2

Motor Lublin

1

• Dziękuje wszystkim za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne spotkanie z Suwałk :)

• KONIEC MECZU!! Wigry zdobywają pierwsze 3 punkty w tym sezonie na swoim boisku. Motor nie wygląda na takiego, który ma walczyć o awans do I ligi.

• Trzecia zmiana. Na boisku pojawił się debiutujący Robert Wesołowski,

• Kolejne nie dokładne dośrodkowanie Ptaszyńskiego.

• Suwalczanie wyraźnie czekają na ostatni gwizdek, Goście natomiast coraz śmielej sobie radzą pod bramką gospodarzy. Nic z tego nie wynika.

• Druga.....

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy.

• Coraz to lepsze kontry w wykonaniu gospodarzy! Grudziński z lewej strony boiska zagrywa po ziemi do Kisiela a ten nie trafia w bramkę z 4 metrów!

• Na środku boiska piłkę traci Diego, Pomian dostaje futbolówkę na lewa stronę boiska jednak niedokładnie dośrodkowuje.

• Fatalne uderzenie Ptaszyńskiego. Prosto w mur.

• Rzut wolny dla Motoru tuż za polem karnym

• Dobre podanie prostopadłe do najlepszego dzisiaj na boisku piłkarza gości - Jovanovicia, ale sędzia liniowy zauważył spalonego.

• Sędzia chyba zapomniał dzisiaj kartek, taktyczny faul Jovanovicia, kasującego kontrę gospodarzy nie został ukarany kartonikiem.

• Lekka przepychanka wśród zawdoników jednak obyło się bez kartek.

• Gospodarze co raz bardziej skupiają się na defensywie, częściej próbują gry z kontry..

• Dośrodkowanie Jovanovicia w pole karne, ale tam świetnie dzisiaj dysponowany Karol Salik .

• Ładna, składna akcja piłkarzy Motoru ale nie zakończona nawet strzałem.

• Przepraszam, oczywiście goście mają do wykorzystania jeszcze jedną zmianę, która właśnie nastąpiła.

• Gospodarze, jak można by się spodziewać, nie oddali inicjatywy dla przeciwnika i częściej i dłużej utrzymują się przy piłce

• No i szybko trzecia, a zatem ostatnia zmiana w zespole gości.

• Kolejna zmiana.

• Fatalnie teraz zagrywa Matuszczyk do swojego bramkarza! Piłkę przecina Kisiel, ale jednak źle ją przyjął i nie ma bramki.

• Tym razem piłkarze Wigier, a właściwie Kamil Lauryn dał popis swoich umiejętności, Oddał strzał z 30 metrów blisko lewego słupka.

• Pierwsza groźna sytuacja gości! Matuszczyk w pole karne, Karwan dobrze przyjmuje piłkę, oddaje strzał ale Salik świetnie interweniuje!

• Gondek w pole karne ale pewnie interweniuje Oszust.

• Pierwsza zmiana.

• Goście są zupełnie bezradni. Nie potrafią wyprowadzić przynajmniej takiej akcji jakie miały miejsce w pierwszej połowie.

• Nic z tego, na prawdę zaskakujące jest, że Motor broni się całym zespołem na włssnej połowie.

• Grudziński do Pomiana w pole karne, ten zostaje zablokowany i mamy rzut rożny,

• Pierwszy strzał Lublinian, a dokładnie Piceluka. Zdecydowanie za lekki.

• Nie wygląda jakby dla gości zależało na odrobieniu strat,

• Gwizdek sędziego i od środka zaczynają piłkarze Motoru.

• Możliwe jest, że po tym meczu któryś z trenerów straci swoją posadę. Na razie bliższy tego jest Mariusz Sawa.

• Na początku meczu przeważali piłkarze z Lublina, którzy udowodnili lepszą dyspozycję strzelonym golem. Jednak po stracie bramki gospodarze wzięli się do pracy i jak już mówiłem, grali to co najlepiej potrafią. Dzięki temu do przerwy prowadzą.

• Bramką do szatni żegnamy się na 15 minut z piłkarzami :)

• Pomian z rożnego na głowę Kisiela i mamy prowadzenie gospodarzy, Sędzia nie wznawia już gry i piłkarze udają się na przerwę.

• GOOOOOLLLLL!!!!

• Kolejny rzut rożny dla Wigier.

• Jednak dla Kosturbały zupełnie strzał nie wyszedł. Od bramki Salik.

• Rzut wolny dla Motoru z 25 metra. Może być groźnie.

• Piłkarze Wigier próbują grać to co najlepiej potrafią, czyli długie piłki w pole karne i próby uderzenia głową.

• Rzut rożny dla Wigier, piłkę piąstkuje Oszust pod nogi Łapińskiego, który z woleja z 20 metra uderza obok bramki.

• Piceluk wpada z piłką w pole karne, wygrywa rywalizację bark w bark z obrońcą, wychodzi na czystą pozycję, ale Salik dobrze broni jednak piłka wpadła prosto pod nogi aktywnego dziś Jovanovicia ale kolejnąświetna interwencją popisuje się bramkarz gospodarzy.

• Mecz rozgrywany jest bardzo spokojnie, mało agresywnie na co wskazuje brak kartek w tym spotkaniu,

• Jovanović strzela po ziemi zza pola karnego, Uderzył słabo dlatego Salik nie miał problemów z interwencją, mimo tego że piłka jest co raz bardziej śliska,

• Na co raz częstsze ataki pozwalają piłkarze Motoru dla suwalczan,

• W Suwałkach rozpadało się na dobre.

• Jovanović posyła piłkę w szesnastkę ale Sołowiej dobrze interweniuje.

• Rzut rożny dla Wigier. Pomian w pole karne, a tam Lauryn oddaje strzał głową po koźle w samo okienko bramki. Oszust był bez szans.

• GOOOOOOL!!!!!

• Matuszczyk znowu wrzuca piłkę w pole karne, ale tym razem Kosturbała nie sięga futbolówki,

• Lauryn z 30 metra ale wysoko nad bramką. To było chyba desperackie uderzenie.

• Matuszczyk dośrodkowuje piłkę w pole karne, a tam Szpak zgubił obronę i skierował głową piłkę do siatki.

• No i mamy pierwszą bramkę.

• Ivan Jovanović dostał prostopadłą piłkęw pole karne, w sytuacji sam na sam odbija się od Salika i zostaje wybita przez obrońców z linii bramkowej!

• W Suwałkach zaczyna padać deszcz.

• Rzut rożny źle wykonany i Salik ma piłkę w rękach,

• Strzał z dystansu Diego Martinsa ale zablokowany.

• Zaskakujący strzał ze swojej połowy boiska Lauryna i zaskoczony Oszust paruje piłkę na rzut rożny! Potem poprawia się i po wykonaniu tego stałęgo fragmentu dobrze piąstkuje piłkę.

• Falisiewicz w pole karne, dużo zamieszania ale nic z tego

• Rzut rożny dla gości.

• Jak na razie lekka przewaga przyjezdnych.

• Wrzucenie piłki w pole karne, tam Szpak trafia do siatki, ale sędzia nie uznaje bramki, ponieważ był spalony.

• Rzut wolny dla Motoru tuż przed polem karnym

• Pierwsza groźna sytuacja. Piceluk wykłąda piłke na 16 metrze dla Szpaka a ten strzela obok bramki.

• Rozpoczęcie meczu!

• Piłkarze już pojawili się na murawie i za chwilę pierwszy gwizdek sędziego. Jest nim dzisiaj Marcin Szczerbowicz.

• Na stadionie pojawia się co raz więcej kibiców. Przewidzianych ich jest na ten mecz okolo 800.

• Pogoda idealna do gry w piłkę, nie pada, a upału też nie ma.

• Piłkarze rozgrzewają się już na boisku.

• Obie ekipy na początku rozgrywek zaliczyły falstart. Po 5 kolejkach mają zaledwie 4 punkty i są sąsiadami w tabeli.

• Witam bardzo serdecznie i zapraszam na relację LIVE z meczu 6 kolejki II ligi grupy wschodniej pomiędzy Wigrami Suwałki a Motorem Lublin.