Wigan Athletic

0

Arsenal Londyn

4

• Arsenal totalnie zdominował ten mecz i zdeklasował rywali wygrywając aż 4:0! Zawodnikiem meczu został Robin Van Persie, który zaliczył dwie asysty i jedno trafienie.

• Koniec meczu!

• Mocne dośrodkowanie w pole karne, ale na piłkę nie naszedł żaden z zawodników "The Latics".

• Trwa doliczony czas gry, a w tym czasie gola na 4:1 w meczu Manchester City - Norwich, strzelił Mario Balotelli.

• Zawodnikiem meczu został już wybrany Robin van Persie.

• Ostatnia zmiana w drużynie Wigan. Za Diame wchodzi McArhtur.

• Żółta kartka dla Diame. Brzydki wślizg w nogi rywala.

• Żółta kartka dla Coquelina.

• Dobre podanie w pole karne do Benayouna, nieudana pułapka ofsajdowa Wigan i Izraelczyk przelobował Al Habsiego, ale na szczęście gospodarzy za bramkarza zdążył cofnąć się jeden z obrońców i wybił piłkę.

• Aż trzech na raz zawodnik zmienił Arsene Wenger.

• A na pozycji Gervinho będzie teraz grać Arshavin.

• W miejsce Songa pojawia się Coquelin.

• Za Walcotta wchodzi Benayoun.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!! I mamy już 4:0! Strzelcem bramki... Robin van Persie! Walcott sprytnie minął obrońcę, w sytuacji sam na sam wycofał do swojego kapitana, a ten umieścił piłkę w pustej bramce!

• Manchester City prowadzi już 3:0. Do siatki trafił Yaya Toure.

• Groźny wślizg na nogi Songa, ale arbiter nie reaguje chwilę później Wigan oddaje strzał, który broni Szczęsny.

• Zagranie Di Santo na 6. metr i do piłki wychodzi Szczęsny.

• Żółta kartka dla Gouhariego za faul na Walcottcie.

• Anglik podniósł się już z murawy i będzie kontynuował grę.

• Walcott faulowany na środku boiska. Póki co leży na murawie i chyba potrzebuje pomocy medycznej.

• Akcja Wigan, podanie do Di Santo, napastnik wystawia sobie piłkę na lewą nogę i trafia w obrońcę "Kanonierów". Korner dla "The Latics".

• Kolejna próba strzału w wykonaniu Ramseya, również tym razem Walijczyk nie trafia w światło bramki.

• Swansea nadal walczy. Gola na 3:2 zdobywa Moore.

• Walcott próbuje dograć fałszem do dobrze rozstawionego Songa, ale jego zagranie wyłapuje Al Habsi.

• Walcott dobrze wychodzi na pozycję, Van Persie próbuje dograć mu piłkę, ale podanie przerywa obrońca gospodarzy.

• Strata Gervinho ponowne dośrodkowanie w pole karne Szczęsnego, ale piłka nie dolatuje do żadnego zawodnika Wigan.

• Świetna akcja Robina van Persiego! Napastnik Arsenalu przestawił sobie piłkę na prawą nogę i niestety przestrzelił w idealnej sytuacji na pogrążenie rywala!

• Yakubu zalicza hat-tricka w meczu ze Swansea. Były zawodnik Arsenalu - Samir Nasri podwyższa prowadzenie na 2:0 w meczu Manchesteru City z Norwich, a Defoe zdobywa trzeciego gola dla Tottenhamu w starciu z Boltonem.

• GOOOOOOOOOL!! 3:0! Arsenal dobija rywala! Van Persie oddaje strzał na bramkę wcześniej pięknie mijając dwóch rywali, do piłki dobiega Gervinho i umieszcza ją w pustej bramce!

• Na boisku pojawia się także Di Santo, który zmienia Gomeza.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Sammona wchodzi Crusat.

• Strzał Arety z dystansu i piłka przechodzi obok słupka.

• Wrzutka w pole karne i pewnie łapie Szczęsny.

• Rzut wolny dla Wigan z narożnika pola karnego.

• Żółta kartka dla Songa.

• Może trochę przesadziłem. Van Persie pomylił się o metr, a piłkę i tak wybił obrońca Wigan.

• Blisko trafienia głową Robin van Persie, piłka minęła linię bramkową o kilka centymetrów.

• Gervinho ładnie mija rywala, dośrodkowuje w pole karne, ale pięta piłkę wybija Stam.

• Tottenham podwyższa prowadzenie na 2:0 po golu Lennona, a Blackburn odzyskuje prowadzenie po drugim trafieniu Yakubu.

• Żółta kartka dla Caldwella, za ful na Ramseyu. Bezpardonowo zatrzymał pomocnika Arsenalu.

• Oglądamy powtórkę i karny powinien być przyznany!

• Ramsey wbiega w pole karne, jest przytrzymywany przez rywala, pada na murawę, ale arbiter nie używa gwizdka! Sędzia uznał, że zawodnicy przytrzymywali się nawzajem.

• Strzał w wykonaniu Ramseya, ale piłka przelatuje dobre 5 metrów nad poprzeczką.

• Gervinho świetnie przebił się lewym skrzydłem, ale nie miał komu dośrodkować, więc wycofał piłkę do Santosa.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Chwila przerwy i powracamy za 15 minut.

• Po fenomenalnym trafieniu Artety i podwyższeniu minutę później przez Vermaelena, Arsenal prowadzi z Wigan 2:0. Wszystko wskazuje na to, że "The Latics" nie podniosą się i pozostaje czekać na trafienie Robina van Persiego.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Koniec pierwszej połowy!

• Mertesacker wślizgiem zatrzymuje Mosesa w polu karnym. Kibice domagają się karnego, ale przewinienia nie było.

• Jedna minuta doliczona do tej części meczu.

• Krótko mówiąc za daleko wypuścił sobie piłkę.

• Była szansa dla Gervinho. Zawodnik Arsenalu minął bramkarza, ale nie potrafił znaleźć dogodnej pozycji na strzelenie do pustej bramki.

• Długie podanie w stronę Mosesa, ale dobrze odnalazł się w tej sytuacji Koscielny, który głową wycofał do Szczęsnego.

• Faul Songa na Jonesie. Odegrał się za nieodgwizdane przewinienie na połowie przeciwnika.

• Arteta nie dogadał się z Gervinho i w efekcie "Kanonierzy" tracą piłkę.

• Podanie w pole karne do Gervinho. Iworyjczyk oddaje strzał w Al Habsiego, ale i tak znajdował się na pozycji spalonej.

• Koscielny wrzuca w pole karne, ale obronną ręką z tej sytuacji wychodzi defensywa Wigan.

• Swansea doprowadza do wyrównania w spotkaniu z Blackburn. Na 1:1 bramkę zdobył Lita.

• Interwencja Szczęsnego po podaniu prostopadłym w stronę Sammona.

• Potężny strzał Van Persiego i świetna interwencja Al Habsiego.

• Gervinho wchodzi w pole karne, ale niecelnie zagrywa próbując podać do Van Persiego.

• Na prowadzenie w meczu Manchester City - Norwich wychodzi "The Citizens". Bramkę zdobył Sergio Aguero.

• Mogło być już 0:3, ale po zamieszaniu w polu karnym, piłkę wyprowadził jeden z zawodników Wigan.

• Koscielny rusza skrzydłem, otrzymuje podanie, ale wślizgiem zatrzymuje go Moses. Rzut rożny.

• Dwa gole w dwie minuty! Mocne dwa ciosy w wykonaniu podopiecznych Arsene Wengera!

• GOOOOOOOOOOOOL! I mamy już 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową do bramki trafił Thomas Vermaelen!

• GOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Arsenalu! Arteta wprowadza piłkę w stronę pola karnego i oddaje potężny strzał z ponad 30. metrów!

• Blackburn wychodzi na prowadzenie ze Swansea. Strzelcem gola Yakubu.

• Dośrodkowanie w pole karne, piłka przechodzi całe pole karne, przepuszcza ją także Szczęsny i będzie wznowienie z "piątki".

• Strzał Ramseya z dystansu i udana interwencja Al Habsiego.

• Słabe dośrodkowanie i defensywa "The Latics" wybija piłkę poza pole karne.

• Faul Caldwella na Van Persiem szansa na gola dla "Kanonierów".

• Podanie do Sammona, ale Irlandczyk jest na pozycji spalonej.

• Jeszcze jedna próba Koscielnego, ale piłka ląduje za linią końcową.

• Queens Park Rangers zdobyło gola w spotkaniu z WBA. Strzelcem Helguson.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Koscielny uderza głową, ale nie trafia w bramkę, a na dodatek łapie ją Al Habsi.

• Tottenham prowadzi 1:0 z Boltonem po bramce Bale'a w siódmej minucie.

• Walcott zagrywa w pole karne, Caldwell próbuje wybić piłkę poza szesnastkę, ale kiksuje i futbolówka zmierza w stronę bramki, gdzie czujnie zachowuje się Al Habsi i łapie ją na linii bramkowej!

• Próba podania do Mosesa, ale piłka ląduje w rękach Szczęsnego.

• Faul na Ramseyu na środku boiska.

• Słabe podanie Songa i piłka mija linię końcową. Al Habsi wznowi z piątego metra.

• Długie zagranie w pole karne do Van Persiego, ale piłka szybowała zbyt szybko i zbyt wysoko, aby Holender mógł dobrze obliczyć jej tor lotu.

• Na razie przy piłce częściej utrzymują się gospodarze, ale mamy na razie 13. minutę.

• Zaprzepaszczona sytuacja Wigan. Vermaelen przejmuje piłkę na linii pola karnego.

• Santos wbiega w pole karne i oddaje strzał ze skraju pola karnego. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Szczęsny łapie piłkę, szybko wznawia. Walcott próbuje podać na dobieg do Van Persiego, ale podanie przecina obrońca gospodarzy.

• Niebezpieczne zagranie Santosa. Wyglądało jakby uderzał na własną bramkę. Korner dla Wigan.

• Song ściera się z Mosesem, ale nie udało mu się odebrać piłki.

• Nadal nie wierzy, że nie trafił wtedy do bramki.

• Pechowo uderzał Gomez!

• Niemożliwe! Szczęsny broni strzał z ostrego kąta! Piłka pada pod nogi zawodnika Wigan, który nie trafia na pustą bramkę!

• Walcott zagrywa na skrzydło do Gervinho, ten uruchamia podaniem Van Persiego, ale Holender nie miał szans na dojście do tej piłki.

• Szansa dla Arsenalu. Gervinho uderza głową obok bramki.

• Koscielny zatrzymany przez obrońcę gospodarzy. Przypominam, że Francuz nie występuje na swojej nominalnej pozycji. Arsene Wenger zdecydował się go wystawiać jako bocznego obrońcę, w obliczu dużej ilości kontuzjowanych zawodników.

• Wigan spokojnie rozgrywa piłkę w defensywie.

• Zaczynamy!

• Minuta ciszy w geście uszanowania śmierci Garry'ego Speeda.

• W ataku Wigan wystąpi osamotniony Sammon, którzy przeszedł do Wigan tego roku po latach występów w lidze szkockiej i irlandzkiej.

• Zawodnicy obu drużyn znajdują się w tunelu i zaraz wyjdą na murawę.

• Mecz odbędzie się na stadionie Wigan - DW Stadium.

• A w meczu "Srok" z "The Blues" jest już 0:3.

• Wigan od pierwszych minut wyjdzie w składzie: Al Habsi, Gohouri, Caldwell, Stam, Figueroa, McCarthy, Moses, Gomez, Jones, Diame, Sammon. Ławka rezerwowych: Pollitt, Lopez, McArthur, Di Santo, Rodallega.

• Wyjściowa jedenastka "Kanonierów": Szczęsny, Mertersacker, Vermaelen, Koscielny, Santos, Arteta, Walcott, Ramsey, Song, Van Persie, Gervinho. Ławka rezerwowych Arsene Wengera: Fabiański, Djourou, Oxlade-Chamberlain, Asrhavin, Benayoun, Coquelin, Chamakh.

• W 89. minucie meczu Newcastle - Chelsea jest już wynik 0:2.

• Mamy już informację o składach obu drużyn.

• Obecnie toczy się mecz pomiędzy Newcastle, a Chelsea. Na St. James's Park w 88. minucie jest wynik 0:1.

• Podopieczni Arsene Wengera znajdują się obecnie na 7. pozycji w tabeli z 23. punktami na koncie. Wigan jest obecnie na 19. miejscu z zaledwie 9. oczkami na swoim koncie.

• Arsenal w lidze pozostaje niepokonany od 2. października, kiedy to "Kanonierzy" ulegli 1:2 w derbowym spotkaniu z Tottenhamem.

• W dzisiejszym meczu Premier League zmierzy się Wigan z Arsenalem.