Zagłębie Lubin

0

• Koniec meczu!

• Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie

• Odpowiadamy na pytanie zadane w komentarzach do tej relacji - mecz obserwuje około 7. tyś. widzów.

• Pierwsza zmiana w szeregach gości. Woźniak za Gancarczyka

• Darvydas Sernas nie mógł poradzić sobie z byłymi kolegami Oba zespoły nie mogą znaleźć sposobu na zdobycie bramki.

• - Walczysz, Widzew Walczysz - krzyczą kibice łódzkiego klubu. Jak na razie piłkarze wykonują prośbę kibiców bez efektu bramkowego.

• Małkowski wykonuje korner. Pomocnik wrzuca piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie potrafił skierować futbolówki do bramki rywala

• Ceglarz zmienia Grzelczaka.

• Ukarany Grzelczak

• Tymczasem z rzutu wolnego piłkę w pole karne Widzewa wrzuca Małkowski, ale Bieniuk głową wybija futbolówkę

• Na boisku za chwile pojawi się Sebastian Ceglarz. będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania?

• Godzina gry za nami, nudnego i jeszcze raz nudnego spotkania. Widzimy przede wszystkim mnóstwo indywidualnych błędów w poczynaniach zawodników obu drużyn. Liczymy, że w którymś z zespołu pojawi się zawodnik, który może rozbudzi kolegów z drużyny.. Tym samym czekamy na zmiany.

• Tymczasem kibice Widzewa pozdrawiają byłego piłkarza ich klubu - Darvydasa Sernasa

• Słabą pierwszą cześć tego spotkania zobaczyli kibice zgromadzeni na trybunach. Od pierwszych minut piłka jak po sznurku chodziło od nogi do nogi piłkarzy obu drużyn, w ostatnim kwadrancie lekką przewagę uzyskali goście, ale nadal czekamy na akcje bramkowe. Miejmy nadzieję, że druga odsłona meczu będzie bardziej emocjonująca. Wracamy za chwilę!

• Koniec pierwszej połowy

• Minutę dłużej pograją zawodnicy w tej części meczu

• Piłkarze Zagłębia zamknęli w obronie widzewiaków, jednak ataki gości nie przyniosły jakichkolwiek efektów

• Na spalonym Gancarczyk

• Ukarany Pinherio

• Według arbitra Rachwał faulowany przez Dzalamidze. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne łodzian dośrodkowuje Małkowski, ale na miejscu są defensorzy Widzewa i wybijają futbolówkę

• Świetne podanie w pole karne od Dudu otrzymał Pinherio, jednak Portugalczyk nie zdążył do piłki

• Pawłowski świetnie minął dwóch obrońców Widzewa, wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie na bramkę nie spowodowało problemów golkiperowi gospodarzy

• Za nami pół godziny gry. Nadal zawodnicy obu drużyn pozostawiają wiele do życzenia. Spotkanie jest mocno wyrównane, jednak my chcielibyśmy zobaczyć bramki!

• Szarżujący lewą stroną Nhamoinesu został umiejętnie został zatrzymany przez Maderę

• Po pierwszym kwadransie żadna z drużyn nie uzyskała znaczącej przewagi. Panowie, śmielej atakujcie bramkę przeciwnika!

• Na czystą pozycję mógł wyjść Okachi, ale Hanek okazał się szybszy i zażegnał niebezpieczeństwo

• Ukarany Gancarczyk

• Na boisku leży Nhamoinesu i potrzebuje pomocy lekarskiej.

• Jan Urban na razie spokojnie obserwuje poczynania swojej drużyny

• Dośrodkowanie lubinian w pole karne Widzewa, ale Maciej Mielcarz umiejętnie wyciąga się po futbolówkę.

• Kibice Widzewa zaprezentowali na początku meczu oprawę:

• Na ławce rezerwowych Widzewa znalazło się dzisiaj dwóch wyróżniających się piłkarzy zespołu Młodej Ekstraklasy: 19-letni Emil Wrażeń i 21-letni Sebastian Ceglarz.

• Rozpoczęli piłkarze Widzewa!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę!

• Widzew zagra dzisiaj w czerwonych strojach, a goście na biało

• W zespole gości zagra dwóch byłych Widzewiaków: Patryk Rachwał i Darvydas Sernas. Szczególnie ten drugi ma wiele do udowodnienia. Były snajper Widzewa w tym sezonie nie zdobył jeszcze bramki.

• W tym tygodniu piłkarze Miedziowych odwiedzili kopalnie Miedzi należącą do sponsora Zagłębia, KGHM. Celem wizyty była dodatkowa motywacja i pokazanie jak ciężko pracują ludzie w firmie, która łoży pieniądze na utrzymanie piłkarzy.

• Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Widzewem i Zagłębiem Lubin. Zwycięstwo da gospodarzom prowadzenie w Ekstraklasie. O motywację Widzewiaków nie trzeba się więc martwić. Zmotywowani są także goście i ich szkoleniowiec, Jan Urban, którego posada po ewentualnej porażce może zawisnąć na włosku.