Widzew Łódź

3

Polonia Bytom

1

• Koniec spotkania! Pewne zwycięstwo Widzewa! Polonia w trudnej sytuacji coraz bliżej spadku.

• Widzew dobija Polonie! Oziembała wyszedł sam na sam z Juszczykiem, najpierw trafił w słupek, ale dobitka była już celna!

• Zapowiada się oblężenie bramki Widzewa.

• Groźna wrzutka Bazika z prawej strony, ale żaden z kolegów nie doszedł do piłki.

• Cztery minuty doliczone, są jeszcze szanse Polonii.

• I schodzi z boiska Sernas. W jego miejsce Oziembała.

• Sernas nie potrafi się przełamać! Sam na sam z Juszczykiem przegrywa pojedynek. Za chwilę chyba zostanie zmieniony.

• Panka odegrał do Budki na prawą stronę, ten wrzucił w pole karne a tam centymetrów zabrakło żeby Sernas strzelił szczupakiem. Chwilę później Budka znowu uderzał sprzed pola karnego, jednak znów Panu Bogu w okno.

• Budka marnuje kolejną świetną szansę Widzewa. Był niepilnowany na 15 metrze, jednak uderzył wysoko ponad bramką.

• Dobra akcja Widzewa, jednak zabrakło celnego strzału. Grzelczak do Sernasa, ten z pierwszej piłki do Panki, który jednak został zablokowany przez Radzewicza będąc sam na sam z Juszczykiem.

• Budka daleko w pole karne, tam głową zgrał Grzelczak i Panka w zamieszaniu zdołał oddać strzał. Za lekko jednak by pokonać Juszczyka, który bez problemu złapał piłkę.

• Sernas walczył w polu karnym, ale poślizgnął się i stracił piłkę. Wywalczył jednak wrzut z autu.

• Widzew teraz musi pilnować tyłów, a Polonia złapała wiatr w żagle. Raz po raz próbuje wrzucać piłkę w pole karne, ale na razie pewnie obrońcy.

• Z rzutu wolnego z 40 metrów potężnie uderzył Radzewicz. Mielcarz popełnia błąd i odbija piłkę przed siebie, tam dobija ją Telichowski. Polonia ma jeszcze szansę!

• Bazik w miejsce Chomiuka.

• Radzewicz prawą stroną wdarł się w pole karne i uderzył po ziemi, pewnie jednak broni Juszczyk.

• Druga zmiana w Widzewie, schodzi Dzalamidze, w jego miejsce Grzelczak.

• Daleka wrzutka w pole karne Widzewa, ale na spalonym Radzewicz.

• Próbuje się jeszcze poderwać Polonia. Zza pola karnego uderzał Radzewicz, ale piłka minęła słupek.

• Stałe fragmenty są mocną stroną Widzewa w tym spotkaniu. Na razie gol z karnego i wolnego i łodzianie blisko zwycięstwa.

• Dudu z rzutu wolnego umieszcza piłkę w samym okienku. Próbował interweniować Juszczyk, ale ta odbiła się od słupka i jego głowy, wpadając do bramki.

• W międzyczasie zmiana. Ostrowski za Nakoulmę

• W odpowiedzi atak Widzewa. Dzalamidze do Nakoulmy, ten oddaje do Panki, który jest faulowany przed polem karnym. Będzie groźnie.

• Radzewicz lewą stroną, zdecydował się na wrzutkę, ale piłka w rękach Mielcarza.

• Budka atakował prawą stroną i wywalczył wrzut z autu. Chwilę później faulowany z boku szesnastki Dzalamidze. Dudu zdecydował się na strzał i piłka przeszła nad poprzeczką.

• Dobra piłka do Dzalamidze, ale Gruzin minimalnie na spalonym.

• Dudu padł prze polem karnym, jednak sędzia nie wahał się ani przez chwilę i ukarał Dudu żółtą kartką. Tym samym zawodnik nie będzie mógł zagrać w prestiżowym spotkaniu Widzewa z Legią.

• Widzew ciągle w ataku, jednak ataki są przekombinowane. Polonia nie potrafi się przebić pod pole karne.

• W odpowiedzi Serna wywalczył rzut rożny. Wrzucał Budka, ale w polu karnym faulował Panka.

• Barcik tańczył z piłką na prawej stronie, oddał w końcu do Kobylika który ładnie wrzucił w pole karne. Tam do piłki dobrze wyskoczył Podstawek i oddał celny strzał, jednak był na spalonym.

• Barcik w pole karne z rzutu wolnego, ale po raz kolejny wybijają obrońcy. Polonia bije głową w mur.

• Sernas znalazł się z piłką przed polem karnym, huknął potężnie, ale piłka przeszła obok słupka. Było blisko.

• Radzewicz próbował konstruować akcję ofensywną, ale sam nic nie zdziałał. Piłka w rękach Mielcarza.

• Nakoulma lewą stroną, ale powstrzymany przez dwójkę obrońców.

• Drugą połowę rozpoczęli goście.

• Kobylik za Tymińskiego

• Radzewicz w pola karne, piłka wybita głową i ostatni gwizdek w pierwszej połowie.

• Podstawek faulowany na połowie Widzewa. Będzie ostatnia wrzutka w pole karne.

• Minuta doliczona.

• Rzut rożny dla Polonii, wrzuca Radzewicz, piłka wybita przez pole karne, uderza po ziemi Tymiński, ale piłka przechodzi przez pole karne i mija dalszy słupek bramki.

• Nakoulma ofiarnie wraca do obrony. Widzew nie chce stracić bramki do szatni.

• Leży na boisku Panka i musi zostać zniesiony z murawy. Przerwa w grze.

• Nakoulma walczył z Kilarem o piłkę w polu karnym, ale faulował.

• Dzalamidze fauluje Telichowskiego na lewej stronie. Barcik wrzuca z wolnego w pola karne, niezła wrzutka ale Bieniuk wybija piłkę głową.

• Większą ilością piłkarzy próbuje zaatakować Polonia, ale idzie jej to jak "po grudzie".

• Widzew próbuje iść za ciosem, Polonia nie potrafi się pozbierać po stracie bramki.

• Dudu wrzucał piłkę z lewej strony, najpierw uderzać próbował Budka, ale został zablokowany, dobitka Panki była bardzo niecelna.

• Nakoulma długo zwlekał, ale pewnie pokonał Juszczyka.

• Nakoulma faulowany w polu karnym przez Hricko. Rzut karny.

• Nakoulma wdarł się w pole karne z lewej strony między dwoma obrońcami, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i złapał ją Juszczyk.

• Barcik zagrał długą piłkę w pole karne, ale tam czekał na nią tylko Mielcarz.

• Dzalamidze lobem zagrał do Nakoulmy, ale napastnika Widzewa uprzedził Juszczyk. Dzalamidze rozgrywa świetne zawody.

• Panka świetnie prostopadle zagrał do Nakoulmy, ten naciskany przez obrońców uderzył z ostrego konta i tylko boczna siatka.

• Dzalamidze rozegrał piłkę z Sernasem, ten przypadkowo ją odegrał i Gruzin zdecydował się na strzał. Zamysł dobry, ale strzał niecelny.

• Szybka kontra Widzewa, Dzalamidze holował piłkę od połowy, dograł prostopadle do Sernasa, ale piłka przejęta przez obrońcę.

• Barck rozpoczął akcję prawą stroną, jednak koledzy zmarnowali jego wysiłki.

• Po kwadransie bez większych emocji. Polonia nie oddała jeszcze strzału na bramkę. Widzew próbował dwa razy.

• Rzut rożny dla Widzewa. Dudu wrzucał, ale wybili obrońcy.

• Zamieszanie w polu karnym Widzewa, ale przeszkadzali sobie Poloniści i nie zdołali oddać celnego strzału.

• Nakoulma walczył o piłkę w polu karnym i zdołał oddać strzał, jednak ponad bramką.

• Wrzutka do Podstawka, główka na bramkę i broni Mielcarz. Napastnik Polonii i tak był na spalonym.

• Gra toczy się w środku pola, piłka raz w posiadaniu jednej, raz drugiej drużyny.

• Po szybkim ataku z pierwszej piłki uderzał Prejuce Nakoulma, jednak za słabo i broni Juszczyk.

• Budka znalazł się z piłką w polu karnym, próbował odegrać do Sernasa, ale przecięli podane obrońcy.

• Dzalamidze dryblował na prawej flance, ale wywalczył tylko aut. Po wznowieniu Budka wrzucił w pole karne, ale za mocno. Dudu walczył jeszcze o piłkę, ale został nabity i od bramki Juszczyk.

• Dudu faulowany przez Tymińskiego w środkowej strefie. Od wolnego Widzew.

• Podstawek naciskał Mielcarza, który ratował się dalekim wybiciem w aut.

• Długie zagranie do Podstawka, ale za mocne i piłka w rękach Mielcarza.

• Początek spotkania. Rozpoczęli gospodarze.

• Zespoły wychodzą już na boisko wyprowadzane przez trójkę sędziowską.

• Widzew zagra w czerwonych, a Polonia w białych strojach.

• Stadion już się zapełnia, jednak więcej kibiców jest jeszcze przed stadionem. Na sektorze gości są już pierwsi kibice.

• Dużo niespodzianek w składzie. Zagra Szymanek i Bieniuk. Pewnie ten drugi zagra na stoperze, a Szymanek w pomocy. Wielką niespodzianka jest w pierwszym składzie Nakoluma.

• Znamy już składy obu zespołów. Wygląda na to , że Widzew zagra ustawieniem 4-3-3.

• Witamy ze stadionu Widzewa, gdzie zmierzą się zespoły ciągle walczące o utrzymanie w Ekstraklasie. Piłkarze obu drużyn przed chwilą wyszli na rozgrzewkę.