Widzew Łódź

0

Lechia Gdańsk

1

• Sędzia po doliczeniu 3 minut kończy spotkanie. Lechia wygrywa zasłużenie. Widzew skanduje "dziękujemy". Mecz bez historii.

• Traore widząc wysuniętego Mielcarza próbował go pokonać strzałem z połowy boiska. Dobry pomysł, ale złe wykonanie.

• Cytując klasyka "Niewykorzystane okazje się mszczą.."

• Traore fatalnie przestrzela !

• Karny dla Lechii !

• Lechia wyczekuje końca meczu wybijając piłkę jak najdalej. Widzew tylko biega i nie jest w stanie zbudować dobrej składnej akcji.

• Traore zajmie miejsce Grzelczaka na szpicy

• Wymuszona zmiana. Pietrowski za kontuzjowanego Grzelczaka.

• Grzelczak kontuzja stawu skokowego. Chyba nie obędzie się bez zmiany.

• Deleu wchodzi za Jakuba Wilka

• Ukah napił się wody i ... dostał żółtą kartkę. Komiczna sytuacja.

• Faul Bieniuka na Grzelczaku

• Ben Radhia wchodzi za Bartkowskiego.

• Bomba Traore z rzutu wolnego trafia w jednego z obrońców Widzewa. Zawodnik Lechii w drugiej próbie się poprawił i kolejnym atomowym strzałem na bramkę stwarza zagrożenie. Mielcarz broni z wielkim trudem.

• Bartkowski pograł z Panką na prawym skrzydle. Panka chciał zagrać piłkę w pole karne, ale podanie zostało zablokowane.

• Piłka grzęźnie w siatce Lechii. Po strzale Kaczmarka, Matusiak który był na spalonym dotyka piłki. Przedwczesna radość gospodarzy.

• Sędzia wrócił do faulu Traore, który wślizgiem zatrzymał Brozia. Żółta kartka mocno naciągana.

• Tempo meczu po przerwie nieco wzrosło. Przyczyniło się do tego trzech świeżych graczy, którzy zameldowali się na murawie w 2. połowie.

• Wilk zagrywa piłkę wzdłuż bramki, ale niebezpieczeństwo zażegnał obrońca Widzewa.

• Groźna kontra Widzewa. Oziębała w polu karnym z piłką mógł zrobić wszystko. Miał czas by spytać Mielcarza gdzie ma strzelić. Widzewiak fatalnie przestrzela wysoko ponad bramką.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Bąk faulował Oziębałę.

• A Marko Balić wchodzi w miejsce Machaja.

• Princewill Okachi zastępuje Rybickiego.

• Oziębała zmienia Bruno Pinheiro.

• Zaczynamy drugą połowę. Kilka zmian w przerwie.

• Spacerowe tempo meczu. Widzew gra bez zaangażowania. Kibice są świadkami nudnego meczu. Jedynie dwa celne strzały i to ze strony Lechii.

• Koniec pierwszej połowy

• Dośrodkowanie w pole karne Lechii. Małkowski niezbyt pewnie łapie piłkę na raty

• Broź pociągnął akcję prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny

• Traore w indywidualnej akcji chciał wpaść w pole karne. Dwóch obrońców Widzewa to jednak zbyt wiele.

• Widzewiacy stoją, Lechia gra w piłkę. Bardzo słaba, żenująca wręcz postawa graczy z Łodzi.

• Defensywa Widzewa prezentuje się bardzo słabo

• Grzelczak bardzo aktywny w tym meczu. Zaangażowania mu nie brakuje.

• Grzelczak wpadł w pole karne. Próbował oddać strzał na bramkę, ale Bieniuk do zablokował. Gdyby nie interwencja obrońcy to napastnik Lechii nie miałby problemu z pokonaniem Mielcarza.

• Rzut wolny dla Widzewa. Kaczmarek próbował dośrodkować, ale bardzo słabe wykonanie.

• Piłka w posiadaniu gości, którzy swobodnie rozgrywają piłkę. Widzewiacy niewiele robią aby przeszkodzić rywalom.

• Matusiak próbował technicznym strzałem pokonać Małkowskiego. Piłka przechodzi obok słupka. Niezła próba.

• Widzew biernie obserwuje poczynania Lechii. Pomimo, że przegrywają to nie próbują pressingiem odebrać piłki.

• Bartkowski strzela zza pola karnego. Piłka minimalnie ponad poprzeczką. Dobra próba Widzewiaka.

• Rybicki po indywidualnej akcji wywalczył kolejny rzut rożny.

• Widzew przez dłuższy czas na połowie Lechii. Gospodarze próbują górnych piłek, ale wszystko spada na głowy defensorów gości.

• Wilk z dystansu. Strzał blokuje obrońca Widzewa.

• Dobra kombinacyjna akcja Lechii. Surma pociągnął akcje środkiem boiska i podał do Wilka. Ten szukał Nowaka prostopadłym podaniem, ale obrońcy Widzewa dobrze asekurują całą akcję.

• Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez Pawła Nowaka.

• Ze względu na warunki atmosferyczne, tempo spotkania nie zachwyca. Więcej z gry nadal mają lechiści.

• GOOOOOOOOOOOOL ! Po zamieszaniu na skraju pola karnego piłka ląduje pod nogi Traore. Ten silnym strzałem po ziemi pokonuje Mielcarza.

• Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Do piłki dobiegł Pinherio, huknął na bramkę, ale piłka odbiła się od słupka. Lechia musi uważać.

• Po faulu na Kaczmarku Widzew będzie miał rzut wolny z groźnej odległości z narożnika pola karnego.

• Dobra akcja Lechii. Po nieudanej próbie wyprowadzenia kontry przez Widzew, Lechia przejmuje piłkę. Grzelczak podał na skrzydło do Nowaka, a ten dośrodkował w pole karne. Na posterunku jednak Mielcarz.

• Pierwsza akcja ofensywna Widzewa. Kaczmarek wrzuca piłkę w pole karne, ale Madera wybija na rzut rożny.

• Widzew póki co wyczekuje na własnej połowie. Do tej pory to goście prowadzą grę.

• Pierwszy rzut rożny w meczu dla Lechii

• W polu karnym znalazł się Piotr Grzelczak, którego strzał został zablokowany.

• Pierwszy gwizdek sędziego

• Kibice Widzewa skandują "Gramy na luzie". Wszyscy domyślają się o co chodzi kibicom z Łodzi.

• Rezerwowi Lechia Gdańsk: Wojciech Pawłowski, Sergejs Kożans, Marcin Pietrowski, Adam Duda, Ivans Lukjanovs, Marko Bajić, Deleu.

• Rezerwowi Widzew Łódź: Michał Pytkowski, Piotr Mroziński, Souhail Ben Radhia, Krzysztof Ostrowski, Przemysław Oziębała, Dudu, Princewill Okachi.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz pomiędzy Widzewem Łódź, a Lechią Gdańsk. Relację z meczu przeprowadzi Maciej Akimow.