• Gooooooooooool! Niesamowite, ale jest 2:2! Przemysław Oziębała!

• Zmarnowana kontra Śląska po złym wycofaniu piłki do Mili przez Sobotę

• Sobota dośrodkowywał, niepewnie interweniował Mielcarz i Madej miał przed sobą pustą bramkę, ale nie sięgnął piłki

• Wybijają na aut piłkę łodzianie, co odpowiada gościom. Kolejne cenne sekundy mijają, a Śląsk jest coraz bliżej powrotu na pozycję lidera

• Krzysztof Ostrowski zmieniony przez Radosława Matusiaka

• Ale zamieszanie pod bramką Śląska! Najpierw Gikiewicz uprzedził Oziębałę i wybił futbolówkę, potem dwa razy próbował strzelać Okachi, ale dobrze zablokowali jego próby wrocławianie

• Miał być strzał, a skończyło się na podaniu Mili do Mielcarza

• Fatalnie zachowanie widzewiaków przed własnym polem karnym, piłkę stracił Panka, a Madej nie zastanawiał się specjalnie długo, tylko ustawił sobie piłkę i uderzył skutecznie na bramkę Widzewa

• Gol! Gol! Śląsk prowadzi 2:1 po bramce Łukasza Madeja!

• Dudu Paraiba - za faul na Mili

• Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego sporo zamieszania w polu karnym Widzewa, jednak wszystko zakończyło się na udanej interwencji Ukaha, który nabił piłką przeciwnika

• Voskamp wyszedł na sam z Mielcarzem, przelobował bramkarza, piłka wpadła do siatki, ale... sędzia wcześniej odgwizdał spalonego

• Początek drugiej połowy, obie drużyny bez zmian

• Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda tabela T-Mobile Ekstraklasy na żywo

• Do przerwy w Łodzi 1:1

• Nieporozumienie w polu karnym Wasiluka i Pawelca, którego jednak nie potrafili wykorzystać łodzianie. Ben Dhifallah źle przyjął piłkę i wybili ją wrocławianie daleko od własnego pola karnego

• Rzut rożny mieli wrocławianie, piłkę przejął Okachi i Widzew ruszył z kontrą. Strzał Panki w doskonałej sytuacji zablokował jeszcze wracający Pawelec, a futbolówka trafiła do Okachiego, który uderzał już do pustej bramki

• Goooooool! 1:1 Princewill Okachi strzela bramkę dla Widzewa!

• Śląsk od początku gra zachowawczo i czeka na to co zrobią łodzianie. Goście po strzeleniu gola jeszcze bardziej się cofnęli i skupiają się głównie na obronie korzystnego rezultatu. W Widzewie natomiast najwięcej zamieszania robi Dudu, ale sam lewy obrońca punktów wrocławianom nie wyrwie, potrzebne jest mu wsparcie od kolegów w postaci lepszej gry

• Aktywny z lewej strony Dudu tym razem dośrodkowywał bardzo źle, piłka zamiast w pole karne poleciała za bramkę Śląska

• Dudu przedarł się lewą stronę, dośrodkował do Ostrowskiego, który już chciał strzelić głową, ale świetnie uprzedził go Pawelec

• Trzy dośrodkowania Dudu z rzutów rożnych w ciągu dwóch minut i ani jedno nie stanowiło zagrożenia dla gości. Dwa razy piłkę złapał Gikiewicz, a w trzecim przypadku futbolówkę wybili defensorzy Śląska

• Ucierpiał i Ben Dhifallah w walce o piłkę z Fojutem, ale napastnikowi Widzewa nic poważnego nie dolega i może kontynuować grę

• Strzał Dudu z wolnego pewnie zatrzymał Gikiewicz

• Sebastian Mila - za umyślne zagranie piłki ręką

• Wasiluk miał sporo szczęścia, bo piłka trafiła do niego w ogromnym zamieszaniu i obrońca Śląska wpakował ją z dwóch metrów do łódzkiej bramki

• Goooool! Marek Wasiluk i Śląsk prowadzi 1:0 w Łodzi!

• Mieli swoją szansę łodzianie. Po składnej, zespołowej akcji Widzewa i dośrodkowaniu Kaczmarka piłka trafiła do Ostrowskiego, któremu rzucił się pod nogi Gikiewicz. Skrzydłowy Widzewa wycofał do jednego z kolegów, którego uderzenie zablokował ofiarnie Pawelec

• Żółta kartka dla Przemysława Kaźmierczaka za faul na Pinheiro, który opuścił boisko w asyście lekarzy

• Walczył ostro w środku pola Pinheiro i rzut wolny dla Widzewa, a także...

• Słabe dośrodkowanie Kaczmarka z rzutu rożnego, bo piłka zatrzymała się na pierwszym zawodniku Śląska. Skrzydłowy Widzewa nie dał szansy, by któryś z jego kolegów doszedł do futbolówki

• Widzew w pierwszych trzech minutach stara się jak najdłużej utrzymać przy piłce. Gospodarze wycofali nawet futbolówkę z połowy wrocławian do Mielcarza. Najważniejsze, by się przy niej utrzymać

• Rozpoczął się mecz w Łodzi

• Mecz poprzedzony jest minutą ciszy dla ofiar katastrofy kolejowej, która wydarzyła się wczoraj wieczorem.

• Piłkarze wychodzą już na boisko witany licznymi serpentynami rzucanymi z trybun.

• Wczoraj Śląsk stracił pierwszą pozycję w Ekstraklasie na rzecz Legii, która pokonała ŁKS Łódź 2:0. Jeśli wrocławianie chcą znów samodzielnie zasiąść w fotelu lidera muszą dzisiaj wygrać. Aktualną sytuację w tabeli możecie na żywo śledzić tutaj.

• Na ławce Śląska zasiądą z kolei wspomniany Marian Kelemen oraz Mateusz Cetnarski, Sebastian Dudek, Łukasz Gikiewicz, Tadeusz Socha, Łukasz Madej i Patrik Mraz.

• Rezerwowymi Widzewa będą Michał Pytkowski, Sebastian Duda, Piotr Mroziński, Mariusz Rybicki, Jakub Bartkowski, Przemysław Oziębała i Radosław Matusiak.

• Znamy już składy obu zespołów. W bramce gości wystąpi Rafał Gikiewicz. Marian Kelemen usiądzie na ławce rezerwowych.

• Z okazji zbliżającego się Dni Kobiet wszystkie fanki Widzewa, które pojawią się dziś na stadionie zostaną obdarowane przez klub kwiatkiem. Sympatyczny gest ze strony organizatorów dzisiejszego spotkania.

• Funzone T-Mobil Dla kibiców przygotowano także specjalną funzone T-Mobile. W specjalnych namiotach na kibiców czekać będą 3 stanowiska XBOX Kinect z futbolowymi grami oraz 4 stanowiska Playstation 3 z grą Fifa 12. Nie zabraknie również trambambuli, a także giga piłkarzyków, gdzie jednocześnie bawić się może 8 osób. Ponadto kibice będą mogli się zmierzyć z siłomierzem kopaczem, by sprawdzić, z jaką siłą mogą kopnąć piłkę

• Fani Widzewa przygotowali oprawę. Na wyjście piłkarzy wyrzucą konfettii i serpentyny, więc można spodziewać się, że ten mecz zacznie sięz 5-minutowym opóźnieniem.

• Kibiców Widzewa na meczu ze Śląskiem będzie dziś wspierać grupa 60 zaprzyjaźnionych fanów Ruchu Chorzów.