Widzew Łódź 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu. Widzew przegrywa na swoim stadionie z Podbeskidziem 0:1.

• Kartka dla Ziajki.

• Spotkanie potrwa jeszcze 3 minuty.

• Ostatnia zmiana w zespole gości, plac gry opuszcza Demjan, a w jego miejsce wchodzi Curić.

• Rzut wolny dla Widzewa. Dośrodkowanie Kaczmarka niecelne.

• Do zmiany w zespole gości szykuje się Curić.

• Okachi źle opanował piłkę w polu karnym i w efekcie widzewiacy tracą szanse na wyrównanie wyniku.

• Zmiana w Podbeskidziu: Liad w miejsce Rogalskiego

• Pomocy medycznej potrzebuje Robert Demjan.

• Zółta kartka dla Sokołowskiego.

• Podbeskidzie kontroluje grę i broni wyniku.

• Rzut wolny dla Widzewa. Dudu niecelnie dośrodkował.

• Malinowski za Patejuka.

• Strzałem z rzutu wolnego zdobywa Patejuk.

• Bartkowski za Ostrowskiego.

• Zmiany w zespole Widzewa. Stępiński za Oziębałe.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia, po strzale Koniecznego bez problemu piłkę łapie Mielcarz.

• Pomocy medycznej potrzebuje Panka.Zaraz na boisku pojawi się Stępiński i Bartkowski.

• Kolejna akcja widzewiaków, złe zgranie piłki przez Oziębałę do Okachiego.

• Nieporozumienie zawodników Widzewa. Tym samym zmarnowani okazje na zdobycie bramki.

• Kolejna świetna akcja gości, ale Rogalski nie zdołał pokonać Mielcarza.

• Żaden z zawodników Podbeskidzia nie zdołał oddać strzału na bramkę Widzewa po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska.

• Niecelne zgranie Panki w polu karnym przeciwnika do kolegi z zespołu.

• Piłkarz walczą w środkowej części boiska.

• Zaczynamy! Mamy nadzieje ze wpadną jakieś bramki.

• A tymczasem jeden z kibiców Widzewa oświadczył się swojej wybrance. Oczywiście przyjęła jego propozycję! Życzymy wszystkiego dobrego!

• Sędzia kończy pierwszą część meczu. Do przerwy jest bezbramkowy remis.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Lewą strona szarżował Król, ale nie zdołał dośrodkować piłki w pole karne gospodarzy.

• W polu karnym przewraca się Okachi, sędzia nie wskazał na "wapno".

• A tymczasem na trybunie pod zegarem trwa wojna na śnieżki ;)

• Dudu uderza zza pola karnego prosto w ręce Zajaca.

• Tym razem niecelnie z 11-stu metrów strzela Dudu.

• Bardzo niecelnie z 11-stu metrów Kaczmarek.

• Okachi wpada w pole karne ale nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Kolejna piękna interwencja Mielcarza broni on strzał Rogalskiego.

• Kaczmarek posłał piłkę na wolne pole do Panki, ale z tej akcji nic nie wyszło.

• Nieporozumienie Brozia z Panką w efekcie łodzianie tracą piłkę.

• Niecelny strzał Ziajki zza pola karnego.

• Kolejna szansa zawodników gości. Rogalski dośrodkowuje ale piłka leci wysoko nad bramką.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia. Konieczny uderza prosto w rękawice Mielcarza.

• Widzew gra wysokim pressingiem na stronie rywala, ale póki co nie potrafi tego udokumentować bramką.

• Kaczmarek uderza ale piłka trafia w defensorów Podbeskidzia.

• Ostrowski dośrodkowuje w pole karne tam Okach niecelnie uderza.

• Sam na sam z Mielcarzem Wychodził Sokołowski ale bramkarz Widzewa okazał się lepszy.

• Z rzutu wolnego niecelnie strzela Dudu.

• Twarda walka w środkowej części boiska, żaden z zespołów nie może przedostać się pod pole karne rywala.

• W polu karnym ręką zagrywał Sokołowski a sędzia nie widział przewinienia.

• W bocznej strefie boiska faulowany Kaczmarek. Z rzutu wolnego dośrodkował sam poszkodowany, a w polu karnym nieudanie główkował Abbes.

• Za faul ukarany także Sylwester Patejuk.

• Żółta kartką ukarany Maciej Mielcarz.

• Sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką w polu karnym. Do piłki podszedł Patejuk, ale fatalnie przestrzelił z 11 metrów!

• W polu karnym zagrał ręką zawodnik widzew.

• Piłka rozgrywana jest w środkowej strefie boiska.

• Przed rozpoczęciem meczu uczczona została minutą ciszy pamięć zmarłego niedawno jednego z kibiców Widzewa

• Zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą na płytę boiska. Widzewiaków wyprowadza Maciej Mielcarz, a Podbeskidzie Marek Sokołowski.

• Dzisiaj zakończyła się pierwsza część akcji, organizowanej przez kibiców Widzewa, w której to zbierali oni korki dla chorego Mikołaja. Szczegółowe informacje na pewno znajdziecie na naszym serwisie.

• Póki co w Łodzi śnieg nie pada. Boisko jest odśnieżone, a w jego przygotowaniu do tego meczu pomagali w ostatnich dniach kibice.

• W panelu po lewej stronie są podane składy obu zespołów. W rezerwie Widzewa: Wolański Patryk, Ukah Ugochukwu, Stępiński Mariusz, Duda Sebastian, Rybicki Mariusz, Serwaciński Rafał i Bartkowski Jakub. Natomiast w zespole gości: Bąk Mateusz, Górkiewicz Tomasz, Sourek Ondrej, Malinowski Piotr, Liad Elmaleach, Curić Ivan oraz Sikora Adrian.

• Witam ze stadionu Widzewa! Przed nami spotkanie Łodzian z Podbeskidziem Bielsko-Biała.