Warta Poznań

0

Zawisza Bydgoszcz

1

• Sędzia gwiżdże w tym spotkaniu po raz ostatni, Warta przegrywa na własnym boisku 0:1 z Zawiszą. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję państwu Marcel Olczyk.

• Wójcicki wybiegł z kontrą ale został sfaulowany w okolicach 25 metra.

• Sędzia do tego spotkania dolicza 3 minuty.

• Drugą żółtą kartką ukarany Vahan Gevorgyan, który na boisku był zaledwie 30 minut.

• Radliński wybiegł z bramki wdał się w drybling z Natherem ale wygrywa to starcie bramkarz Warty.

• Ziajka do Wójcickiego ten mija bramkarza ale ma zbyt ostry kąt do strzału, wykłada ją Gevorgyanowi ale ten uderza bardzo niecelnie! Cóż za błąd słowaka!

• Vahan Gevorgyan ukarany żółtą kartką.

• Ziajka ukarany żółtym kartonikiem.

• W drugim ze spotkań I lgii Dolcan przegrał z Flotą 0:1.

• Boisko opuszcza jeden z najlepszych graczy dzisiejszego spotkania - Michał Masłowski, za niego na murawe wchodzi Matej Nather.

• Bartkowiak ukarany za faul taktyczny w okolicach 30 metra.

• Gevorgyan do Masłowskiego ale jego strzał zostaje zablokowany.

• Za Trojanowskiego wchodzi Igor Jurga, który jest wypożyczony z Lecha Poznań.

• Masłowski dobrze wybiegał ale Bartkowiak zablokował ten strzał.

• Za strzelca jedynej bramki w tym spotkaniu melduje się Sebastian Ziajka.

• Ngamayama ukarany żółtkiem za wślizg.

• Ziętarski za Onsorge.

• Za późne podanie do Vahana Gevorgyana i ten przyjmuje już na spalonym.

• Za bezproduktywnego dzisiaj Mąkę wchodzi Vahan Gevorgyan.

• Sędzia popełnia błąd odgwizdując pozycję spaloną Wójcickiego, który wybiegał sam na sam z Radlińskim.

• Jakóbowski do Magdziarza ten oddaje mu piłkę i Michał wybiegł sam na sam ale Kaczmarek dobrze wybiegł i uratował zespół.

• Petasz do Masłowskiego ale ten słabo strzela i piłka wybita przez obrońców.

• Abott dobrze wybiega przed obrońców podaje do Wójcickiego ale uprzeda go obrońca, do piłki dobija jeszcze Drygas ale nabija tylko obrońcę i będzie rzut rożny.

• Warta przez chwilę oblegała pole Zawiszy, dośrodkowywała trzykrotnie piłke ale za każdym razem obrońcy wybijali ją poza pole karne.

• Wójcicki do Maki, ten przyjmuje w polu karnym ale wybijają obrońcy.

• Zmiana w drużynie gospodarzy, za Kołodziejskiego z żółtym kartonikiem Bartoszak.

• Obie ekipy już na murawie, sędzia swoim gwizdnięciem obwieszcza początek drugiej połowy.

• W drugim ze spotkań I ligi Dolcan Ząbki przegrywa na własnym boisku 0:1 z Flotą Świnoujście.

• Sędzia zakończył pierwszą odsłonę tego meczu. Zawisza zasłużenie prowadzi w tym meczu. Warta powinna się cieszyć iż sędzia nie wyrzucił Kołodziejskiego z boiska za faul w polu karnym.

• Sędzia dolicza minutę do 1. połowy.

• Jakóbowski doskoczył do piłki ale ta leciała zbyt wysoko i tylko ją lekko strącił na aut bramkowy.

• Drygas mija dwóch zawodników, dośrodkowuje w pole karne ale wybija jeden z zawodników Warty. Z powietrza próbuje uderzyć jeszcze Petasz ale piłka przelatuje w znacznej odległości od słupka.

• Mąka sfaulowany przez Wilczyńskiego w okolicach 20 metra. Bedzie rzut wolny.

• GOOOOOOL! Paweł Abott strzela 11 bramkę w tym sezonie!

• Wójcicki sfaulowany w polu karnym przez Kołodzejczyka, który powinien za to dostać żółtko, sędzia dyktuje karnego ale nie daje kartki. Warta powinna grać w 10.

• Łukasz Radliński pewnie wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Zawisza wrzucała w pole karne Warty ale było to złe podanie

• Skrzyński do Wójcickiego ale ten marnuje świetną sytuację do strzelenia bramki.

• Długie podanie Drygasa do Mąki ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Trzeci rzut rożny Warty, piłkę złapał Giel ale przedzierając się sfaulował Abotta.

• Masłowski wbiegał w pole karne i uciekł już praktycznie Bartkowiakowi, wszystko wyglądało na to że będzie faul i rzut karny, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Wydaje mi się że poprawna decyzja sędziego.

• Jakóbowski wbiegał w pole karne ale CIechanowski wybił na rzut rożny.

• Marcin Trojanowski potężnie uderzył z dystansu i Wojciech Kaczmarek z trudem wybił piłkę na korner.

• Dobrze rozegrał Abott z Mąką ale ten drugi został uprzedzony przed strzałem.

• Żółtą kartką ukarany Ciechanowski za faul w tył nóg.

• Masłowski z Abottem rozmontowali obronę, ale ten pierwszy przy próbie strzału zablokowany przez Onsorge!

• Kołodziejski ucierpiał w pojedynku z Wójcickim, ale podnosi się bez problemu. Gramy dalej.

• Drygas do Wójcickiego, który wychodził na czystą pozycję ale zawodnik Zawiszy został sfaulowany przez Kołodziejskiego, który za faul taktyczny zostaje ukarany przez sędziego kartką.

• Dobra akcja Zawiszy ale Wójcicki na spalonym.

• Spokojna gra obu ekip. Zawisza próbuje ataku pozycyjnego, jednak niewiele z tego wynika, gra toczy się przeważnie w środkowej części boiska.

• Dziś na boiskuw składzie Zawiszy młody stoper Damian Ciechanowski, który ma zaledwie 17 lat (rocznik 96).

• Pan sędzia Paweł Dreschel z Gdańska po raz pierwszy gwiżdże w tym spotkaniu, zaczynamy to spotkanie!

• Obie ekipy już na murawie, za kilka minut sędzia Paweł Dreschel powinien rozpocząć to spotkanie.

• Zawisza jest więc zdecydowanym faworytem spotkania. Poznaniacy od tego meczu rozpoczynają serię pojedynków z zespołami, walczącymi o awans do Ekstraklasy. Trener Pawlak nie owijał w bawełnę i na przedmeczowej konferencji wyraźnie przyznał, że jakakolwiek zdobycz punktowa będzie sporym sukcesem jego zespołu

• Ławka rezerwowych Warty: Czoska, Nowosielski, Ziętarski, Lis, Jurga, Onsorge, Bartoszak

• Ławka rezerwowych Zawiszy: Witan, Gevorgyan, Nather, Hermes, Ziajka, Ostalczyk, Zieliński

• Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 27. kolejki 1. ligi. W Poznaniu na stadionie przy Drodze Dębińskiej Warta podejmie Zawiszę Bydgoszcz.