Widzew Łódź

0

Ruch Chorzów

0

• Koniec spotkania. Remis w meczu przyjaźni, nie tylko na trybunach, ale także na boisku. Grający z przewagą dwóch graczy Widzew nie zrobił krzywdy gościom.

• Jeszcze niemrawa próba ataku Widzewa. Nawet z przewagą dwóch graczy Widzew nie ma jednak pomysłu na bramkę.

• Żółta kartka dla Dzalamidze za próbę wymuszenia karnego.

• Trzy minuty doliczone.

• Żółta kartka również dla Madery.

• Ruch gra w "9"! Druga żółta kartka dla Djokicia za faul. Wcześniej dostał kartkę za dyskusję po... czerwonej kartce Grzyba!

• Strzał Ostrowskiego z dystansu minimalnie minął słupek. Perdijić odetchnął z ulgą.

• Jeszcze próba wrzutki w pole karne Ruchu, ale piłka ląduje za linią końcową. Piłkarze grają z dużą niedokładnością.

• I zmiana w Ruchu. Abbott za Jankowskiego.

• Ostatnia zmiana w Widzewie. Ostrowski za Sernasa.

• Za dyskusję ukarany także Djokić.

• Janoszka ostro w pole karne do Jankowskiego, jednak niecelnie. Coś zaczyna się dziać.

• Uderzenie Brozia jednak niecelne. Ale próba była!

• Grzelczak znalazł się w dobrej okazji, jednak po rykoszecie obronił Perdijić.

• Na boisku prawdziwe piłkarskie szachy. Widzew ma przewagę, jednak zupełnie nie widać, że gra z przewagą jednego zawodnika.

• Grzelczak za Riskiego.

• Janoszka dobrze wybiegł zza pleców obrońców i z kilku metrów uderzył z pierwszej piłki na bramkę Mielcarza. Bardzo niecelnie. Widać nie chciał zrobić krzywdy.

• Sielankowa atmosfera na stadionie w Łodzi. Kibice chyba nawet nie bardzo zwracają już uwagę na to co dzieje się na boisku, bo tak na prawdę nie dzieje się tam praktycznie... nic ciekawego.

• Z boiska schodzi bezbarwny Komac, w jego miejsce Lisowski.

• Bardzo niecelne uderzenie Malinowskiego. Chyba naprawdę nikt nie chce tu nikomu zrobić krzywdy. Nawet Ben Radhia sam spowodował swoją kontuzję.

• A na trybunach pełna zgoda. Kibice gości z klatki wpuszczeni... do młyna Widzewa. To się nazywa przyjaźń.

• Czesław Michniewicz, który ogląda mecz w budynku klubowym na pewno żałuje, że nie może zmotywować swojego zespołu z linii bocznej boiska.

• Próby ataków Widzewa ciągle są rozbijane przez defensywę Ruchu. Jednym słowem - nuda.

• Teraz dobra akcja gospodarzy. Sernas odegrał w pole karne do Dzalamidze, ale dośrodkowanie wzdłuż bramki tego ostatniego przecięli obrońcy.

• Na razie bardzo spokojny początek drugiej połowy. Wygląda to na prawdziwy mecz przyjaźni nie tylko na trybunach. Widzew nie chce chyba zrobić krzywdy gościom.

• Piecha zmienia Zieńczul

• Ben Radhia, który w pierwszej połowie doznał urazu został już odwieziony do szpitala.

• Początek drugiej połowy.

• Jeszcze dobra szansa Sernasa. Niewykorzystana i przerwa.

• Dwie minuty doliczone.

• Widzew jakby onieśmielony grą w przewadze wcale jej nie wykorzystuje.

• Czerwona kartka dla Grzyba wydaje się nie być zasłużona. Niemniej przed Ruchem trudne zadanie, wybronić rezultat w osłabieniu.

• Za dyskusję ukarany także Grodzkicki.

• Wojciech Grzyb próbuje wymusić rzut karny i dostaje drugą żółtą kartkę. Trochę na wyrost, ale Ruch gra w osłabieniu.

• Kartka dla Malinowskiego.

• I jest wymuszona zmiana w Widzewie. Zigajews za kontuzjowanego Ben Radhię.

• Ben Radhia szarżował prawą stroną, jednak zbyt długo holował piłkę i w efekcie ją stracił, przy okazji doznając urazu.

• Żółta kartka dla Grzyba za faul na Dudu.

• Kolejny rzut wolny dla Widzewa. Dobra, ostra wrzutka w pole karne z lewej strony, jednak Panka nie zdołał oddać groźnego strzału.

• Cały czas w ataku Widzew. Ruch na razie jednak daje radę się bronić.

• Po raz kolejny Widzewowi brakuje szczęścia. Po rzucie wolnym do prostopadłej piłki doskonale wyszedł Sernas, jednak sam na sam z Perdijiciem trafił prosto w niego. Tylko rzut rożny.

• Bez zagrożenia po wrzutce, W odpowiedzi kontra Ruchu, jednak Jankowski daje sobie odebrać piłkę.

• Riskii wywalczył rzut rożny dla Widzewa.

• Tradycyjnie w pole karne wrzucał Komac, jednak Widzew radzi sobie bez problemu z górną piłką.

• Rzut rożny dla Ruchu wywalczył Jankowski.

• Janoszka próbował wyjść do prostopadłego podana, ale piłkę zdołał wybić mu sprzed nosa Madera.

• Na trybunach atmosfera przyjaźni. A na boisku leżał opatrywany Djokić, który musi na chwilę opuścić boisko.

• Dzalamidze dobrze wrzucił piłkę w pole karne do Riskii, ale w ostatniej chwili na rzut rożny wybija piłkę wślizgiem Djokić.

• Próby ataków Ruchu nie przynoszą efektu. Jak na razie goście biją głową w szczelny łódzki mur.

• Panka dobrze wyłożył piłkę Ben Radhii przed pole karne, a ten uderzył ponad bramką. Groźna akcja Widzewa, który dobrze rozmontował obronę Ruchu.

• Ruch konstruuje atak pozycyjny, jednak radzą sobie obrońcy Widzewa.

• Ależ szansa Widzewa. Dzalamidze wyszedł świetnie do prostopadłego podania, jednak sam na sam z Perdijiciem uderzył obok długiego słupka.

• Pierwszy niecelny strzał na bramkę Widzewa. Od bramki Mielcarz.

• Początek spotkania spokojny. Piłka od bramki do bramki, bez zagrożenia z obu stron.