• Gol! Gol! Borussia prowadzi już 2:0! A bramkę strzelił Patrick Owomoyela!

• Dobrze bronią się goście, którzy rozbijają ataki bremeńczyków

• Naldo z wolnego bardzo mocno i bardzo nicelnie

• Lewandowski próbował strzelać głową, jednak nie sięgnął futbolówki tak jakby sobie tego życzył

• Miał dużo miejsca w polu karnym gości Wolf po podaniu Pizarro, ale fatalnie spudłował

• Czy to słuszna czerwona kartka? Sędzia obroni się w tej sytuacji. Chorwat dość ostro potraktował rywala, może dotknął piłkę, ale przy okazji wyciął równo z trawą piłkarza Werderu. Tak więc goście wielkich pretensji nie powinni mieć

• Fritz dobrze znalazł z polu karnym BVB Marina, który strzelił jednak zbyt lekko, by wyrównać

• Ciężkie zadanie przed mistrzami Niemiec, którzy co prawda prowadzą w Bremie, ale niemal całą drugą połowę muszą grać w osłabieniu. Zobaczymy na co stać w tej sytuacji gości z Dortmundu

• Ivan Perisic - za faul. Strzelec gola dla Borussii po starciu z Papastathopoulosem dostał drugą żółta kartkę i wyleciał z boiska

• Początek drugiej połowy. Bez zmian w obu ekipach, a więc jednak Błaszczykowski musi jeszcze poczekać na swoją szansę

• Stawek - zdecydowanie Błaszczykowski pojawi się w drugiej połowie na boisku. Może nawet już w przerwie, bo gra Borussii w ofensywie nie wygląda rewelacyjnie. "Kuba" jest ostatnio w formie i jego wejście za Gündogana czy Grosskreutza na pewno nie obniży poziomu gry BVB

• Do przerwy Borussia prowadzi 1:0 w Bremie

• Neven Subotić - za zagranie ręką

• Piłkę wywalczył przed polem karnym Werderu Lewandowski i zagrał do Bendra, a ten na lewą stronę do Perisicia. Chorwat uderzył mocno pod porzeczkę i pokonał Mielitza

• Ivan Perisic! Gooool! Borussia prowadzi 1:0!

• Lewadnowski do Goetze górą, ale dobra interwencja Wolfa, który podał głową do bramkarza

• Arek - zachęca trenera BVB do przeprowadzenia dwóch zmian, ale tylko wejście Jakuba Błaszczykowskiego jest realne. Bo Łukasza Piszczka brakuje na ławce rezerwowych

• Przekombinowali rozegranie rzutu rożnego piłkarze Borussii i stracili piłkę na szesnastym metrze od bramki Wederu

• Jak tam spojrzeć na wasze typy jakim wynikiem zakończy się ten mecz, to bramek w Bremie nie zabraknie na pewno. A tak bardziej realne rezultaty - jakie obstawiacie?

• Rozpoczął się mecz w Bremie!

• Czytaliście naszą relację z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków (1:0)? Tutaj na pewno będzie ciekawsze spotkanie...

• Po ośmiu meczach Werder zajmuje drugie miejsce z szesnastoma punktami na koncie, a Borussia jest na szóstej pozycji i ma trzy "oczka" mniej niż bremeńczycy

• W trakcie meczu zapewne z ławki wejdzie Jakub Błaszczykowski. Natomiast trzeci z Polaków w barwach Borussii, czyli Łukasz Piszczek z powodu kontuzji znalazł się poza meczową kadrą

• Borussia - rezerwowi: Langerak, Felipe Santana, Kehl, Błaszczykowski, Leitner, Kagawa, Barrios

• Werder - rezerwowi: Vander, Prödl, Ignjovski, Ekici, Wesley, Wagner, Thy

• Znamy wyjściowe składy obu drużyn i mamy tylko jednego Polaka - Roberta Lewandowskiego. A kto grzeje dziś ławę?

• Witam i zapraszam na relację LIVE z dziewiątej kolejki Bundesligi. W Bremie Werder podejmuje mistrza Niemiec Borussię Dortumnd. Tak więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz!