Widzew Łódź

1

Pogoń Szczecin

3

• Zaskakująco łatwe zwycięstwo Portowców w Łodzi. Przez większą część meczu to oni mieli inicjatywę i mogą na swoim koncie zapisać 3 punkty. Natomiast Widzew po początkowej serii 4 zwycięstw w lidze traci kolejne punkty. To już koniec relacji, zapraszamy na kolejne!

• Koniec meczu. Widzew Łódź-Pogoń Szczecin 1-3!

• "Żółtko" dla Hricki.

• Scysja pomiędzy Janukiewiczem i Kolendowiczem. Bramkarz Pogoni miał chyba o coś pretensje do kolegi.

• Sędzia dodaje do obowiązującego czasu gry 3 minuty.

• Obie drużyny czekają na ostatni gwizdek arbitra. Widzew nie chce ryzykować utraty kolejnej bramki, Pogoni zwycięstwo 3-1 w zupełności wystarcza.

• Szansa dla Pogoni. Kolendowicz znalazł się przed bramką, lecz zamiast podać do stojącego na czystej pozycji Budki, strzelił technicznie z ostrego kąta. Mielcarz przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Ostatnia zmiana w meczu. Rogalski schodzi, w jego miejsce Szałek.

• Żółta kartka dla Bartoszewicza za faul na Traore.

• Widzewiacy chyba przestali wierzyć w korzystny wynik. Gra wyraźnie się uspokoiła.

• Kolejna zmiana. Budka za Frączczaka.

• Dośrodkowanie z narożnika pola karnego, błąd Brozia i pewny strzał głową Dąbrowskiego- mamy 3-1 dla przyjezdnych.

• Gol! 1-3!Dąbrowski!

• Po dośrodkowaniu Pietruszki minimalnie niecelnie strzela Frączczak

• Bardzo niecelny strzał z dystansu Frączczaka.

• Żółty kartonik dla Wojciecha Golli za faul w środkowej strefie boiska.

• Traore w miejsce Andradiny.

• Dobra akcja Akahoshiego prawą stroną boiska. Jego dośrodkowanie jednak nieskuteczne, gdyż nie było nikogo z kolegów pod bramką.

• Zawodnik Widzewa w głupi sposób osłabia zespół. Widzewowi trudno będzie dziś o chociażby punkt.

• Druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla Banasiaka! Widzew gra w osłabieniu.

• Stępiński za Ben Dhifallaha

• Rybicki za Dudka.

• GOOOOOOOOOL!! Widzew łapie kontrakt, strzelcem gola Marcin Kaczmarek!

• GOOOOOOOOOOOL!! Już 2:0! Edi z Frączczakiem rozklepali obronę Widzewa, Brazylijczyk wystawił piłkę do Kolendowicza, który z bliska umieścił ją w siatce.

• Żółtą kartką upominany Adam Banasiak.

• Szybka kontra Pogoni, którą egoistycznie wykończył niecelnym uderzeniem Takafumi Akahoshi.

• Kolejna kartka dla zawodnika Pogoni, tym razem Hernani ukarany za faul na Kaczmarku.

• Po dograniu z rzutu rożnego nie trafił w piłkę Maciej Dąbrowski. Było blisko kolejnej bramki dla Pogoni.

• GOOOOOOOOOL!! 1:0 dla Pogoni! Adam Frączczak wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową, minął bramkarza i pewnie strzelił do bramki!

• Doping również głośniejszy. Kibice dopingujący zza bram stadionu są bardziej słyszalni. Słychać wybuchy petard.

• Po zmianie stron jedni i drudzy wyrażają wielką chęć do gry.

• Słabo grającego Alexa Bruno zmienia Jakub Kowalski.

• Zaczynamy drugą połowę !

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek. Spotkanie, delikatnie rzecz ujmując nie porywa.

• To był chyba fart sezonu ! Po wrzutce z lewej strony, Dąbrowski oddał wygrał pojedynek powietrzny i oddał świetny strzał głową. Piłka jednak odbiła się od słupka i trafiła w ręce Mielcarza.

• Pierwsza akcja Pogoni, która mogła zakończyć się bramką. Oko w oko z Mielcarzem stanął Kolendowicz, ale widzewski bramkarz wyszedł z opresji, a chwilę później obronił dobitkę Frączczaka.

• Kolejny, fatalnie wykonany stały fragment przez gospodarzy. Dudek posłał piłkę prosto w mur,

• Oglądamy piłkarskie szachy i to w bardzo słabym wydaniu.

• Żółta kartka dla Rogalskiego.

• Strzał Brozia z największym trudem przenosi nad poprzeczką Janukiewicz.

• Rogalski wypuścił długim zagraniem Kolendowicza. Z bramki ryzykownie wyszedł Mielcarz i zażegnał niebezpieczeństwo wybijając piłkę głową.

• Bardzo nieudana, za mocna wrzutka Brozia

• Pietruszka upomniany za dyskusje z sędzią liniowym.

• Pogoń gra zupełnie bez polotu i pomysłu. Dotąd nie oddała ani jednego celnego strzału. Wszelkie próby tworzenia akcji palą na panewce Mnożą się niedokładne podania.

• Głęboka wrzutka Kaczmarka z lewej strony na dalszy słupek, gdzie na dostawienie nogi tylko czekał Phibel. Niestety za szybko wykonał właściwy ruch. To mogło skończyć się golem !

• Rzut wolny dla Widzewa i nareszcie ożywili się kibice. Natomiast wrzutkę Dudka wybił na korner Hernani

• Uderzenie Kaczmarka z bocznego sektora wpada w ręce Janukiewicza.

• Na Alei Piłsudskiego oglądamy bardzo nudne spotkanie. Atmosfera iście jesienna przeplatana sporadycznymi zrywami Widzewa.

• Kolejna okazja gospodarzy. Z rzutu wolnego na strzał zdecydował się Łukasz Broź. Uderzył dość czytelnie i prosto w Janukiewicza. Ten jednak wolał odbić piłkę do przodu.

• Dudek zdecydował się na rajd i płasko przymierzył w ręce bramkarza.

• Widzew nie wiadomo dlaczego, ale na pewno niepotrzebnie za bardzo bawi się na własnej połowie, co kończy się stratą i próbą ataku przeciwnika.

• Hernani huknął na wiwat z dala od światła bramki.

• Pogoń ruszyła z atakiem. Uderzenie Golli z pola karnego zostało zablokowane.

• Wspaniale rozegrana akcja zakończona minimalnie niecelnym strzałem Kaczmarka z 16.metrów.

• Wspaniałe dalekie zagranie Kaczmarka w pole karne i Mehdi Ben Dhifallah stanął sam na sam z Janukiewiczem. Górą był jednak bramkarz szczecinianin.

• Póki co na stadionie panuje piknikowa atmosfera, a piłkarze dostosowują się do tego znakomicie...

• Phibel wypuścił zagraniem z głębi pola Ben Dhifallaha. Szybszy jednak Janukiewicz.

• To mogła być świetna szansa dla Widzewa. Skrzydłem pomknął Marcin Kaczmarek. Zbiegł do narożnika po czym wycofał do Ben Dhifallaha. Ten nie mając dogodnej pozycji do strzału odegrał do Dudka, który nie zdążył dostawić nogi.

• Ben Dhifallah do Dudka. Zaczynamy !

• Jaki wynik typujecie ? :)

• Obie drużyny wychodzą już na murawę.

• Zanim zabrzmi pierwszy gwizdek, Widzew uhonoruje pamiątkową koszulką Adriana Budkę, który w barwach łodzian rozegrał ponad 150 spotkań.

• Rezerwowi Pogoń: Dusan Pernis, Adrian Budka, Mateusz Lewandowski, Sergej Mosnikov, Mateusz Szałek, Mouhamadou Traore, Emil Noll.

• Rezerwowi Widzew: Milos Dragojević, Sebastian Duda, Krystian Nowak, Mariusz Rybicki, Mariusz Stępiński, Emerson Carvalho, Jakub Kowalski,

• Przeciwnika mają bez dwóch zdań bardzo miarodajnego. W końcu Pogoń Szczecin nie przegrała od trzech kolejek. W tym czasie osiągnęła nie byle jakie rezultaty – urwała punkt Lechowi, zwyciężyła krakowską Wisłę, a z Jagiellonią zabrakło trzech minut, by dopisać do konta pełną pulę. Sezon zaczęła od zdemolowania Zagłębia Lubin 4:0. Potem nastał moment kryzysu, ale w ostatnich tygodniach wszystko zaczyna wracać na najlepsze tory.

• Dzisiejsza potyczka to również dla gospodarzy kolejny test. Udowadniali już, że potrafią punktować nie tylko u siebie. Pokazali jak świetnie sobie radzą, gdy pierwsi tracą bramkę. Natomiast w niedzielę dowiemy się jak zareagują na pierwszą ligową porażkę.

• Widzew to bez dwóch zdań najbardziej sensacyjny lidera początku Ekstraklasy. Jeśli ktoś, przed rozpoczęciem sezonu typował taką sytuację, z pewnością został uznany za ignoranta. Dotychczas skazywany na spadek zespół zgarnął 12 punktów w czterech pierwszych kolejkach. Potem przyszły wpadki. Zaczęło się od domowego remisu z Górnikiem Zabrze, a w minionym tygodniu faktem stała się pierwsza klęska z Polonią Warszawą.

• Witamy w relacji na żywo z Łodzi, gdzie miejscowy Widzew podejmuje Pogoń Szczecin w pierwszym niedzielnym spotkaniu Ekstraklasy.