• Takuto Oshima - 2
    • Michał Rakoczy - 3 (Kamil Ogorzały - bez oceny)
    • Benjamin Källman - 3 (Jakub Myszor - 3)
    • Patryk Makuch - 3
  • Koniec meczu! Widzew Łódź wygrywa pierwsze spotkanie w Ekstraklasie pod wodzą Daniela Myśliwca! Jako pierwsi w tym sezonie gospodarze znaleźli patent na Cracovię!

• W odpowiedzi Sebastian Madejski z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką po atomowym uderzeniu Dawida Tkacza!

• Mato Milos z żółtą kartką za przewinienie.

• Henrich Ravas nie dał się zaskoczyć! Spodziewał się strzału Janiego Atanasova z rzutu wolnego w stronę bliższego rogu!

• Tomasz Kwiatkowski dolicza 4 minuty do drugiej polowy.

• Virgil Ghita upomniany żółtą kartką za faul. Ucierpiał Marek Hanousek.

• ... a Kamil Ogorzały zastępuje Michała Rakoczego.

• Andreas Skovgaard wchodzi za Arttu Hoskonena...

• Dobre prostopadłe podanie w pole karne do Mateusza Bochnaka. Sęk w tym, że był on na spalonym.

• [WIDEO] 71. MINUTA. SAMOBOJ JAKUBA JUGASA (2:0)

• Łódzcy kibice głośno skandują imię i nazwisko Bartłomieja Pawłowskiego.

• ... a za Bartłomieja Pawłowskiego melduje się Andrejs Ciganiks.

• Imad Rondić zmienia Jordiego Sancheza.

• Nieudana akcja Cracovii. Henrich Ravas niespiesznie ustawia piłkę na "piątce".

• 16 548 widzów w Łodzi

• Jakub Myszor zmienia Benjamin Källmana.

• Sebastian Kerk uruchomił dalekim zagraniem Jordiego Sancheza. Ten "zabrał się" z piłką w pole karne, ale nie zdołał uderzyć, bo uprzedził go Jakub Jugas. Ten chciał wybić, ale kopnął tak niefortunnie, że posłał piłkę do własnej bramki!

• CO ZA PECH JAKUBA JUGASA! SAMOBÓJ!!!

• ... a Mateusz Bochnak wchodzi za Cornela Rapę.

• Podwójna zmiana również w Cracovii: Jani Atanasov za Karola Knapa...

• ... a za Antoniego Klimka pojawia się Dawid Tkacz.

• Sebastian Kerk zmeinia Juljana Shehu.

• Bartłomiej Pawłowski uderza bezpośrednio z rzutu wolnego w lewy górny róg bramki! Wyciągnięty jak struna Sebastian Madejski przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Laga na Jordiego Sancheza. Błąd popełnił Cornel Rapa, który puścił piłkę w kozioł. Chcąc go naporawić... fauluje Hiszpana. Żółta kartka.

• Takuto Oshima przejmuje piłkę na prawej stronie. Przekłada do lewej nogi, ale wrzuca zbyt głęboko przed bramkę Henrich Ravas spokojnie ją łapie.

• SŁUPEK ratuje gospodarzy przed utratą gola!

Bliski wpisania się na listę strzelców, po dośrodkowaniu Karola Knapa z rzutu rożnego, był Virgil Ghita!

• Po chwili Patryk Makuch w roli lewoskrzydłowego. Wrzuca przed bramkę gdzie akurat w tym miejscu był tylko bramkarz Widzewa.

• Henrich Ravas łapie piłkę po zagraniu Pawła Jaroszyńskiego.

• Przerwa w grze. Patryk Makuch padł na murawę po starciu z Mateuszem Żyrą. Z napastnikiem Cracovii wszystko jest w porządku.

• Druga polowa rozpoczęta!

• +1' Koniec pierwszej połowy. Widzew Łódź prowadzi z Cracovią po bramce Bartłomieja Pawłowskiego.

• +1' Z dwoma dośrodkowaniami Karola Knapa radzą sobie gospodarze.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Piłkarze Jacka Zielińskiego chcą wyrównać jeszcze przed przerwą. Mają rzut rożny.

• [WIDEO] 36. MINUTA. GOL BARTŁOMIEJA PAWŁOWSKIEGO (1:0)

• Nerwowo interweniują gospodarze przed własną bramką. Sytuację wyjaśnia Henrich Ravas, który spokojnie łapie piłkę.

• Dobre dośrodkowanie Karola Knapa w pole karne. Mato Milos wybija na wślizgu za linię boczną.

• Cracovia ruszyła do odrabiania strat. Akcja przerwana faulem ok. 10 metrów od "szesnastki".

• Gospodarze idą za ciosem! Ruszyli w trzech z kontrą, ale zepsuł ją biegnący środkiem z piłką Bartłomiej Pawłowski. Jego podanie na prawą stronę do Antoniego Klimka zostało w ostatniej chwili przecięte!

• Szał radości na trybunach zajmowanych przez kibiców Widzewa!!!

Fabio Nunes zakręcił na lewej stronie rywalem. Przełożył piłkę do prawej nogi, by z narożnika pola karnego wrzucić w "szesnastkę". Tam był Bartłomiej Pawłowski, który mocnym uderzeniem głową pokonuje Sebastiana Madejskiego!

• GOL DLA WIDZEWA! STRZELCEM BARTŁOMIEJ PAWŁOWSKI!!!

• A teraz z kontrą ruszyli Benjamin Källman i Patryk Makuch. Drugi z wymienionych kończy akcję anemicznym płaskim strzałem z pola karnego. Henrich Ravas zapewne broni mocniejsze strzały na treningach.

• Atak Cracovii przynosi rzut rożny. Gospodarze wybijają piłkę, do której dopada Cornel Rapa. Po jego strzale kontry nie będzie.

• Daniel Myśliwiec debiutuje w roli trener Widzewa w Ekstraklasie

• Pół godziny gry za nami. Obie drużyny wyszły na murawę ofensywnie nastawione. Na razie brakuje stuprocentowych sytuacji.

• ... i wrzuca przed bramkę Gospodarze bez problemu wychodzą z opresji.

• Atak Cracovii lewą stroną przerwany faulem. Michał Rakoczy skrupulatnie ustawia piłkę...

• Widzew Łódź - Cracovia

• 2 Strzały 1
    • 1 Strzały celne 0
  • Jakub Jugas radzi sobie z Antonim Klimkiem. Po chwili kolejny strzał mija bramkę "Pasów" w bezpiecznej odległości.

• Kilka zdjęć z Łodzi

• Mateusz Żyro decyduje się na uderzenie z dystansu. Piłka poleciała w sam środek bramki, czyli dokładnie tam, gdzie stał Sebastian Madejski.

• Karol Knap tym razem chciał prostopadłym podaniem uruchomić Benjamina Källmana. Pomysł był dobry, ale młodzieżowiec włożył w to zagranie zdecydowanie za dużo siły.

• Arttu Hoskonen poradził sobie na boku z Bartłomiejem Pawłowskim. Łodzianie chcieli szybko wznowić grę z autu, ale na murawie była już piłka.

• A teraz zamieszanie przed bramką Widzewa po wyrzucie piłki z autu przez Karola Knapa. Sędzia dopatrzył się przewinienia na Juljanie Shehu.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Mato Milosa w pole karne. Bramkarz Cracovii spokojnie łapie piłkę.

• Jordi Sanchez przedarł się lewą stroną. Zagrywa płasko przed bramkę do Antoniego Klimka, ale uprzedził go Sebastian Madejski.

• Goście w "dziesiątkę" pod nieobecność Rumuna. Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie sprawiło zagrożenia pod bramką Cracovii.

• Przerwa w grze. Na lewej stronie faulowany był zawodnik Widzewa, ale wyraźnie ucierpiał tu Cornel Rapa.

• Łodzianie wybijają tak, że wypuszczony został Jordi Sanchez.. Podobna akcja miała miejsce w meczu z Legią, ale tym razem Hiszpan nie poradził sobie przed "szesnastką" z Takuto Oshimą.

• Atak Cracovii prawą stroną został przerwany. Karol Knap bierze piłkę i szykuje się do dalekiego wyrzutu zza linii bocznej.

• I teraz rzut rożny. Patryk Makuch wybija na uwolnienie po dośrodkowaniu Mato Milosa z prawego narożnika boiska.

• Dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie z piłką minął się Sebastian Madejski! Gospodarze nie zdołali wykorzystać błędu bramkarza "Pasów"!

• Chociaż Widzew ma rzut wolny z lewej strony. Może być groźnie.

• Wysoki pressing zawodników Daniela Myśliwca na lewej stronie. Po błędzie Takuto Oshimy próbowali przedrzeć się Marek Hanousek i Bartłomiej Pawłowski, ale bezskutecznie.

• Mato Milos próbował przedrzeć się prawą stroną i dośrodkować. W porę odczytali to przyjezdni.

• Od razu dalekie zagranie przed pole karne na Patryka Makucha. Ten nie miał szans na opanowanie piłki.

• Piłkarze Cracovii przy piłce.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek!

• Piłkarze już na murawie. Wkrótce zaczynamy!

• Widzew - Cracovia

• Jak zagra drużyna gospodarzy pod wodzą Daniela Myśliwca? Czy Cracovia pierwszy raz w tym sezonie ligowym polegnie? Pytań przed dzisiejszą konfrontacją jest sporo. Pierwszy gwizdek już o godz. 15:00.

• Cracovia będzie chciała zaskoczyć. Drużyna Jacka Zielińskiego, obok Legii Warszawa, jest ekipą, która jeszcze nie zaznała smaku porażki w tym sezonie ligowym.

Dotąd "Pasy" dwukrotnie wygrały i aż cztery razy dzieliły się punktami z rywalami. Jeśli drużyna gości dziś wygra, ma szansę wskoczyć nawet na 4. lokatę w tabeli.

• Czas na spotkanie Widzewa Łódź z Cracovią. Będzie to pierwszy mecz nowego trenera RTS-u Daniela Myśliwca, który przed przerwą reprezentacyjną zastąpił na tym stanowisku Janusza Niedźwiedzia.

1/3
przejdź do galerii

©Canal+ Sport screen

Widzew Łódź - Cracovia ONLINE. Dziś zadebiutuje Daniel Myśliwiec w roli trenera gospodarzy. Jak zagra jego drużyna? Czy Cracovia pierwszy raz w tym sezonie ligowym polegnie? Pytań przed dzisiejszą konfrontacją jest sporo. Czas się przekonać, co przygotowały obie drużyny. Gdzie oglądać mecz Widzew - Cracovia na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Widzew Łódź - Cracovia ONLINE

Czas na spotkanie Widzewa Łódź z Cracovią. Będzie to pierwszy mecz nowego trenera RTS-u Daniela Myśliwca, który przed przerwą reprezentacyjną zastąpił na tym stanowisku Janusza Niedźwiedzia. Jak pokaże się Widzew za kadencji nowego trenera? Wkrótce się przekonamy. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00.

Cracovia będzie chciała zaskoczyć. Drużyna Jacka Zielińskiego, obok Legii Warszawa, jest ekipą, która jeszcze nie zaznała smaku porażki w tym sezonie ligowym. Dotąd "Pasy" dwukrotnie wygrały i aż cztery razy dzieliły się punktami z rywalami. Jeśli drużyna gości dziś wygra, ma szansę wskoczyć nawet na 4. lokatę w tabeli.

Daniel Myśliwiec, trener Widzewa: Budowanie drużyny wymaga czasu, ale zdawałem sobie sprawę z tego, ile będziemy go mieli przed meczem z Cracovią. Piłkarze efektywnie wykorzystali ten czas, a ja chciałbym, żeby potwierdzili to na boisku swoim nastawieniem oraz próbą robienia tego, co na treningach. Na ten moment jestem zadowolony z tego, co udało nam się wypracować.

Jacek Zieliński, trener Cracovii: Przychodzi nowy trener i jest wielka niewiadoma. Przygotowywaliśmy się do tego meczu pod kątem pracy trenera Myśliwca. Oglądaliśmy sparing ze Zniczem Pruszków, skupiliśmy się też na grze Stali Rzeszów pod wodzą tego trenera. Coś tam wiemy, ale oczywiście niewiadoma jest i dopiero w niedzielę wszystko zweryfikuje boisko. Nowy trener to nowe nadzieje, entuzjazm, tak jest zawsze.

Zawody poprowadzi Tomasz Kwiatkowski, doświadczony sędzia z Warszawy. Jego asystentami będą Marcin Boniek i Michał Obukowicz. Arbitrem technicznym będzie z kolei Maciej Pelka, a w wozie VAR zasiądą Paweł Raczkowski oraz Adam Kupsik.

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź - Cracovia w telewizji?

Spotkanie Widzewa Łódź z Cracovią będzie transmitowane w CANAL+ Sport oraz w CANAL+ Sport 3. W Internecie można śledzić spotkanie w CANAL+ online. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00. Komentować mecz będzie duet Filip Surma - Adam Szała.