• Oziębała nieprzepisowo zaatakował Cetnarskiego za co otrzymuje karę w postaci żółtej kartki.

• Zmiana w Widzewie! Dżalamidze w miejsce Sernasa.

• Nakoulma świetnie obraca się w polu karnym , strzela ale jeszcze lepiej interweniuje Sapela.

• GOLLLL!!!!!! Dawid Nowak wpisuje się na listę strzelców.

• Za kłótnie z arbitrem tego spotkania Dawid Nowak obejrzał żółtą kartkę.

• Bełchatów znowu powrócił do głosu. Bardzo dobre podanie otrzymał Dawid Nowak, ale zdaniem arbitra bocznego reprezentant Polski był na spalonym.

• W krótkim odstępie czasu Sernas otrzymał dwa kapitalne podanie i oba strasznie zmarnował.

• Od dłuższego czasu Gks Bełchatów znacznie przeważa na boisku. Na odrobienie strat pozostało im nie wiele ponad 10 minut.

• Pierwsza zmiana po stronie Widzewa, na murawę w miejsce Ostrowskiego wchodzi Nakoulma

• Marcus Da Silva otrzymuje żółtą kartkę.

• Gra przeniosła się pod drugą bramkę. Cetnarski wrzuca piłkę w pole karne, lecz świetnie piłkę wybija Kaniecki.

• Ostrowski oddaje piękny strzał z dystansu, ale Sapela ratuje skórę kapitalnie broniąc.

• Groźną kontrę wyprowadza Cetnarski, piłka po podaniu ląduje pod nogami Dawida Nowaka, snajper Bełchatowa oddaje bardzo mocny strzał lecz trafia tylko w słupek.

• Po wejściu Da Silvy gra Belchatowa znacznie się ożywiła.

• Da Silva przedryblował dwóch piłkarzy Widzewa, podał do Komołowa lecz zmiennik Barana na pozycji spalonej.

• Na obiekcie w Łodzi możemy zaobserwować słabszą grę obu drużyn.

• Panka groźnie zagrywa prostopadłą piłkę do Sernasa lecz zdaniem arbitra Litwin był na spalonym.

• Maciej Bartoszek wykorzystuje również trzecią zmianę i na arenę gry wpuszcza Da Silve w miejsce Tomasza Wróbla .

• Kolejna zmiana w jedenastce z Bełchatowa

• Sernas przewracany w polu karnym, ale arbiter główny każe grać dalej.

• Małkowski zagrywa piłkę w pole karne, lecz żaden z zawodników Bełchatowa nie zamyka tej akcji.

• Bełchatów przetrzymał okres natarcia Widzewa Łódź i sam zaczął mocniej atakować.

• Popek ostrym wejściem zatrzymuje Ostrowskiego, za co otrzymuje żółtą kartkę.

• Akcja przenosi się pod drugą bramkę. Rzut rożny dla PGE GKS, ale nic ciekawego z niego nie wynika.

• Do dośrodkowania po rzucie rożnym dochodzi Bieniuk, lecz obrońca Widzewa źle uderza piłkę.

• Zaraz po gwizdku Widzew wywalczył rzut rożny.

• Widzew Łódź rozpoczął drugą odsłonę tego spotkania.

• Sędzia Piasecki kończy pierwszą połowę.

• Budka szarżuje na prawej flance, podaje w szesnastkę lecz piłkę przecina Drzymont.

• Pierwsza zmiana w szeregach Bełchatowa. Na boisko w miejsce Barana wchodzi Komołow.

• Widzewiacy po strzeleniu gola mocno rzucili się do ataku.

• Piłka po strzale Dudu trafia w mur, lecz futbolówka po odbici od piłkarzy Bełchatowa trafia pod nogi Oziębały, który efektownym strzałem z pół obrotu starał się pokonać Sapele.

• Grzelczak faulowany przed polem karnym gości, do stałego fragmentu gry podchodzi Dudu, który może pokusić sie o strzelenie gola.

• GOLLLLL!!!!!!!Budka centruje w pole karne, najwyżej do piłki wyskakuje Bieniuk, obrońca kieruje piłkę w stronę bramki, lecz Grzelczak zmienia trajektorię lotu piłki i strzela gola.

• Cetnarski po raz kolejny podchodzi do rzutu rożnego, ale po jego dośrodkowaniu Mysiak myli się.

• Grzelczak oddaję groźny strzał... z trudem ale radzi sobie Sapela.

• Fonfara dośrodkowuje w pole karne...., ale piłka nie dociera do żadnego z zawodników w zielonych trykotach.

• Sernas lekkim podbiciem podaje do Panki, ale na posterunku Sapela.

• Przez ostatnie kilka minut na boisku bez większych emocji, na razie żadna z drużyn nie chce mocniej zaatakować.

• Akcja przeniosła się pod szesnastkę gości, sekwencją dośrodkowań próbują znaleźć drogę do bramki Sapeli Widzewiacy, ale górą defensorzy z Bełchatowa.

• Fonfara długim podaniem uruchamia Wróbla, lecz napastnik gości na spalonym.

• Na murawie boiska, która pozostawia wiele do życzenia lepiej poczynają sobie goście.

• Po raz kolejny faulowany przed polem karnym gospodarzy piłkarz z Bełchatowa, ze stojącej piłki centrę w pole karne posyła Małkowski, piłka jednak ląduje na aucie bramkowym.

• Rzut wolny dla GKS, do piłki na 30-metrze podchodzi Cetnarski, ale dośrodkowanie przecina Kaniecki.

• Rzut rożny kończy sie nie powodzeniem, lecz przy piłce utrzymują się piłkarze z Bełchatowa.

• Futboliści Bełchatowa konstruują spokojnie akcje, a owocem starań rzut rożny.

• Na boisku zrobiło nam się trochę agresywnie. Sędzia jednak studzi zapędy piłkarzy z ziemi Łódzkiej.

• Rzut wolny dla Widzewa, do stojącej piłki podchodzi Dudu, strzela..., ale futbolówkę spokojnie łapię Sapela.

• Grzelczak na przebój przedziera się pod pole karne Zielonych, ale piłka po podaniu napastnika Widzewa ląduje za bramką Sapeli.

• Obie ekipy wyręczają się nawzajem, nie dokładnymi podaniami.

• Rzut rożny dla Bełchatowa, dośrodkowuje Cetnarski, ale nici z poczynań Bełchatowskich piłkarzy.

• Na spalonym Ostrowski.

• Na trybunach możemy odsłuchać nie przyjemną pieśń o PZPN

• Małkowski oddaje pierwszy strzał z dystansu, lecz pomocnik GKS bardzo nie celnie.

• Piłkarze z Bełchatowa rozpoczęli ten mecz.

• Obie ekipy wychodzą na murawę.

• Piłkarze z Bełchatowa zagrają dziś bez swojego dwunastego zawodnika, na trybunach nie pojawią się kibice tego klubu.

• Do szablonowej jedenastki wraca Sernas, który w ostatnim meczu wygranym w Białymstoku strzelił dwie bramki.

• Widzew Łódź w dzisiejszym meczu będą chcieli przerwać nie chybną passę, Łodzianie ostatni raz wygrali u siebie z GKS Bełchatów dwanaście lat temu.

• W dzisiejszym spotkaniu stoczą bój drużyny z ziemi Łódzkiej. Jak dotąd w tych derbach lepiej spisują się piłkarze z Bełchatowa.