej roboty. Wydaje się, że trawa nie była tu jeszcze tak dobra. Jest ukorzeniona, nie powstają znaczące wyrwy, a do następnego meczu Lecha z Wisłą powinna jeszcze lepiej się ukorzenić. Wyraźnie dobra pogoda w ostatnim czasie korzystnie na nią wpłynęła.

• Koniec pierwszej połowy. W ostatnich minutach tempo gry wyraźnie siadło. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie lepsza.

• Minuta doliczona.

• Cały czas gra toczy się na połowie Termaliki. Warta kontroluje grę, a niecieczanie próbują wychodzić z nielicznymi akcjami.

• Rzut rożny dla Warty. Wrzuca Reiss, przewrotką próbował Jasiński i minimalnie obok bramki!

• Coraz więcej czasu piłka jest na połowie Termaliki jednak długie rozgrywanie piłki niewiele daje. Goście coraz rzadziej atakują.

• Strzał z 30 metrów na bramkę Sobańskiego, jednak Pawlusiński bardzo niecelnie.

• Po kontrze Warty uderzał Marciniak, ale bez problemu obronił Nowak.

• Rzut rożny dla Termaliki. Wrzutka, ale wszystko wyjaśnia Sasin.

• Było groźnie w polu karnym Termaliki, jednak obrońcy gości poradzili sobie z Klattem i Reissem.

• Tempo gry siadło, Termalika spuściła z tonu, natomiast Warta nie bardzo kwapi się by to wykorzystać.

• Groźna sytuacja pod bramką Warty. Sobański minął się z piłką, Biskup próbował zamknąć akcję ale minął się z piłką.

• Po akcji Marciniaka zmuszony do piąstkowania był Nowak, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Kolejna akcja Termaliki, jednak piłka w rękach Sobańskiego. Goście cały czas walczą o wyrównanie.

• Próba dośrodkowania Pawlusińskiego, jednak Warta przejęła piłkę i ruszyła z kontrą. Gajtkowski wrzucił piłkę w pole karne i niewiele zabrakło Reissowi, by jej sięgnął.

• Z 30 metrów uderzał Kubowicz, jednak bardzo niecelnie.

• Rzut rożny dla Termaliki. Po dośrodkowaniu Rybski dostał piłkę na 12 metrze, jednak strzelił zbyt lekko i Sobański.

• W zespole gości natomiast Radliński, Białożyt, Scherfchen, Ujek, Magdziarz, Foszmańczyk i Ciarkowski

• Na rezerwie w zespole Termaliki dzisiaj Budka, Drozdowicz, Lipecki, Ceglarz, Metz, Skołorzyński i Szczoczarz.

• Rzut wolny dla Warty. Faulowany w środku pola Klatt. Reiss z wolnego do Klatta, jednak ten zablokowany.

• Rzut wolny dla Warty. Sasin do Reissa, jednak ten stracił piłkę na rzecz Martusia, jednak piłka w rękach Sobańskiego.

• Brzydki faul Klatta, ale bez kartki.

• Martuś do Rybskiego, jednak jego strzał zablokowany. Teramlika coraz śmielej sobie poczyna. Gra toczy się na połowie Warty.

• Kolejna akcja Termaliki, prawą stroną przeszedł Pawlusiński i strzelił na bramkę. Bez problemów Sobański.

• Po rzucie rożnym piłkę wybił Sobieraj i goście mają aut.

• Martuś sam na sam z Sobańskim, jednak tylko rzut rożny, bo bramkarz Warty dobrze przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Goście próbowali wyprowadzić akcję, ale Rybski stracił piłkę na rzecz Reissa, który również stracił piłkę, źle podając do kolegi.

• Reiss pewnym wykonawcą karnego. Reksio strzelił w lewy róg, Nowak rzucił się w przeciwną stronę.

• Rzut karny dla Warty! Reiss w pole karne do Ngamayamy a ten faulowany. Karny!

• Prawą stroną boiska szarżował Reiss, jednak stracił piłkę, która opuściła końcową linię. Od bramki golkiper gości.

• Początek spotkania. Miejmy nadzieję na emocjonujące widowisko.

• Zespoły już wychodzą na boisko. Na trybunach niewielu kibiców jak na możliwości tego stadionu. Około 2500. Na razie nie widać kibiców gości.

• Stawką dzisiejszego meczu jest fotel lidera dla Termaliki. Zwycięstwo wysforuje niecieczan na pierwsze miejsce w tabeli. Warta natomiast może dzięki zwycięstwu zbliżyć się na trzy punkty do liderującej obecnie Pogoni Szczecin.

• Witamy w relacji ze spotkania Warty Poznań z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Gospodarze wracają na stadion Miejski w Poznaniu i liczą, że przyniesie im on szczęście.