ŁKS Łódź

1

• Koniec meczu!

• Czerwona kartka dla Bruno! Widzew kończy w "9"

• Rzut rożny dla Widzewa. Pod bramkę gości podbiegł nawet Maciej Mielcarz, ale rezultat nadal bez zmian!

• Ben Radhia za Bartkowskiego

• Oziębała za Ostrowskiego

• GOOOOOL! Mięciel strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

• Smoliński za Nowaka

• Kibice Widzewa po raz kolejny w tym meczu "pozdrawiają" Michała Probierza

• Maciej Mielcarz po starciu z jednym z ofensorów gości potrzebuje pomocy lekarzy

• Klepczarek na spalonym

• Bykowski dośrodkowuje z lewej strony boiska prosto w ręce Mielcarza

• Kaczmarek szybko rozegrał piłkę z rzutu rożnego z Saganowskim. Następnie napastnik ŁKS wrzucił piłkę w pole karne Widzewa, ale tam na miejscu byli defensorzy RTS

• Bykowski za Szałachowskiego

• Kaczmarek próbował zaskoczyć z dystansu Mielcarza, ale jego strzał nie znalazł drobi do bramki rywala

• Saganowski próbuje strzelać na bramkę Widzewa, ale umiejętnie przeszkadza mu w tym Bartkowski

• Szałachowski strzela na wiwat

• Na czystą pozycję wychodził Ostrowski. Wydawało się, że pomocnik był faulowany przez defensorów ŁKS, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Romańczuk za Salskiego

• Rozpoczynamy drugą część 61. derbów Łodzi!

• Koniec pierwszej połowy meczu. W tej części spotkania minimalnie lepiej na boisku radzili sobie widzewiacy, ale zapomnieli chyba swojej przewagi udokumentować bramką. Za chwilę wracamy!

• Nowak uderza na bramkę Mielcarza, ale golkiper Widzewa nie dał się zaskoczyć i sparował strzał na rzut rożny.

• Mentol z KSG: tak, jest głośny doping :)

• Faulowany Dzalamidze. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne wbija Budka, jednak piłkę przejmują defensorzy ŁKS

• wks: tak, na stadionie jest spokojnie :)

• Mięciel uderzył na wiwat

• Worek z bramkami mógł otworzyć Dzalamidze, ale po raz kolejny Gruzin w tym spotkanie się nie popisał

• Faulowany Dzalamidze. Piłkę z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowuje Dudu, ale żaden z widzewiaków nie potrafił przejąć tego zagrania

• Panka fauluje Nowaka i tym samym zostaje od sędziego zółtą kartkę

• Z rzutu wolnego piłkę w pole karne ŁKS wbija Dudu, ale ełkaesiacy czujnie wybijają futbolówkę

• Dudu krótko z rzutu wolnego zagrał do Budki i pomocnik Widzewa z pierwszej piłki znakomicie uderzył na bramkę rywala. Czujnie jednak zachował się golkiper ŁKS!

• Kibice Widzewa zaprezentowali dwie efektowne oprawy. Zaraz podrzucimy Wam zdjęcia!

• Dudu z lewej strony boiska zagrywa w pole karne prosto pod nogi Niki Dzalamidze, ale Gruzin w wyśmienitej sytuacji oddaje niecelne uderzenie

• Dudu dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne gości, tam główkuje Sebastian Madera, ale futbolówka mija się z bramką

• Kaczmarek płasko zagrał z rzutu wolnego w pole karne łodzian. Piłkę bez problemów łapie Mielcarz

• Michał Probierz od początku meczu bardzo żywiołowo reaguje na to spotkanie

• Faulowany Adrian Budka przez Piotra Kaczmarka. W efekcie ełkaesiak ukarany przez arbitra zółtym kartonikiem

• Kaczmarek zagrał piłkę w pole karne gospodarzy, ale żaden z jego kolegów nie potrafił przechwycić tego podania

• Saganowski dośrodkował piłkę w pole karne z lewej strony boiska, ale jego zagranie zablokował na rzut rożny Bartkowski. Po dośrodkowaniu z kornera futbolówkę wybijają defensorzy Widzewa

• Mecz z wysokości trybun ogląda Pani Prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska

• Pierwszy strzał na bramkę ŁKS. Dudu uderzył zz dystansu, ale na miejscu był bramkarz gości.

• Zaczynamy!

• Walka z rasizmem na stadionach trwa ! Także w Łodzi ! W tej chwili oglądamy transparent "Wykompy rasizm z futbolu" !

• Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę. Na stadionie Widzewa rozbrzmiewa gromki doping. A Waszym zdaniem - Kto wygra mecz ? !

• TUTAJ znajdziecie zdjęcia i video z przemarszu kibiców!

• Kibice Widzewa Łódź zebrali się o godzinie 16.30 pod łódzkim Centralem i wspólnie przemaszerowali pod stadion przy al. Piłsudskiego.

• TUTAJ znajdziecie specjalny dział z informacjami na temat 61. derbów Łodzi!