Widzew Łódź

3

Korona Kielce

1

• Koniec. Widzew wygrywa 3:1. Fantastyczny mecz debiutującego w Polsce Nika Dzalamidze.

• Tataj fauluje w środku boiska, oba zespoły czekają już na koniec spotkania.

• Janczyk wraca do Ekstraklasy.

• Kolejne dośrodkowanie Ediego z wolnego do Mielcarza.

• Mogło być 4:0 ale Puriemu nie starczyło nogi.

• Na boisku melduje się Dawid Janczyk. W Widzewie też zmiana schodzi Dzalamidze.

• Gol! Budka! Znowu asysta Dzalamidze! Czy to koniec spotkania?

• Ładnie rozegrana akcja Widzewa, aż do momentu dośrodkowania, te wylądowało w rękawicach Małkowskiego.

• Druga połowa zdecydowanie gorsza od poprzedniczki. Zespoły grają o wiele wolniej, Korona nie raz przyspiesza, ale wiadomo - to oni gonią wynik.

• Kontra Widzewa. Dzalamidze podał do Sernasa ale ten uderzył zbyt lekko.

• Piłka w bramce, jednak wynik zostaje bez zmian, Niedzielan znajdował się na pozycji spalonej.

• Koncert nieudanych akcji z obydwu stron.

• Arbiter rozpoczął drugą połowę meczu.

• Koniec pierwszej połowy tego ciekawego, jak na nasze warunki, spotkania.

• Bohater pierwszej połowy wpisuje się w kolejną statystykę.

• Dzalamidze mocno ale w środek bramki.

• Sernas wolejem z pierwszej, piłka po rykoszecie trafiła do bramkarza gości.

• Mielcarz pewnie wyłapuje kolejne dośrodkowania zawodników Korony.

• Korona nie traci czasu, rzuciła się już do odrabiania strat, przed chwilą miała pierwszą szansę na wyrównanie.

• Nika Dzalamidze zanim zaliczył asystę zdołał oszukać Vukovića.

• Bramka! Ukah wykorzystuje dośrodkowanie Dzalamidze.

• Kielczanie marnują kolejny wolny.

• Gol! Edi z dystansu.

• Znowu akcja Dzalamidze. Tym razem Małkowski nie dał się zaskoczyć.

• Widzewiacy wykorzystali kontrę po zmarnowanym przez Ediego rzucie wolnym.

• Gooolll! Piękny lob Nika Dzalamidze! Przyjęcie perfekcyjne, uderzenie także. Małkowski bez szans.

• Po wyrównanym początku gospodarze przejęli inicjatywę.

• Ładna kombinacyjna akcja Widzewa zakończona spalonym.

• Janczyk grzeje ławę michale.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Udało im się oddać strzał jednak bardzo słabej jakości - Małkowski wyłapał piłkę bez problemu.

• Akcja kielczan, zawodnik gości wdarł się w pole karne gospodarzy, uderzył piłkę wzdłuż linii bramkowej, jednak tor lotu futbolówki przeciął Mielcarz.

• Rzut wolny po faulu na Adrianie Budce. Dośrodkowanie jednak ląduje w rękawicach Małkowskiego.

• Jak na razie zawodnicy odpowiedzialni za defensywę okazują się lepsi od tych mających stwarzać niebezpieczeństwo pod bramką rywala.

• Zbigniew Małkowski uprzedził Darvydasa Sernasa, zażegnując niebezpieczeństwo pod bramką Korony.

• Pierwszy stały fragment gry w spotkaniu. Rzut wolny wykonywał Paweł Sobolewski, ale w polu bramkowym gospodarzy pewnie interweniował Maciej Mielcarz.

• Sędzia odgwizduje początek spotkania. Mecz od środka zaczynają goście.