• Oj Budapeszt długo nie pójdzie dziś spać! Dziękujemy serdecznie za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w Ekstraklasa.net!

• Nasi Bracia mogą cieszyć się z awansu na euro. Norwegowie zagrali bardzo słaby dwumecz!

• Carlos Velasco doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Napastnik Norwegii dobił strzał i z kilku metrów zmniejszył straty!

• GOOOOOOLLL!!! 2:1!! HENRKISEN!!!

• Życzyłbym sobie, aby Biało-czerwoni wylosowali Węgrów w grupie na Euro 2016.

• Norwescy kibice opuszczają już trybuny.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! 2:0!!!! Henriksen niefortunnie interweniował! Po zawodach!

• Hovland wybija piłkę poza boisko, będzie korner.

• Kiraly pewnie łapie dośrodkowaną piłkę w pole karne.

• Bode powalił rywala niczym zapaśnik, żółta kartka.

• Skjelbreda zmienia Jo Inge Berget.

• Henrkisen przełożył dwóch rywali, ale uderzył on zbyt wysoko nad bramką!

• Kiraly! Przypadkowo do futbolówki dopadł Pedersen, ale z kilku metrów nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy!

• Jeden z gospodarzy uderzył wysoko, wysoko nad bramką.

• Kleinheisler opuszcza murawę, a za niego widzimy Krisztiana Nemetha.

• Nagy długo holował piłkę zagrał do kapitana reprezentacji Węgier, ale Dzsudzsak zbyt słabo dośrodkował.

• Adama Nagy przerywa faulem taktycznym atak gości, zasłużona kartka.

• Dzsudzsak przedarł się jakimś cudem. Kapitan Madziarów uderzył z szesnastego metra, w lewy róg bramki Nylanda, ale Norweg kapitalnie broni!

• Całym zespołem starają się atakować goście, ale bez efektu.

• Jeszcze dwadzieścia minut produktu piłkarskopodobnego.

• Gospodarze coraz bliżej francuskiego turnieju!

• Vegard Forren nieprzepisowo powstrzymał Daniela Bode, żółta kartka.

• Trochę szarpanej gry z obydwu stron.

• Za strzelca jedynej bramki melduje się Daniel Bode.

• Arbiter przerywa grę, od rzutu wolnego zacznie Kiraly.

• Przyjezdni wywalczyli korner.

• Węgrzy pół godziny od Euro!

• Dzsudzsak zakręcił po prawej stronie jednym z rywali i uderzył z ostrego kata z kilkunastu metrów, a futbolówka ociera się o poprzeczkę!

• Gospodarze też trochę za nerwowo pozbywają się futbolówki.

• Dłużej przy piłce utrzymują się goście, ale można było tego oczekiwać.

• Kiraly łapie futbolówkę zagrywaną przez Hellanda.

• Kadar powalił Hellanda.

• Goście muszą zacząć szybciej wymieniać piłkę, aby zaskoczyć Madziarów.

• Oj Priskin ucierpiał po jednym ze starć, oburzenie na trybunach.

• Helland zagrywał, a futbolówkę łapie Kiraly.

• Kolejny rzut wolny dla Wikingów.

• Słabe tempo początkowych minut.

• Przyjezdni wywalczyli rzut wolny. Niezłe zagranie Hellanda, ale nikt nie zdołał doskoczyć do piłki.

• Czy roszady przyniosą zamierzony efekt?

• Zaczynają Węgrzy, gramy!

• A za Ekdala widzimy Adama Pintera.

• Pal Narde Helland zmienia Odegaarda.

• Są roszady: Schodzi Elyounoussi, a w jego miejsce widzimy Marcusa Pedersena.

• Koniec! Do przerwy, Węgry - Norwegia 1:0!

• Even Hovland trafił z kilku metrów w słupek! Było blisko!

• Jeszcze przed przerwą, goście wywalczyli korner.

• Zła centra w pole karne. Wikingowie szybko tracą piłkę.

• Jeszcze około czterech minut pierwszej odsłony.

• Dzsudzsak zablokowany, dalej znajdujemy się pod polem karnym Nylanda.

• Kontra Węgrów, Kleinheisler zagrał prostopadle do Priskina, ale ten za długo zwlekał z oddaniem strzału i wywalczył rzut rożny!

• Guzmics wybija piłkę poza boisko, będzie kolejny korner.

• Bezbłędna dziś węgierska defensywa.

• Johansen wywalczył rzut rożny. Może ze stałego fragmentu gry?

• Aleesami beznadziejnie zagrywa w pole karne.

• Lovrencsics był bliski pokonania Nylanda!!! Zawodnik Lecha z kilku metrów nie trafił w światło bramki!

• Aktywny Dzsudzsak zagrywał w szesnastkę, będzie wznowienie od rzutu z autu.

• Przypomina mi się mecz reprezentacji Polski z Norwegią, bodajże za kadencji Franciszka Smudy. Biało-czerwoni oddali jeden strzał celny, autorstwa Roberta Lewandowskiego. Wówczas wygraliśmy 1:0.

• Faulowany zawodnik uderzył w środek bramki, Nyland bez problemu broni.

• Aleesami przewinił na Dzsudzsaku. Będzie kolejny rzut wolny.

• Jeszcze kwadrans do przerwy!

• Atak pozycyjny gospodarzy, jeden z niewielu.

• Korner gości nie przyniósł zagrożenia pod bramką Madziarów.

• Haitam Aleesami dosyć przypadkowo dopadł do piłki i z kilku metrów o mały włos nie pokonał Kiraly`a!

• Per-Mathias Hogmo musi w szatni wstrząsnąć swoimi zawodnikami, bo wygląda to nieciekawie.

• Gergo Lovrencsics odebrał futbolówkę i zagrał szybko do Priskina, ale piłka opuściła plac gry.

• Omar Elabdellaoui wrzucił w pole karne, futbolówka trafiła do Mohammeda Elyounoussi`ego. dalej przy piłce goście.

• Norwegowie zupełnie bez pomysłu, bez szybkości i bez zaskoczenia.

• Z kontra ruszają Węgrzy. Dzsudzsak do Kleinheislera, ale po chwili gospodarze tracą piłkę.

• Kadar faulował kapitana Wikingów, rzut wolny.

• Goście nie mają pomysłu sforsować szyków obronnych gospodarzy.

• Dzsudzsak zablokowany, ale przy piłce nadal utrzymują się podopieczni Bernda Storcka

• Laszlo Kleinheisler uderzył z 25. metra, ale bardzo lekko i Nyland bez problemu złapał futbolówkę.

• Ale kibice zgromadzeni na Groupama Arena się cieszą!!!

• Norwedzy muszą strzelić dwie bramki!

• Priskin dostał piłke przed polem karnym. Oszukał trzech Norwegów i huknął nie do obrony!!! Węgrzy bliżej Euro!

• GOOOOLLL!!!!!! 1:0!! PRISKIN!!!!!!!!!!

• Świetny odbiór Węgrów i szybkie zagranie do Tamasa Priskina, ale snajper Madziarów złapany na pozycji spalonej.

• Steafan Johansen powalił Dzsudzsaka i przerwał kontrę gospodarzy. Pierwsza żółta kartka!

• Arbiter jak na razie odgwizdał jedno przewinienie. Carlos Velasco nie ma zbyt wiele pracy.

• Węgrzy stracili piłkę pod polem karnym gości. szybko z kontra ruszyli Norwegowie, ale na szczęście dla gospodarzy skutecznie interweniował pod własnym polem karnym Richard Guzmics

• Prawą stroną zdecydowali się atakować Wikingowie, ale na wysokości pola karnego goście stracili piłkę.

• Tamas Kadar ucierpiał po zderzeniu z jednym ze swoich kolegów.

• Stefan Johansen za lekko dośrodkował w pole karne.

• Per Ciljan Skjelbred upadł po jednym ze starć, będzie rzut wolny.

• Zagranie ręką jednego z zawodników reprezentacji Norwegii, głupia strata.

• Pierwsze sekundy zdecydowanie należą do Madziarów.

• Gospodarze występują w czerwono-białych kompletach. Norwedzy natomiast w białych koszulkach i granatowych spodenkach.

• Od środka zaczynają przyjezdni!!! Gramy, gramy!!!

• Minuta ciszy, hymny obu państw, przywitanie kapitanów i zaczynamy!

• Rezerwowi reprezentacji Norwegii: André Hansen, Almenning Jarstein – Berget, Veton Berisha, Høgli, Linnes, Nordtveit, Pedersen, Selnaes, Søderlund, S. Strandberg

• Rezerwowi reprezentacji Węgier: Bogdán, Megyeri – Böde, Bosnjak, Juhász, Németh, Nikolić, Pintér, Stieber, Szalai, Vanczák

• Obie jedenastki jeszcze się rozgrzewają na płycie boiska.

• Dziś wystąpi Gergo Lovrencsicsu, Tamás Kadar ( obaj Lech Poznań) oraz Richard Guzmics (Wisła Kraków)

• W wyjściowym zestawieniu Węgrów widzimy aż trzech piłkarzy na co dzień grających w Ekstraklasie!

• W pierwszym spotkaniu rozegranym w Oslo lepsi okazali się dzisiejsi gospodarze, którzy wygrali 1:0 i są krok bliżej francuskiego turnieju.

• Witamy serdecznie, za 30 minut rozpocznie się rewanżowy mecz pomiędzy reprezentacją Węgier, a Norwegią. Stawką zawodów awans na Euro 2016!

• Węgry - Norwegia LIVE!

Zapowiedź: Węgry - Norwegia LIVE! Węgrzy z piłkarzami Legii, Wisły i Lecha przypieczętują awans?

Dziś przed nami rewanżowy mecz, którego faworytem są Węgrzy. Jednobramkowa zaliczka to nie jest jakiś fenomenalny rezultat, ale patrząc na klasę zespołów to jednak spory bagaż. Gospodarze dzisiejszego pojedynku przerwali fatalną passę bez zwycięstwa w rywalizacji z Norwegią. Przypomnijmy, ze przed spotkaniem w Oslo, to Wikingowie byli murowanym kandydatem do wygranej. Ekipa ze Skandynawii na poprzednich pięć spotkań z Madziarami wygrała aż cztery, a jedno spotkanie pozostało nierozstrzygnięte.

Baraże Euro 2016: Norwegia - Węgry